Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Барометър на общественото мнение :) .

Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Да.
11
100%
Не.
0
Няма гласове
Не мога да преценя.
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 11

Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Mouse »

Забравих да попитам: какво е "лагерна количка" :?:
Прочетено: 1359 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Mozo »

Не знаеш какво е лагерна количка или позната още като лагерница :-k

http://lmgtfy.com/?q=%D0%BB%D0%B0%D0%B3 ... 0%BA%D0%B0
Изображение
Потребителски аватар
NX-01
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 772
Регистриран: вт яну 30, 2018 03:52
Репутация: 2356
пол: Мъж
Местоположение: Старфлийт България

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от NX-01 »

Montoya написа:ти просто караш лагерна количка
Какво е това лагерна количка? :shock:
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Tsurugi »

Изображение
Изображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Mozo »

NX-01 написа:
Montoya написа:ти просто караш лагерна количка
Какво е това лагерна количка? :shock:
Наистина ли не видя линка, който дадох точно един пост преди твоя?
Изображение
Потребителски аватар
NX-01
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 772
Регистриран: вт яну 30, 2018 03:52
Репутация: 2356
пол: Мъж
Местоположение: Старфлийт България

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от NX-01 »

Не видях, че имало втора страница от темата. :oops: Сега ще го проверя.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Mouse »

Mozo написа:Не знаеш какво е лагерна количка или позната още като лагерница :-k

http://lmgtfy.com/?q=%D0%BB%D0%B0%D0%B3 ... 0%BA%D0%B0
Супер Мозо :hello1: Как го направи това? Тъпият въпрос си заслужаваше само за да видя линка в отговора. ГолЕми сте :salute:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Mozo »

Нищо не съм правил, сайтът си го прави сам:

http://lmgtfy.com/

Иначе просто исках да покажа колко лесно е да се използва Гугъл и обикновено върши работа при подобни въпроси :p
Изображение
Потребителски аватар
Diananet
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4301
Регистриран: съб фев 28, 2015 10:45
Репутация: 63398
пол: Мъж

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Diananet »

Освен ако нямаш бан в гугъл, като Василчо :p :toothy10:
Почнеш ли да лепиш пари по монитора, докато слушаш музика в youtube - лягай си! Много си пиян!
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Montoya »

Mouse написа:Не знаех колко е ограничението и 80% от времето карах със 160 смърфито.
Ограничението по магистралите от няколко години е 140 км/ч, а как смея с това нещо да вдигнеш 160 км/ч не знам. Аз няма да смея и не заради скоростта, а заради колата. Принципно не ми е проблем и с 250+ км/ч, но с коля която го позволява
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Льо »

Montoya написа: Принципно не ми е проблем и с 250+ км/ч, но с коля която го позволява
Не си прав, майно. Магистралата е отврат. В неделя ходих до Ст. Згора ..... мама миа, тотал щета е целият път. Трябваше да бързам и си позволих да понастъпя над разрешеното. Ако колата не беше тежка, щото беше и пълна, то със сигурност сега нямаше да пиша тука, щях да съм излетял и по таван. Пълен резил е тоя път, наречен магистрала в Бг.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Montoya »

Магистралите са зле наистина, но пък с хубава кола, не твърдя, че не е опасно и съм сигурен, че не е никак редно, има участъци, които стават. Пробвахме няколко коли в последно време, возиха ме с Мерц Е клас 2012 година с 220 на темпомат до Ихтиман и смея да твърдя, че се чувствах като на фотьойла в нас. Колата е стабилна и не подава никак.
Вчера пробвахме волвото в движение, по една забутана уличка към сметището във Враждебна, където обикновено пробваме готовите коли в сервиза. Това нещо мина с 80 км през отрязан 40 см канал и почти не разбрахме, а с малолитражка там се минава на полу съединител.
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Mouse »

Montoya написа:Ограничението по магистралите от няколко години е 140 км/ч, а как смея с това нещо да вдигнеш 160 км/ч не знам. Аз няма да смея и не заради скоростта, а заради колата. Принципно не ми е проблем и с 250+ км/ч, но с коля която го позволява
Като се върнах ми казаха, че било 130 ама знам ли? Иначе никакъв проблем Монти, колата си е здрава, преди да тръгна на път винаги минавам през моя майстор > да я огледа и да каже ако има нещо. Той ми даде зелена светлина и бях спокойна. Въпреки че като се прибрах се оказа - счупила съм пружина на предно дясно, а той като разбра: как ми се кара ... думи нямам .... той нямало да смее да кара с толкова, аз каде се бутам ... ама то не се усеща бе. Не съм натискала педала до ламарината, а кога погледна километража .... и леле-мале къде е скочил. Върви си количката, нищо че е чукната леко отзад. А сега и отпред е като едноок пират :lol:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Montoya »

Mouse написа:Като се върнах ми казаха, че било 130 ама знам ли?
Не може да не знаеш и да разчиташ, че някой ти е казал нещо и то е вярно. Ако всеки който управлява МПС се информира на време за промените в ЗДП и ги спазва съм сигурен, че ще намалеят и катастрофите.
Изображение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Одобрявате ли новото законово изискване шофьорска книжка да се издава след завършен Х клас

Мнение от Mouse »

Абсолютно си прав Монти. Не се позаинтересувах и това беше грешка. Добре че се размина. Вече ще имам едно на ум - да се информирам. Просто аз разчитам на уменията си и на все още невероятно бързата си реакция. Все пак не карам от вчера. За другото си прав :съгласен:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”