Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

RPC server is unavailable

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Нова тема Отговори
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

RPC server is unavailable

Мнение от rado84 »

Като се опитам да си вляза в Уиндоуса (7-цата) ми излизат два потребителя, на които има сложени пароли и които аз не ги знам. Единият от потребителите е моят си и на който не съм му слагал парола като си инсталирах Уиндоуса.
Пуснах 7-цата под сейф мод, но не стана - пише the RPC server is unavailable и не ме пуска.
Подозирам, че пе*ерастите от Редмънд са ми прее*али Уиндоуса с помощта на мизерната им програма Games for Windows LIVE. :evil: Много е вероятно също и една друга мизерия на име Пандо Медия Бустер да е осрала положението.
Някой има ли идея как да си върна потребителите в доскорошното им състояние (тоест, с един потребител без парола), като се има предвид, че в самия Уиндоус 7 не мога да вляза под никакъв режим и то без да го преинсталирам?
Прочетено: 150 пъти
Потребителски аватар
Docenta
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3201
Регистриран: вт ное 27, 2007 14:02
Репутация: 1082
пол: Мъж
Местоположение: In the endless dark
Контакти:

Re: RPC server is unavailable

Мнение от Docenta »

Уиндоус 7 е един голям троянец, не знаеше ли smst
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: RPC server is unavailable

Мнение от rado84 »

XP е същата работа. Под него ми се е случвало същото.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: RPC server is unavailable

Мнение от Mozo »

Защо па за 12 години не ми се е случило нито веднъж :p :p :p . Не е от Games for Windows LIVE. Инсталирал съм го много пъти и никога не е имало ядове. Кракни паролата с някой от тууловете в Hiren's Boot CD и след това затрий единия потребител. След това ще ти кажа как да го направиш да се логва автоматично, ако все още иска да цъкнеш на името ти и чак тогава те логва.
Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: RPC server is unavailable

Мнение от rado84 »

Напрайх го по друг начин - с гоуст програмчето, което ти си дал в една тема. Преди нямах излишно място за имидж файла и затова се отказах, но сега имам повече от достатъчно. Създадох му имидж файл и като се прее*е следващия път - гоуст.
Проблемът не знам дали е в GfWLive или в Pando Media Booster и причината да не знам е, че Уиндоус не го бях изключвал от поне месец. Вместо изключване го приспивах и няма как да разбера коя програма от двете е е*ала мамата на системата.
Шефе, можеш да изтриеш тази тема ако искаш. ;)
Нова тема Отговори

Върни се в “Софтуер”