Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Познайте къде и какво е това? :p

Снимахте се за Нова година, запечатахте най-хубавите си преживявания? Споделете с нас.
Нова тема Отговори
angelche
Спамер
Спамер
Мнения: 4241
Регистриран: нед юли 27, 2008 22:35
Репутация: 1403
пол: Жена
Местоположение: Анкх-Морпорк

Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от angelche »

Познайте де, къде и какво е това?

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Офтопик:
Изображение Това е сбъдната мечта. :плезене: :слънце:
Прочетено: 152 пъти
:слънце: Ако имате съмнения, постарайте се да звучат убедително!
"Другаде нямаше разумна раса, която да е изобретила скуката. И може би тъкмо скуката, а не интелектът, бе тласнала хората нагоре по стълбата на еволюцията. " - Тери Пратчет
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от Zeroadhesion »

:shock: :shock: :shock: Била си в ЦЕРН :shock: :shock: :shock:
:плач: Искам и аззззз!!!! :плач: :плач: Как беше, разправяй
Жорката
Доктор
Доктор
Мнения: 4774
Регистриран: пет мар 26, 2010 00:05
Репутация: 1155
пол: Мъж

Re: Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от Жорката »

Това си е заслужена награда. Предполагам е било изключително вълнуващо и интересно. \:D/ :thumbright:
[web]http://swfchan.org/1179/helikopter.swf.html[/web]
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334117
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от Mozo »

Изключително лесен въпрос :hello1: :hello1: :hello1: . Много, ама много се радвам за теб :hello1: :hello1: :hello1: :гуш: :гуш: :гуш:
Изображение
angelche
Спамер
Спамер
Мнения: 4241
Регистриран: нед юли 27, 2008 22:35
Репутация: 1403
пол: Жена
Местоположение: Анкх-Морпорк

Re: Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от angelche »

Zeroadhesion написа::shock: :shock: :shock: Била си в ЦЕРН :shock: :shock: :shock:
:плач: Искам и аззззз!!!! :плач: :плач: Как беше, разправяй
Ами какво да ти кажа, Зеро, малко претупано беше, но все пак се докоснах до бъдещето. Видях повече отколкото очаквах, научих малки, незначителни на пръв поглед, но важни подробности.Абе различно е от това, което виждаш и четеш по медиите. Възхитена съм. Запознах се с много и гениални наши и чужди учени, от всеки има какво да научиш. Надявам се скоро отново да мога да го посетя, а в последствие, да бъда част от тях. Сега вече имам нова мечта. А за теб, има интересни програми за лятото за обучаване на студенти, ще се поинтересувам и ще ти кажа, но доколкото разбрах всяка държава членка има право да изпрати определен брой, и тъй като ние плащаме най-малко (като членски внос или не знам как да го кажа, но плащаме най-малко, защото сме най-малката държава членка) значи изпращаме най-малко. Доколкото разбрах, ние изпращаме само по 1 студент, но обещавам да разпитам дали има начин и какъв е той, за да го посетиш.
Жорката написа:Това си е заслужена награда. Предполагам е било изключително вълнуващо и интересно. \:D/ :thumbright:
Добре, че не ме награждава ти, иначе щях да получа шут в задника.
Mozo написа:Изключително лесен въпрос :hello1: :hello1: :hello1: . Много, ама много се радвам за теб :hello1: :hello1: :hello1: :гуш: :гуш: :гуш:
Мозо PDT_Love_18 :гуш: , и аз се радвам изключително много и съжалих, че не си носих лаптопа, но после, като се размислих, с тази еуфория…
:слънце: Ако имате съмнения, постарайте се да звучат убедително!
"Другаде нямаше разумна раса, която да е изобретила скуката. И може би тъкмо скуката, а не интелектът, бе тласнала хората нагоре по стълбата на еволюцията. " - Тери Пратчет
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334117
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от Mozo »

Преживяване за цял живот, определено :thumbright: :thumbright: :thumbright: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от Kotkata68 »

Бебоооооооо, много се радвам за теб! Радвам се, че си останала доволна и че всичко е минало добре! :целувам те: :гуш: :гуш: :гуш: Както някога ти казвах, след време ще се усмихвам щастливо и ще се хваля, че те познавам. :angel4: :слънце:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Hilon
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1351
Регистриран: пет сеп 26, 2008 21:29
Репутация: 975
пол: Мъж
Местоположение: София
Контакти:

Re: Познайте къде и какво е това? :p

Мнение от Hilon »

Браво Ангелче! :clap: :hello1: \:D/ Радвам се, че се сбъдна една твоя мечта, започнала с написване на реферат за колайдера, доколкото си спомням! :съгласен: :hello1:
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Миг в кадър”