Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Смешни и интересни истории и истински случки

"Хуморът е нещо, което отваря душите и топли сърцата"
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

Имам спомен от преди години.Веднъж след часовете аз и мой колега се отбихме до фурната.Пред нея гледаме странна гледка:огромна опашка,хляб има,но опашката не помръдва.Нямахме време да се редим и току да се върнем обратно,но някой извика:
-Другари,да дадем ред на народните учители.Те са много заети в училището.
Всички от опашката се съгласиха.Ние останахме трогнати от вниманието.Взехме си хляба,благодарихме на всички.
На другия ден ни спира една жена и ни казва:
-Абе,много наивни сте били това даскалите.Вчера на фурната са ви дали ред,защото чакали да свърши студеният хляб.Голяма услуга сте им направили!
Да,ама не беше така.Продавачката,майка на наш ученик,грижливо бе увила в саковете ни топъл хляб...

Изображение
Прочетено: 47110 пъти
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

Покрай отложения концерт на Pink се сетих за един истински случай.
През деветдесетте години "Джипси кингс" ще имат концерт в София. Концертът трябва да е в неделя. Понеделник вестник "Новинар" излиза със статия как грандиозно е минал концерта, как "мургави съграждани затруднявали полицията" и други подробности. Всичко е ок, само дето концертът беше отложен за понеделник вечерта понеже неделята заваля дъжд.
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

"Тази история се е случила преди 15 - 17 години. Преразказвам я от името на свидетел.
Както може би си спомняте, по това време по московските улици, както и по улиците в цяла Русия западни автомобили се срещаха крайно рядко.
Но една такава среща се състояла и моят приятел я запомнил задълго.
И така, кръстовище. Светофарът е загинал и по тази причина там седи полуавтомат със свирка и палка. Приближава се "Ситроен" с дипломатически номера. За своето време супер мега турбо излъскан представителен автомобил. Французите се постарали и натъпкали автомобила със всички мислими и немислими постижения на техниката.
В това число и с постижения в областта на пасивната безопасност.
Но, видимо се престарали ...
Зад "Ситроен"-а се движил представител на родната автомобилна промишленост (тогава още съветска) - "Запорожец" с дядка зад волана.
После следва стандартна картинка от родните вицове. Явно дядката е бил техен родоначалник. Обаче последователите му явно и на малкия пръсти не могат да му стъпят, поне по произведения ефект.
Катаджията се обръща с гръб към "Ситроен"-а.
Врелият и печен дипломат, който седи зад волана, оценил това като знак "Стоп" и рязко набил спирачки. Естествено дядката със Запорожеца го догонва. И ударът всъщност не бил от най-силните. Но след удара последвали звуци като от новогодишни фойерверки ...
Катаджията се отдръпнал и се обърнал да види. Ситроена вече го няма.
Тоест като да го има, но вече не прилича на кола. Стои на пътя купе без врати и без двигател, зад волана обезумял бесен французин, притиснат към стъклото от въздушната възглавница, на всичкото отгоре залят от глава до пети с пяна...
Първа сработила въздушната възглавница ... С пиропатрони се отстреляли вратите (за да не заядат след удара)... Отстрелян бил на асфалта и двигателя (за да не влети в салона при челен удар)... И на последно място салонът бил залят с пяна (недай си Боже, в случай на пожар)...
Дошлата Бърза Помощ не прибрала нито мокрия до кости французин ( с такава система за безопасност какво да му се случи? ), нито дядката (цялата война на фронта преминал). Прибрали катаджията, за да извадят свирката, която глътнал от уплаха.
А вие всички Мерцедес, та Мерцедес."
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

Най-кратката и прекрасна приказка:
Живял някога един принц, който веднъж попитал прекрасна принцеса: "Ще се омъжиш ли за мен?"
И тя отговорила: "Не!!"
И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиeл много бира, напивал се зверски, гледал футбол с приятели, и разхвърлял чорапи из двореца, и не свалял седалката в тоалетната, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките.
Край
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

