Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Малко снимки от таз годишната ми почивка

Снимахте се за Нова година, запечатахте най-хубавите си преживявания? Споделете с нас.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20604
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112257
пол: Мъж

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Montoya »

Продължавам с Плитвичките езера докато ми позволи да качвам снимки
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Прочетено: 481 пъти
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12973
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61960
пол: Жена
Контакти:

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Mouse »

Montoya написа:
пет авг 18, 2023 08:35
Нашата страна също е много красива с много природа, просто трябва да се захванат хората да експлоатират нещата както трябва и да се въведе ред и правила
Дори в пъти е по-красива, иаме толкова исторически и археологичски места и дестинации, но на онези от върха им дай да спорят само за някоя комия и как да гепят нещо. Туризмът при нас е плачевен. Банско и Слънчев бряг.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20604
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112257
пол: Мъж

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Montoya »

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20604
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112257
пол: Мъж

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Montoya »

Тези пъстърви в аквариум да ги бях снимал нямаше да са по хубави снимките
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20604
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112257
пол: Мъж

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Montoya »

Последно посетихме Загреб, спахме в идеалния център и се поразходихме да разгледаме, едни маратонки си купих че ми се видяха евтини :evil4: Още се възстановяват обаче от земетресението през 2020 година, повечето сгради са облечени в скелета, включително и катедралата, а по сградите си личат щетите, но като цяло много хубав град който трябва да е с размерите на София, но е някак си по подреден и нямаше никакви задръствания в и около центъра
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20604
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112257
пол: Мъж

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Montoya »

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20604
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112257
пол: Мъж

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Montoya »

Това беше, имам още около хиляда снимки, нямам нерви да ги качвам обаче :twisted:
Следващата почивка е планирана за догодина, трябва да се разгледат едни красоти в Словения, езерото Блед например и после да се отиде в Милано където мисля да ги пусна жените да се разхождат по камъняците и в града, а аз да си гледам Ф1 на Монца цял уикенд. Това ако не реша Юли месец да отида да гледам състезанието на Силвърстоун, но първо да сме живи и здрави, почивките ще дойдат :headbang:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284429
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335864
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Mozo »

Невероятна красота :clap: :clap: :clap:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12973
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61960
пол: Жена
Контакти:

Re: Малко снимки от таз годишната ми почивка

Мнение от Mouse »

Много красиво и вълнуващо пътешествие сте направили. Видяли сте безброй неща, които да ви пленят и зарадват. А рибките в езерото :shock: Толкова чиста и бистра вода - всичко се вижда.
С кеф се нагледах на красотите, благодаря за виртуаалното пътешествие Монти :гуш: :гуш:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Миг в кадър”