Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Възстановяване на изтрити или изчезнали файлове

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Нова тема Отговори
bprog
Регистриран
Мнения: 9
Регистриран: нед май 23, 2021 17:02
Репутация: 30
пол: Мъж

Възстановяване на изтрити или изчезнали файлове

Мнение от bprog »

Здравейте,
наскоро си замених хард диска със ssd и харда :headbang: сега ми играе ролята на външно устройство.
Така проблема не е в тях, а по скоро в невниманието ми. [-( #-o
Исках да си преместя Работния плот, които имах когато бях с хард (в случая не съм трил абсолютно нищо по харда, всичко си бях запазил). Тръгнах да местя директно папката на декстопа от бившия "С" диск -G:\Users\User\Desktop, и невниманието което проявих бе тук, защото при цялостното преместване на папката се съгласих на нещо, което Windows 10 ми предложи, или по скоро - ме предупреди, че ще стане. Премести се като обикновена папка, с име просто "Работен плот", но файлове в нея нямаше (само две папки, които имах на стария работен плот, но в тях нямаше нито един друг файл или папка).
Не знам къде да търся и с коя програма, тъй като ако файловете някак са минали в temp-а, без да ходят в кошчето... не виждам как ще се възстановят.

Програмите с които пробвах да възстановя нещо са Recuva и https://download.cnet.com/TestDisk-and- ... 11775.html

Изображенията горе-долу ги възстанови, ноо всичко останало или не го намирам (заради имената от сорта на [random number/s].doc) или е като остатъчен файл с някакви минимални размери, които не позволяват файла да е четящ.

Има ли друг начин да си намеря файловете, като знам горе-долу датата на изтриването им.
(обикновено винаги си запазвах декстопа на някой Cloud, но просто по едно време изключих тази функция и резултата е кофти... :roll: )
Връщането на някой Deskstop.ini някак не помага... също така и връщането на обикновената папка Работен плот :lol:

Надежда има ли? :-({|=
Последна промяна от bprog на пон окт 11, 2021 17:25, променено общо 1 път.
Прочетено: 170 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283999
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334767
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Възстановяване на изтрити или изчезнали файлове

Мнение от Mozo »

EASEUS :thumbright:
Офтопик:
Плот :thumbright:
Изображение
bprog
Регистриран
Мнения: 9
Регистриран: нед май 23, 2021 17:02
Репутация: 30
пол: Мъж

Re: Възстановяване на изтрити или изчезнали файлове

Мнение от bprog »

Mozo написа:
ср окт 06, 2021 13:29
EASEUS :thumbright:
Офтопик:
Плот :thumbright:
Благодаря ще опитам :)
Офтопик:
опа, поправено :lol:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283999
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334767
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Възстановяване на изтрити или изчезнали файлове

Мнение от Mozo »

Програмата е чудесна и е може би най-доброто, което съм пробвал :)
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”