Беше рождният ми ден.
Събудих се радостен и на бегом отидох да си взема душ.
С усмивка на лицето, влязох в кухнята с мисълта какво ще ми подари жена ми.
Но тя даже забрави да ме поздрави.
"Нищо" - помислих си - "Децата няма да ме забравят"
Но децата също бяха забравили...
Представете си с какви чувства отидох на работа. Но когато влязох в кабинета си, секретарката Юлия ме поздрави нежно:
"Добро утро шефе, честит рожден ден!"
И аз се почувствах доста по-добре и отново хвърлих на Юлия оценяващ поглед.
Някъде по средата на деня Юлия се приближи към мен и ми каза с чувствен глас:
"Шефе, навън времето е чудесно, хайде да отидем заедно на обяд! Все пак имате рожден ден".
И отидохме.
След третото мартини Юлия ми каза отново с чувствен глас:
"Шефе, елате у нас нагости. Няма спешни задачи в работата, а вие имате рожден ден!"
И ние отидохме.
Когато стигнахме, Юлия ми прошепна в ухото:
"Шефе, седнете на дивана, а аз ще отида да облека нещо по удобно!"
И тя излезе от стаята.
След около 5 минути вратата се отвори и влезе Юлия с торта, а след нея моята жена, децата, родителите, тъщата и тъста, колегите, приятелите и много други.
А аз седях на дивана гол...
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

В един хотел се настанили да почиват едновременно арабски шейх и английски лорд. С течение на времето се сприятелили. Един ден, докато били в апартамента на лорда решили да направят състезание между слугите си - кой е по-бърз при изпълнение на личните им поръчки. Първият бил лордът. Той звъннал на звънчето, в отговор на което на врата дискретно се почукало.
- Желаете ли нещо, милорд?
- Да, Джеймс! С моя приятел сме решили да изпушим по една лула, но ни свърши тютюна. Би ли слязъл до бакалията да купиш един пакет?
- Разбира се, милорд!
След излизането на слугата лордът започнал да обяснява на шейха действията му:
- Сега Джеймс се намира на площадката пред асансьора, натиска копчето и след минутка ще бъде на първия етаж. Поздравява учтиво администраторката и излиза от сградата. Оглежда се внимателно и пресича улицата. Влиза в бакалията, отново поздравява учтиво бакалина, купува един пакет тютюн, сбогува се, излиза отново на улицата, внимателно пресича и влиза в хотела. Отново поздравява учтиво администраторката и след минута ще е тук.
След минута на вратата се почуква и Джеймс влиза.
На свой ред шейхът плясва два пъти с ръце. Вратата се отваря със замах и се появява босо младо момче.
- Търсил си ма ба, челеби?
- Асане, тука сас мойту авер сме решили да спушим по една лула, ама ни свърши тютюнът. Ша слезиш ли до бакалията да купиш един пакет?
- Да ба челеби, как!
Шейхът започнал да обяснява действията на слугата си:
- Сега, мойто Асан си търси чехлити, мойто Асан продължава да си търси чехлити. Сига вечи си намерил чехлити и са набира надолу по стъпалата, защот ни знай как са работи с асънсьора. Мойто Асан вечи е долу и вижда "Ау, чок гюзел хадминистраторка!" Започва да зарибява, обаче парашута му ни съ отваря, тегли една майна на мумичито и излиза от хотела. Дере кат' магари приз кълчища приз улицата и нахълтва в бакалията. Започва да съ пазари с бакалина за тютюна.
"Дай по-ефтино тютюна, ба!"
"Няма да го дам"!
"Дай по-ефтино тютюна, ба!"
Кату вижда, чи няма да смъкни от цината, тегли и на него идна майна, купува тютюна и пак пресича улицата кат' турпеду. Влиза в хотела, тегли един кръвожаден поглед на хадминистаторката и съ набира нагори по стълбите. След пет минути шъй тука.
Минават пет, десет, двайсет и пет минути, но от слугата няма и следа. След около час гореспоменатото момче отново нахълтва в стаята:
- Ха бе, челеби, да си ми виждал някъде чехлити?
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

