Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Nibelung »

Zeroadhesion написа:Ти си голем анализатор, обаче :lol: Това не го преценяваш ти :) Офтопиците ще ги позачистя утре, че стана късно :lol:
Моят анализ е, че Радо е докарал един самонадеян некадърник.
Прочетено: 1431 пъти
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Bai Shushul
Регистриран
Мнения: 27
Регистриран: вт фев 28, 2012 00:02
Репутация: 50
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Bai Shushul »

Сигурно сега ме сънуваш. Приятни сънища и благодаря за вежливостта! Жив и здрав да си!
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Kotkata68 »

Nibelung написа: Моят анализ е, че Радо е докарал един самонадеян некадърник.
Грубо! Знаеш, че в този форум не се толерират обидите към други потребители! Имате свободата да пишете, но не и свободията! Хората не влизат тук за да бъдат обиждани и самият ти си бил потърпевш и знаеш какво е чувството. С едно-две, а може би и три изключения (ако включа и себе си :booty: ), тук сте поне според моето мнение, изключително интелигентни хора. Вярвам, че ще намерите начин и без обиди да покажете превъзходството си. :roll:


Хайде стига сте бучали и пишете в темата само с аргументирани доводи, защо нещо според вас не е правилно и защо друг смята, че е. Накарахте ме да я изчета цялата, при положение че нищо не разбирам и хич не ме интересува как ще работи Windows 7. =;
На всеки писал след мен, нещо различно, от това което препоръчвам, ще бъде изтривано мнението. :лоша котка:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

trosho
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 242
Регистриран: съб авг 28, 2010 03:28
Репутация: 265
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от trosho »

Kotkata68 написа:

Хайде стига сте бучали и пишете в темата само с аргументирани доводи, …
Ето довод - неприемливо е форуми, които държат на авторитета си, да подкрепят "лоши практики". Има съвети, които са вредни сами по себе си, а в комбинация от всички се сваля цялата защита на операционната система от външни атаки. Доводи като тези: "аз правя така", "щом аз съм стигнал до тези изводи", "никой не се е оплакал", "няма 100% сигурност" или други в този смисъл, са неприемливи. Разсъждения, с които само се извъртат нещата, за да се докаже правота, също.

Ето кокретно предложение - откачете темата и я пуснете да отплава по течението.
Който иска да прави слединсталационни настройки на Windows, може да намери много по-добри и подробни обяснения. Който не може да ги намери или да ги разбере, значи още не е готов да ги прави.
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 866
Регистриран: пет ное 26, 2010 19:02
Репутация: 324
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от harpartun »

Специалистите, имам въпрос. Настолната ми щайга има проблем Windows 7 Ultimate beta на 4 години, започна да ми дава някакви измислени грешки, (преживява се) но черешката на тортата беше тази сутрин в най-големия екшън на филма, ми показа легендарния син екран. Ако може някакъв съвет как да го оправя без преинсталация. Благодаря предварително.
tolostoi
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 740
Регистриран: пон апр 14, 2008 11:00
Репутация: 451
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от tolostoi »

Щом ти дава някакви грешки, значи имаш някакъв проблем.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Nibelung »

trosho написа:
Kotkata68 написа:

Хайде стига сте бучали и пишете в темата само с аргументирани доводи, …
Ето довод - неприемливо е форуми, които държат на авторитета си, да подкрепят "лоши практики". Има съвети, които са вредни сами по себе си, а в комбинация от всички се сваля цялата защита на операционната система от външни атаки. Доводи като тези: "аз правя така", "щом аз съм стигнал до тези изводи", "никой не се е оплакал", "няма 100% сигурност" или други в този смисъл, са неприемливи. Разсъждения, с които само се извъртат нещата, за да се докаже правота, също.

Ето кокретно предложение - откачете темата и я пуснете да отплава по течението.
Който иска да прави слединсталационни настройки на Windows, може да намери много по-добри и подробни обяснения. Който не може да ги намери или да ги разбере, значи още не е готов да ги прави.
:headbang: :headbang: :headbang:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Nibelung »

harpartun написа:Специалистите, имам въпрос. Настолната ми щайга има проблем Windows 7 Ultimate beta на 4 години, започна да ми дава някакви измислени грешки, (преживява се) но черешката на тортата беше тази сутрин в най-големия екшън на филма, ми показа легендарния син екран. Ако може някакъв съвет как да го оправя без преинсталация. Благодаря предварително.
Виж сега, трябва да кажеш какви проблеми ти е правила машината, какви съобщения ти е давала, какво пише на синия екран и т.н.
Пусни пак, кажи какво става след рестарта, ако не тръгва, пусни в сейф мод, снимай екрана (с фотоапарат, не с принт скрийн).
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 866
Регистриран: пет ное 26, 2010 19:02
Репутация: 324
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от harpartun »

Nibelung написа:
harpartun написа:Специалистите, имам въпрос. Настолната ми щайга има проблем Windows 7 Ultimate beta на 4 години, започна да ми дава някакви измислени грешки, (преживява се) но черешката на тортата беше тази сутрин в най-големия екшън на филма, ми показа легендарния син екран. Ако може някакъв съвет как да го оправя без преинсталация. Благодаря предварително.
Виж сега, трябва да кажеш какви проблеми ти е правила машината, какви съобщения ти е давала, какво пише на синия екран и т.н.
Пусни пак, кажи какво става след рестарта, ако не тръгва, пусни в сейф мод, снимай екрана (с фотоапарат, не с принт скрийн).
Няма никакъв проблем компа си върви без проблеми ама ме дразни със repair няма ли да се оправи?
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Nibelung »

Чакай сега. Хем ти показва син екран, хем си върви без проблеми. Кое от двете ?
Или искаш да кажеш, че веднъж ти е дал син екран, и после след рестарт си е тръгнал нормално ли ?
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 866
Регистриран: пет ное 26, 2010 19:02
Репутация: 324
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от harpartun »

да веднъж ми показа син екран и един път спам от грешки,но иначе си тръгна нормално.
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6339
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33064
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от beggginer »

Nibelung написа:Моят анализ е, че Радо е докарал един самонадеян некадърник.
Нямам какво повече да добавя. :lol:
tolostoi написа:Щом ти дава някакви грешки, значи имаш някакъв проблем.
:mrgreen:
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Nibelung »

harpartun написа:да веднъж ми показа син екран и един път спам от грешки,но иначе си тръгна нормално.
Дай списък на инсталираните програми, ако може с датите на инсталирането им (някои програми имат опция да ги показват), и логовете на Event Viewer-a.
Уиндоус 7 има добра самодиагностика, дай и това, което пише в нея (troubleshooter-a).
Също кажи дали ти е включен смарт-а на харда, и ако е включен - какво казва. Ако не е включен, включи го от БИОС.
Кажи и какво ти пише БИОС преди да зареди Уиндоус. Ако само показва лого, влез в БИОС и му дай вместо лого да показва подробни данни по буутването.
Знам, че е досадно и ще ти е трудно, но това е начинът :???:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Как да накараме Windows 7 да работи по-бързо

Мнение от Mozo »

Благодаря на всички участници в темата за грубото отношение и за това, че изгониха един потребител. Гостоприемството май ви е чуждо!

Harpartun, съжалявам, но ще трябва да си пуснеш нова тема.
Изображение
Заключен Заключена

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”