Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Гаден проблем

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Гаден проблем

Мнение от Ivan0v »

Оспамихте ми темата!!! Ако бях на нечие място с права, по един бан за 2 дена, така да се научите.
Прочетено: 183 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Гаден проблем

Мнение от Mozo »

Радо, престани с епитетите! Престанете и двамата да се обиждате. Нека си създадем приятна атмосфера, вместо да потъваме в дрязги :idea:

Иванов, оправи ли се проблемът или?
Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Гаден проблем

Мнение от Nibelung »

По принцип предпочитам портабъл браузъри - Опера, Файърфокс, АйрънКром (както и всякакви портабъл програми пред инсталирани).
При Опера и Кром можеш да си пуснеш колкото си искаш браузъра едновременно.
При Лисицата не става - вече било имало такъв активен процес.

Почти винаги ползвам Опера с блокиране на рекламите и скриптовете на сайта. Ако нещо не се вижда, или не работи, а много държа на него (което много рядко), й давам да се маскира като Лисица. Ако пак не стане, пускам чиста Опера. Ако и с нея не работи, пускам чиста Лисица. Ако и с нея не стане, пускам чист Кром. Интернет Експлорър не пускам само в краен случай, и то ако става въпрос за малоумните сайтове на малоумната ни държавна администрация.

Така става ясно къде е проблемът, затова питах Иванов как е с Опера.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Гаден проблем

Мнение от rado84 »

Ivan0v написа:Оспамихте ми темата!!! Ако бях на нечие място с права, по един бан за 2 дена, така да се научите.
То аз ако бях с права щях да ти турна един вечен бан за задаване на малоумни въпроси. :roll:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Гаден проблем

Мнение от Mozo »

Радо, ама ти май няма да се спреш =; . Форумът е за това, за да си помагаме взаимно, а не да се заяждаме. Предупреждавам те официално да престанеш :salute:
Изображение
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Гаден проблем

Мнение от Ivan0v »

Проблема не знам дали е оправен, защото без да пипам нишо се оправи.Щом нещата са ок, нека приемем за "да". :усмивка1:
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Гаден проблем

Мнение от rado84 »

Не случайно споменах "задаване на малоумни въпроси". Това, че картинките излизат като празни "балони" и се появяват при цъкване върху тях се дължи на недозареждане на страницата, което в повечето случаи е причинено от лаг на интернета. И решението е просто да рефрешнеш страницата.
Така че това си е откровено малоумен въпрос, за чието решение е пълно с мнения в гугъл и на български, и на английски. Нормалните хора преди да задат малоумен въпрос първо търсят в гугъл да видят дали някой с техния проблем не е намерил решение. Все едно аз да взема да постна тема "защо аудио плеърът на Иванчо изглежда по-различно от моя при все, че сме с една и съща марка плеъри". :roll:
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Гаден проблем

Мнение от Ivan0v »

Навярно си прав, че страницата не се е била заредила ок, но как да се сетя за лаг на интернета при спрян уторент.Всеки разбира повече в една област,е, интернета и компютрите вече не са моята област.Затова те призовавам да бъдеш толерантен към другите.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Гаден проблем

Мнение от Nibelung »

Ако проблемът не се беше оправил, щях да предположа, че е някое разширение, или калпав файъруол.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Гаден проблем

Мнение от Mozo »

Да, то и аз натам се запътих - някой плъгин към защитната стена :)
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”