След корабокрушение на самотен остров се спасяват мъж, куче и свинка. Живели си известно време така и мъжът се замислил:
"Кучето е мъжко, не става за секс. Остава свинката".
Насочил се той към нея , но кучето ревниво пазело партньорката си.
След една буря на брега на острова е изхвърлена полужива Клаудия Шифър. Мъжът й прави изкуствено дишане и я спасява. Тя от благодарност му казва, че може да прави всичко със нея. Тогава той казва:
- Моля те, вземи това въженце и разходи кучето из острова...
Три месеца по късно. Мъжът и Клаудия си лежат на брега и тя му казва:
- Аз съм ти много благодарна , че ми спаси живота. Можеш да правиш всичко с мен.
- Ама всичко ли ?
- Да, всичко.
- Мога ли да ти нарисувам едни мустачки?
- Много нестандартно желание но... можеш.
Нарисувал й той мустаци и я помолил да се отдалечи на 50-тина метра и да идва към него.
- Ей Джон, колко се радвам да те видя! Искам да ти кажа нещо но едва ли ще ми повярваш. От три месеца чукам Клаудия Шифър!
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

Този случай съм чел,че е истински,не по радио Хоризонт, а по някое Пернишко частно радио

Културно предаване по радио Хоризонт. Водещия обявява телефонна игра, "обаждайте се на познатите ви телефони и ни кажете дума, която не може да бъде намерена в тълковния речник. Наградата е два билета за концерта на Лили Иванова, първи ред при това!". Цял ден звънят разни ЕнтелЕгентни хора със странни думички, но така и не успяват да го изненадат (водещия... и речника). Звъни се пак по едно време
-Добър ден - казва водещия
-Ами аз за играта, значи думата е "Тиго"
Търсил оня, няма такава дума в речника, вика "браво, господине, може ли обаче да ни кажете изречение с нея?"
- Разбира се. "Да ТИГО н@чук@м и на играта"
Водещия веднага прекъснал линията и пуснал реклами. След тях обаче пак се звъни
-Добър ден, за играта се обаждам, думата е "Пасъм"
Водещия пак, търси,търси - нЕма!
-Браво господине, печелите билетите, само, моля Ви, кажете ни изречение с тази дума.
- "ПАСЪМ аз! Да ТИГО н@чук@м дето ми затвори миналия път!
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

Игра по радиото:
-И сега започваме играта, която всички очаквате. Ако познаете верния отговор печелите 1000$. Ето го и въпроса - Кой е първия човек летял в космоса?
Обажда се човек: -Гагарин!
-Съжалявам бяхте много близо. Юрий Гагарин е верния отговор! Съжалявам много. Сега друг въпрос. Кой е измислил теорията на относителността?
Обажда се същия човек: -Айнщайн!
-Съжалявам бяхте много близо. Албърт Айнщайн е верния отговор.
-Добре де, а може ли аз да ви задам един въпрос? - пита слушателя
-Кажете господине!
-Какво е триъгълно, космато и се намира м/у краката на жената?
-Еми не е позволено да го казвам в ефир ама това е путка господине.
-Съжалявам бяхте много близо. Това е на майка ти путката!!! -извиква слушателя
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Ivan0v »

Манго Енд Айше Уонтед ту Хеф сом Кеш.
Манго видял шахта. Манго Logiing то шахта.... Logiing.... Logiing... Wrong Username.
-Айше Ела тука - Сейд манго.
-Йес Манго.
-Го То Лог Ин Дъ Шахта.
Айше Logiing to шахта. Logiing....Logiing...Passwaord and Username Acceptedd. You Are Now Recognized.
Айше Searching Жица. Searching.... Searching... No Results Found!
-Манго Folder Is Empty! - Сейд Айше.
-ОК, Айше. Next Шахта.
Logiing... Logiing... Username and Password Accepted. You Are now Recognized! Serching Жица. Searching.... Searching... 2 Results Found!
Please Choose:
Choice 1 - Медна Жица
Choice 2 - Телефонен кабел
-Айше...На'тсни ед'ницата ма! - Сейд Манго.
-OK.
Transfer Starting. 3%.....24%......55%....80%....99%....100%Downloadi ng Compleate!
-Манго...с колко дърпаш жицата бе? - Сейд Айше.
-С Ромска Стъпка...в 2 секунди.
Айше Logiing Out.... Logiing Out.... ERROR.. You Are Detected From NSBOP!
-Манго, ко'ш праим сига?
-Бегай Айше... колкото Ромските крака ти дръжът!
WArNING!!! Бате Бойко е Online!
-Пуу...Да е** м**** му.... - Сейд Манго. Айше да знаиш мноу та Убичам... да кайш на Фатмето да утмасти за мен.
Манго was kiked by Бат Бойко.
Манго was banned in channel #real_life by НСБОП reason"шо крадеш жица е мангал")
Манго In No More...
Айше ис crying... crying....
Flooood Protection Activ!
Айше ис Banned in channel #real_life by server

