Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

LAN - limited or not connected

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: LAN - limited or not connected

Мнение от Nibelung »

Zeroadhesion написа:
Nibelung написа:
Zeroadhesion написа:Не. Ако картата изгори, ще изчезне напълно устройството в Network Connections.
Не е съвсем така :) Зависи кое точно от картата се е повредило.
Точно така си е. Ако изгори - изчезва. Виж, ако се е разпоило някое краче, ще си седи :)
Не, не е !
Имам няколко случая: ланката се вижда нормално, работи нормално в началото, след няколко минути се забавя постепенно, но много. Не знам кое й беше развалено, но това че първите няколко минути работи добре показва, че не е до разпоено краче.
Прочетено: 162 пъти
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: LAN - limited or not connected

Мнение от Zeroadhesion »

Показва и че не е изгоряла....
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: LAN - limited or not connected

Мнение от Nibelung »

Zeroadhesion написа:Показва и че не е изгоряла....
Повредена е по някакъв начин, но не знам от какво.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: LAN - limited or not connected

Мнение от Mozo »

beggginer написа:Шумът е неизбежен. И фортроните се раздрънкват след време. Смазваш вентилатора и се оправя. Ето, моя го смазах преди един месец. Но цените им се вдигнаха много в последно време и не бих си купил. Иначе си остават между най-добрите захранвания на пазара.
Ооо, избежен е - CM SilentPro серията - не разбираш, че работи нещо :кимам:
Zeroadhesion написа:
Nibelung написа:
Zeroadhesion написа:Не. Ако картата изгори, ще изчезне напълно устройството в Network Connections.
Не е съвсем така :) Зависи кое точно от картата се е повредило.
Точно така си е. Ако изгори - изчезва. Виж, ако се е разпоило някое краче, ще си седи :)
Ммм, горяла ми е карта, която си присъства като устройство, но показваше винаги, че няма кабел :)
Kpuc написа:
beggginer написа:Шумът е неизбежен. И фортроните се раздрънкват след време. Смазваш вентилатора и се оправя. Ето, моя го смазах преди един месец. Но цените им се вдигнаха много в последно време и не бих си купил. Иначе си остават между най-добрите захранвания на пазара.
Не говоря за шум от вентилатор. Шума беше точно като че ли вътре има щурец. И се появяваше само при натоварване на процесора над 5% примерно. При нормална работа нищо нямаше, при стартиране на програма се чуваше. Като го върнах в магазина го тестваха и казаха наред е. Аз им казах, че има дразнещ звук, от който след 1 час започва да ме боли главата ми казаха "ти както очакваш от евтино захранване"
Това е от некачествени бобини. Когато се натоварят вадят именно такъв звук :thumbright:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”