Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Проблем със System32

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Нова тема Отговори
Lukanka
Регистриран
Мнения: 7
Регистриран: нед дек 21, 2008 10:30
Репутация: 0
пол: Жена

Проблем със System32

Мнение от Lukanka »

От няколко дни компютъра ми хваща заразени Temporary Internet Files които ми ги показва като заразени с вируса Win32.Днес инсталирах Trojan Remover и той ми показа доста заразени файлове между които 10 само от System32 и по точно shell32.dll .Появи ми се прозорче на което пишеше " Files that are required for Windous to run properly have been replaced by unrelognized version .To maintain system stability Windows must restore the original version these file.Insert your Windous XP Service Pack 2 CO now " . Аз обаче затворих прозореца и когато се опитах от Контрол панела да вляза там където се добавят и махат програми не ми се отвори :sad: Бихте ли ми казали какво да правя ?!? :sad:
Прочетено: 124 пъти
Потребителски аватар
mitashki1975
Академик
Академик
Мнения: 7814
Регистриран: ср яну 02, 2008 19:07
Репутация: 615
пол: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Проблем със System32

Мнение от mitashki1975 »

Lukanka написа:От няколко дни компютъра ми хваща заразени Temporary Internet Files които ми ги показва като заразени с вируса Win32.Днес инсталирах Trojan Remover и той ми показа доста заразени файлове между които 10 само от System32 и по точно shell32.dll .Появи ми се прозорче на което пишеше " Files that are required for Windous to run properly have been replaced by unrelognized version .To maintain system stability Windows must restore the original version these file.Insert your Windous XP Service Pack 2 CO now " . Аз обаче затворих прозореца и когато се опитах от Контрол панела да вляза там където се добавят и махат програми не ми се отвори :sad: Бихте ли ми казали какво да правя ?!? :sad:
ще ти кача нещо което да прочетеш преди да предприемеш нещо
прочети това-http://209.85.135.132/search?q=cache:aE ... =firefox-a
Ако искаме да променим постъпките в живота си,трябва да променим физическото и психическото си състояние,като го изчистим и преустроим.
Изображение
Потребителски аватар
mitashki1975
Академик
Академик
Мнения: 7814
Регистриран: ср яну 02, 2008 19:07
Репутация: 615
пол: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Проблем със System32

Мнение от mitashki1975 »

можеш да инсталираш и само -Spybot: Search & Destroy мисля че ще се справи
Ако искаме да променим постъпките в живота си,трябва да променим физическото и психическото си състояние,като го изчистим и преустроим.
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283803
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем със System32

Мнение от Mozo »

Lukanka написа:От няколко дни компютъра ми хваща заразени Temporary Internet Files които ми ги показва като заразени с вируса Win32.Днес инсталирах Trojan Remover и той ми показа доста заразени файлове между които 10 само от System32 и по точно shell32.dll .Появи ми се прозорче на което пишеше " Files that are required for Windous to run properly have been replaced by unrelognized version .To maintain system stability Windows must restore the original version these file.Insert your Windous XP Service Pack 2 CO now " . Аз обаче затворих прозореца и когато се опитах от Контрол панела да вляза там където се добавят и махат програми не ми се отвори :sad: Бихте ли ми казали какво да правя ?!? :sad:
За да си възстановиш оригиналните системни файлове направи следното:

Отиди на Start->Run и напиши cmd. След това ще се отвори command prompt и изпълняваш команда sfc /scannow (интервалът е важен) и чакаш системата да си възстанови файловете.

П.С.
Преди извършването на тази операция трябва дискът с Windows - а да е в оптичното устройство.

След като направиш това, никога, ама никога повече не използвай IE. Свали си Firefox от тук: Цък.
Изображение
Lukanka
Регистриран
Мнения: 7
Регистриран: нед дек 21, 2008 10:30
Репутация: 0
пол: Жена

Re: Проблем със System32

Мнение от Lukanka »

Mozo написа:
Lukanka написа:От няколко дни компютъра ми хваща заразени Temporary Internet Files които ми ги показва като заразени с вируса Win32.Днес инсталирах Trojan Remover и той ми показа доста заразени файлове между които 10 само от System32 и по точно shell32.dll .Появи ми се прозорче на което пишеше " Files that are required for Windous to run properly have been replaced by unrelognized version .To maintain system stability Windows must restore the original version these file.Insert your Windous XP Service Pack 2 CO now " . Аз обаче затворих прозореца и когато се опитах от Контрол панела да вляза там където се добавят и махат програми не ми се отвори :sad: Бихте ли ми казали какво да правя ?!? :sad:
За да си възстановиш оригиналните системни файлове направи следното:

Отиди на Start->Run и напиши cmd. След това ще се отвори command prompt и изпълняваш команда sfc /scannow (интервалът е важен) и чакаш системата да си възстанови файловете.

П.С.
Преди извършването на тази операция трябва дискът с Windows - а да е в оптичното устройство.

След като направиш това, никога, ама никога повече не използвай IE. Свали си Firefox от тук: Цък.
Аз си сложих този браузер вече.Но понеже Уиндоуса ми е на БГ ,това което ме съветваш ще ми е трудно да го направя.Ще можеш ли да ми го обясниш на български...и друго да питам, защото аз не съм на ТИ със тези неща :усмивка1: Какво е дискът с Windows - да е в оптичното устройство?!?!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283803
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем със System32

Мнение от Mozo »

Да пъхнеш диска с Windows - а в CD - то :съгласен: . На български:

Старт->Изпълнение и на там командите са си на английски :) .
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”