Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

dwmapi.dll липсва.

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

dwmapi.dll липсва.

Мнение от LeoZhekov »

Този .dll файл ми липсва от системата. Опитах се да го сложа ръчно, но не ми дава да правя нищо в system32. Опитах да инсталирам DLLFixer, но нищо. Всяка програма, която пусна, ми дава грешка, че този файл липсва, но все пак се пуска, когато дам ОК. Как да го оправя?


Изображение
Прочетено: 166 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283771
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334117
Местоположение: Somewhere In Time

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от Mozo »

Дърпаш това:

http://dox.bg/files/dw?a=c3ccd76aa6

Стартираш го и вкарваш ключа. След това отиваш до директорията, в която трябва да се сложи въпросният .dll, но не влизаш в нея, и на самата папка даваш десен бутон и избираш Grand admin нещо си беше и изчакваш. След това си копираш на воля :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от Zeroadhesion »

Възможно е и да е вирусче, щом дори не можеш да правиш нищо в system32. :thumbright:

Още повече:
Some dwmapi.dll errors could be related to a virus or other malware infection on your computer that has damaged the DLL file. It's even possible that the dwmapi.dll error you're seeing is related to a hostile program that's masquerading as the file.
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от LeoZhekov »

Ууууууууууууууууу Може да е някой червей, неговата мама.. Само ми бъгва харда... Ще пусна авирата да видим какво ще ми каже. Плюс това ми излязоха и още грешки в .dll файловете.
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от LeoZhekov »

60% и 0 засечени файлове..

Ще взема драстично решение. Ще преинсталирам, форматирайки целият ми хард диск.. D, C.. всичко.. Имам втори хард на IDE и там ще си прехвърля само най-важните работи, пък другото ще го сваля наново после.
Последна промяна от LeoZhekov на вт юни 18, 2013 16:29, променено общо 1 път.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от Zeroadhesion »

Ако не намери с нищо, сканирай с нещо друго. Ама Мозо ще ти каже с какво, че аз съм с Линукс и такива лайняни сценарии няма при мен :lol:
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от LeoZhekov »

Zeroadhesion написа:Ако не намери с нищо, сканирай с нещо друго. Ама Мозо ще ти каже с какво, че аз съм с Линукс и такива лайняни сценарии няма при мен :lol:
Аз сега нямам време да се занимавам да се уча на линукс, тъй като уча немски ииии.... тей... Иначе директно слагам линукс и не се занимавам повече с такива истории..
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от Zeroadhesion »

Е, ама ти си геймърче, ще имаш някои рестрикции в тази сфера :) И Photoshop няма, въпреки че някои версии тръгват с PlayOnLinux.
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от LeoZhekov »

Ах..... Брао на тебе.. Мерси, че ми напомни :рофл: Аз напоследък само WoW и LoL играя, между другото :рофл: Но да.. Photoshop е важен инструмент, който is a must have на моя комп.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от Zeroadhesion »

Аз за Photoshop и подобни съм сложил виртуална машина с Win7, ама за целта ти трябва мощно PC :)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283771
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334117
Местоположение: Somewhere In Time

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от Mozo »

LeoZhekov написа:60% и 0 засечени файлове..

Ще взема драстично решение. Ще преинсталирам, форматирайки целият ми хард диск.. D, C.. всичко.. Имам втори хард на IDE и там ще си прехвърля само най-важните работи, пък другото ще го сваля наново после.
С моя вариант ще си свършиш работа за две минути, вместо да преинсталираш. А следващия път когато преинсталираш, си направи имидж и няма да се чудиш дали и кога, а ще си имаш нов за пет минути:

http://www.kaminata.net/kak-da-ne-prein ... -t460.html
Изображение
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от LeoZhekov »

Тя работата се свърши, но сумати и файлове трябва да тегля. Отдавна исках да си форматирам диска. Сега му е времето. А ако създам имидж, той излиза около 20-тина гигабайта, така че... nah.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283771
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334117
Местоположение: Somewhere In Time

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от Mozo »

Що толкоз много? Моят е около 5.5Gb, с всичко настроено, плюс програмите. Пък и дори да е 20, за 15 минути ще се върне всичко както си е било. Предпочитам вместо да правя всичко наново :)
Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от rado84 »

LeoZhekov написа:Тя работата се свърши, но сумати и файлове трябва да тегля. Отдавна исках да си форматирам диска. Сега му е времето. А ако създам имидж, той излиза около 20-тина гигабайта, така че... nah.
Просто му задай "Level of Compression: HIGH" и няма да е 20 ГБ. Моята 7-ца като ѝ създам имидж на хай компресия става 6-7 ГБ от близо 30 ГБ заети на дяла - това са всичките драйвери, програми, и че и самата ОС. Дали не е добре, а? От 30 ГБ става само 7. :mrgreen: А възстановяването при мен става за точно 6 мин.
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: dwmapi.dll липсва.

Мнение от LeoZhekov »

Къде да го плейсна тоя имидж, бе :рофл: :рофл:
Току що приключих с работите. Изтрих целият диск и направих наново партидите. Хубав уиндоус и всичко е на 6.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”