Айше is ~Mango_Forevar@host0.5.mangonet.kraden.net
Айше on #kiliq13 #iztochno.krilo.13 #lof^u^Манго #R.I.P-Манго
Айше using irc.vtorichni-surovini.bg THIS SERVER IS POwERED BY VTORICHNI SUROVINI
Айше End of /WHOIS list.

Манго is ~dolu_bate_boiko@666.666.666
Манго on #hell #kotleto
Манго using irc.satana.bg THIS SERVER IS SOMEWHERE 1200 DEGREES HOT
Манго End of /WHOIS list.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

:evil4:
Изображение
Потребителски аватар
machine_shot
ни чул, ни видял
ни чул, ни видял
Мнения: 4169
Регистриран: нед дек 02, 2007 13:35
Репутация: 523
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от machine_shot »

sko4 разби ме :) това за дето си седял гол ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" С една ръка държа Вашата снимка, а с другата си мисля за Вас..."
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

machine_shot написа:sko4 разби ме :) това за дето си седял гол ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Да бе,много кофти се почувствах тогава...
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
machine_shot
ни чул, ни видял
ни чул, ни видял
Мнения: 4169
Регистриран: нед дек 02, 2007 13:35
Репутация: 523
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от machine_shot »

и жената и децата и колежката ... инт е било :mrgreen: :mrgreen:
" С една ръка държа Вашата снимка, а с другата си мисля за Вас..."
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от sko4 »

Една вечер миналата седмица с приятелката ми си бяхме легнали. Страстите започваха да се нажежават, а тя внезапно каза: "Не съм в настроение, искам само да ме прегърнеш."

"Какво ?!, Какво трябва да значи това ?!?" - подскочих аз. И тя изрече думите, от които всеки мъж на планетата се опасява ... "Ти не си на нивото на моите емоционални потребности като жена, така че аз не съм в състояние да задоволя твоите плътски желания на мъж." На моя втрещен поглед тя отговори: "Не можеш ли просто да ме обичаш заради човешката ми същност, а не заради секса ?" Осъзнавайки, че тази вечер няма да си го получа, се обърнах и заспах. Още на следващия ден си взех почвка и посветих времето си на нея. След прекрасен обяд отидохме на пазар в голяяяям неназован МОЛ. Обикалях с нея докато пробваше няколко скъпи парцала. Не можеше да се реши кой и харесва и затова и казах, че просто ще вземе всичките. Искаше и нови обувки за парцалките - да вземем по един чифт за всяка комбинация - бях отново ларж. Отидохме и до бижутериите - взе си чифт диамантени обици. Абе с една дума - беше на върха на щастието. Сигурно си е помислила, че съм на ръба на лудостта. Помислих си, че ме изпитва - поиска гривна за тенис, при положение, че изобщо не играе. Обаче аз я хвърлих в музиката - "Разбира се, скъпа." Беше пред оргазъм от възторг. Усмихвайки се и разтреперена от вълнение най-накрая каза: "Мисля, че това е всичко скъпи, хайде към касата." Едвам сдържайки се, измрънках: "Нее, мила, не съм в настроение." Лицето й побеля, ченето увисна в недоизречено "КАКВО?" И тогава додадох: "Скъпа! Просто исках да подържиш тези неща за малко. Ти не си на нивото на финансовите ми възможности като мъж, та да мога аз да задоволя твоите женски потребности от пазаруване." И когато се изцъкли оня усмъртителен поглед, прибавих: "Защо не ме обичаш заради това, което представлявам като личност, а не заради нещата, които ти купувам ?!" Очевидно и тази нощ няма да има секс !!!
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Вицове и смешни истории”