Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Кво иска пък сега?

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от drumata »

Компа ли? Не. Ти си ми дал план за цяла седмица... пък аз трябва и да се лакирам. Майлуеъра ми се поти цял следобед над компа и реши да ми изтрие някои програми за сваляне на клипове, някакви снимчици... сега през 2 минути ме алармира за някакви блокед аксес то ъ потеншъли мелишъз сайт ... и нищо друго не се случи. Като ми изсъхне лака почвам да търся диск... ама май нямам ... ако не намеря- доглеждам си сериала и го трия и възстановявам от имиджа и туй-то...
Прочетено: 669 пъти
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Mozo »

Сега видях, че го няма твоят модел телефон, но пък има доста модели на LG. То и моят го няма, но аз знам, че са сходни с W800 и избрах да ми направи файл за него. Ти просто ще трябва да пробваш, до постигане на задоволителен резултат. Предполагам, че който и да избереш, все ще става :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Mozo »

Ето ти последната версия, която е доста стара, но пък е последна :mrgreen:

http://sourceforge.net/projects/readman ... urce=files
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Mozo »

drumata написа:Компа ли? Не. Ти си ми дал план за цяла седмица... пък аз трябва и да се лакирам. Майлуеъра ми се поти цял следобед над компа и реши да ми изтрие някои програми за сваляне на клипове, някакви снимчици... сега през 2 минути ме алармира за някакви блокед аксес то ъ потеншъли мелишъз сайт ... и нищо друго не се случи. Като ми изсъхне лака почвам да търся диск... ама май нямам ... ако не намеря- доглеждам си сериала и го трия и възстановявам от имиджа и туй-то...
При това положение наистина е най-добре да си върнеш от имидж и да се надяваш, че D: ти е чисто и незаразено :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от drumata »

и с книгата нищо не става. тИлИфона не ще да отваря по-големи от 1,6 файлове... ходи се оправи.... поне лака ми изсъхна и отивам да спиМ
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Mozo »

Аммм, този линк е за инсталация на Windows, Руми PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 Стартираш, инсталираш, след това стартираш програмата, избираш модел на телефона, избираш клавишна подредба, пак според модел, след това избираш език на приложението и като завърши процеса, програмата ти изкарва инсалационен файл за телефона ти. Чак тогава го хващаш и го прехвърляш на телефона и го инсталираш като програма :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от drumata »

Не, не си ме разбрал. Програмата я накичих. Книгата я качих, мисля успешно. Но е голяма- телефона изписва, че не отвря файлове по-големи от 1,6мб, а книгата е 2,7мб... В тъмната доба не ми се ровеше за по-малък файл, щото не ми идва наум как от един да си направя 2...
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Zeroadhesion »

Mozo написа:Първите няколко часа е странно и после се влюбваш в този начин на четене :)
Снощи прочетох 5% от Игра на тронове и се пръснах от кеф :headbang: :toothy10: :toothy10: Ама сега е малко странно, защото като чета и си визуализирам сериала, също така и няма да могат да ме изненадат с нищо първите две книги, понеже вече са минали 2 сезона :lol: :lol: :lol: :lol: Но е готино, да!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Mozo »

drumata написа:Не, не си ме разбрал. Програмата я накичих. Книгата я качих, мисля успешно. Но е голяма- телефона изписва, че не отвря файлове по-големи от 1,6мб, а книгата е 2,7мб... В тъмната доба не ми се ровеше за по-малък файл, щото не ми идва наум как от един да си направя 2...
Каква е тая книга 2.7 Mb :shock: :shock: :shock: Първия том на Игра на тронове, след като го направиш да е на ANSI, е 1.57 :roll: А всички други нормални книги са не повече от 0.5 :roll:

Zeroadhesion написа:
Mozo написа:Първите няколко часа е странно и после се влюбваш в този начин на четене :)
Снощи прочетох 5% от Игра на тронове и се пръснах от кеф :headbang: :toothy10: :toothy10: Ама сега е малко странно, защото като чета и си визуализирам сериала, също така и няма да могат да ме изненадат с нищо първите две книги, понеже вече са минали 2 сезона :lol: :lol: :lol: :lol: Но е готино, да!
Радвам се PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Изображение
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от BURN5 »

Как да чета с този модел : Изображение
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от drumata »

Mozo написа:
Каква е тая книга 2.7 Mb :shock: :shock: :shock: Първия том на Игра на тронове, след като го направиш да е на ANSI, е 1.57 :roll: А всички други нормални книги са не повече от 0.5 :roll:

Нещо съм заплескала... сега от по-раното пак .... заплесках... добре, че не учих за хирург навремето....
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Mozo »

BURN5 написа:Как да чета с този модел : Изображение
:evil4: :evil4: :evil4:
drumata написа:
Mozo написа:
Каква е тая книга 2.7 Mb :shock: :shock: :shock: Първия том на Игра на тронове, след като го направиш да е на ANSI, е 1.57 :roll: А всички други нормални книги са не повече от 0.5 :roll:

Нещо съм заплескала... сега от по-раното пак .... заплесках... добре, че не учих за хирург навремето....
Казвай сега какво си заплескала :)
Изображение
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от BURN5 »

Абе, Друмка, ние с теб ако сме щъркели, жаба няма да можем да си хванем! :evil4:
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от drumata »

Тъкмо да ти направя филм по каринки от това какво правя и... усетих грешката - н знам как да си снимам екрана на телефона :toothy10: Сега като се опитвам да отворя книжката- ама съм бутнала само едно файлче за проба, не всичките, де... ми изписва ТЕлЕФОНА- Fatal error Java.lang.Exception:Unable to access RMS - possibly no free space left. Initialising to default state.Please restart midlet..... това два пъти и пхасе:1,таск:1 4/0
Като дам ОК- нищо. Като изключа телефона- нищо. Като изтрия и запиша наново- пак нищо...Телефона има свободно място, обаче на външната памет, на вградената май не мога да разбера колко е.
Да зема да пич една ракия и да го пусна в пералната...
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кво иска пък сега?

Мнение от Mozo »

Ммм, пробвай да направиш изходен файл за друг модел на LG. Пробвай най-различни, а най добре всички и си увеличи големината на изходния файл:

Изображение

Ако тогава не стане, може би телефонът ти дава достъп до файловата система на джава приложения. Тогава вече ще трябва да пробваш другия вариант, да си правиш изходен файл с вградена книга в него. Тогава при създаването на изходния файл няма да избираш standalone application (ReadManiac Full), а ще избереш второто - Build midlet with embedded book (ReadManiac LITE), което си е одста неудобен вариант, защото за всяка нова книга ще трябва да си правиш нов изходен файл, но пак е вариант, все пак...

Ако искаш пробвай и с Albite Reader, на която дадох скрийншот (третата снимка) и по-точно този файл. Само го мяташ на телефона и инсталираш. Но никак не съм й фен. Най-вече, защото не показва номер на настояща страница, както и общия им брой. Показва по-малко знаци на страница и скролът при смяна на страница е дразнещ. Пускам го на възможно най-бърз скрол от опциите, но пак е едно такова, подскачащо...
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”