Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Проблем с Вбокс

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Нова тема Отговори
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Проблем с Вбокс

Мнение от Васил Антонов »

Здрасти Мозо , налага ми се да отварям цяла нова тема защото просто от много време не мога да о оправя този проблем

По принцип знам , че не си фен на Гугъл Хром , обаче ми се налага от време на време да о ползвам главно за сваляне на видео клипове , обаче от доста време като сайта В бокс и пусна дадено видео ми излиза това съобщение от синката ими дава опция да сваля клипа чрез ИДМ . Това нещо се получава само във Вбокс никъде другаде просто не мога да разбера какъв е проблема , затова ако можеш да ми кажеш как да го разреша Изображение
Прочетено: 210 пъти
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от Mozo »

Така, чети сега внимателно - пускаш Firefox или Pale Moon. Инсталираш тази приставка. Ънинсталираш куция Хром, защото вече не ти трябва. След това, в който и сайт за видео да влезеш, приставката ти предлага да свалиш клипчето :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
asusboss
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 158
Регистриран: пон май 05, 2014 08:41
Репутация: 251
пол: Мъж

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от asusboss »

Васил Антонов написа:Здрасти Мозо , налага ми се да отварям цяла нова тема защото просто от много време не мога да о оправя този проблем

По принцип знам , че не си фен на Гугъл Хром , обаче ми се налага от време на време да о ползвам главно за сваляне на видео клипове , обаче от доста време като сайта В бокс и пусна дадено видео ми излиза това съобщение от синката ими дава опция да сваля клипа чрез ИДМ . Това нещо се получава само във Вбокс никъде другаде просто не мога да разбера какъв е проблема , затова ако можеш да ми кажеш как да го разреша Изображение
Пробвай първо от тук да го оправиш. chrome://extensions/
Всички отметки на IDM трябва да са активни.

Ако не ти се получи, трий с Revo този IDM, рестарт на кошника, и от замунда си свали последния IDM. Инсталирай го, изчакай го да ти предложи БГ езика да го закачи, ЗАТВОРИ IDM от всякъде, провери дали е затворен през devicemanager, след това кракни/пачни IDM, пак влизаш в chrome://extensions/ отметките на IDM трябва да са активни, рестарт на браузъра и си готов.
Asus Maximus V Extreme Z77/ intel i7-3770k/ Corsair Vengaence 16GB DDR3-2133Mhz/ MSI GTX-680 Lighting/ SSD: Corsair Force GT-240GB/ HDD: WD VelociRaptor-500GB/HDD: WD-250GB/ Cooler: Noctua NH-D14// Case: Audi Q7/ Powered by: OCZ GameXStream 600w/
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от Mozo »

Абе аз знам как да се оправи, но е тъпо да използва Хром заради едно сваляне на клипове. Клипове се свалят абсолютно безпроблемно с FF, PM и приставката, която съм дал :thumbright:
Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от rado84 »

Mozo написа:Така, чети сега внимателно - пускаш Firefox или Pale Moon. Инсталираш тази приставка. Ънинсталираш куция Хром, защото вече не ти трябва. След това, в който и сайт за видео да влезеш, приставката ти предлага да свалиш клипчето :thumbright:
Може и с NetVideoHunter. По-добър е даунлоуд хелпъра.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от Mozo »

Не знам дали е по-добър, не съм го пробвал, но даунлоуд хелпъра ми върши идеална работа :)
Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от rado84 »

И аз съм го пробвал, но защо съм го разкарал - не помня. Ама явно е имало някаква причина. :roll:
Потребителски аватар
asusboss
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 158
Регистриран: пон май 05, 2014 08:41
Репутация: 251
пол: Мъж

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от asusboss »

Бе не знам кво прави тоя младеж..ама темите му започват с: Проблем !!! Иб*си кошника и ОС и периферии проблемни .
Абе Васко, преинсталирай го вече тоо нерез бе, кво му чупиш стойки. Разкарай и периферията която не е читава бе... баси ината си. Като начало направи една читава инсталация на ОС, ако ти е трудно, пиши на ЛС, даваш ID & pass за teamviewer, и да те почвам. Виж долу, това са все твой теми !!!

Проблем с Вбокс
Проблем с Иконата System на Уиндоус 7
Надеждност на Хард Диска
Проблем при sony handycam dcr-hc23e
Бавно зареждане на Биос
4к видео Gtx 560 ti .... и тука е с проблем :)
Забиване на компютъра
Internet download manager - проблем
Проблем със записвачката
Проблем с Creation master Fifa 14
Microsoft photo editor на Уиндоус 7 ... и тука проблем :)
Шумен компютър
Проблем с клавиатура А4 600l
Asus Maximus V Extreme Z77/ intel i7-3770k/ Corsair Vengaence 16GB DDR3-2133Mhz/ MSI GTX-680 Lighting/ SSD: Corsair Force GT-240GB/ HDD: WD VelociRaptor-500GB/HDD: WD-250GB/ Cooler: Noctua NH-D14// Case: Audi Q7/ Powered by: OCZ GameXStream 600w/
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от Mozo »

Ама повечето са решени :mrgreen:
Изображение
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Проблем с Вбокс

Мнение от Васил Антонов »

Благодаря за загрижеността asusboss , но както както бат Мозо каза повечето проблеми се опитвам да реша с консервативни методи , и да повечето ми теми започват с думата проблем , но нали за това са форумите , за да търсят потребителите помощ при наличие на проблем който сами не могат решат .
Ако някой се интересува от това как се попълват данни в информационни таблици , как се пишат дълги текстове и доклади или пък как се редактират снимки с Фотошоп да ме пита до колкото мога ще се опитам и аз да му помогна.

:thumbright:
Човек е мярката за всички неща.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”