Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Ами за моето Ип-(всъщност има 1 проблем като си го заредя)

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
akon
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1953
Регистриран: вт дек 18, 2007 19:57
Репутация: 140
пол: Мъж

Re: Ами за моето Ип-(всъщност има 1 проблем като си го заредя)

Мнение от akon »

v0x написа:пич, не си раздавай паролите така (споко, никой не може да влезе там...е почти никой)...
По въпроса:
Трябвало да се ресне модема и да се получи настройка по подразбиране за рутера чрез потребителското ти име и парола от договора ти като ги въведеш на my.contact.bg
(не знам за кво става дума, аз само предавам информацията едно към едно)
Не вокс това не беше от май контакт а нали ти казах бърках в настройките на рутера на адвантасед-уан-кънекшънс-на 1-то моливчето и там промених ппп наме и ппп парола и за тва нямах нет 1 2 дена защото като промених ппп намето и паролата се промениха и Броудбанд наме и парола с зададените на ппп-то и не можех да се коннектна щот не знаех Броудбанд наме и парола ама добре че тея от София са дали на тея от Търговище тези неща и те са ги въвели.А за рестарта още на същия ден им се обадихме и им казахме какъв е проблема и те рестартнете го ама не стана.
Mozo написа:50 лв. за реално IP :shock: :shock: :shock: ?!?
---Да бизнес план и имаш реално ип
Прочетено: 746 пъти
Потребителски аватар
akon
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1953
Регистриран: вт дек 18, 2007 19:57
Репутация: 140
пол: Мъж

Re: Ами за моето Ип-(всъщност има 1 проблем като си го заредя)

Мнение от akon »

akon написа:
v0x написа:пич, не си раздавай паролите така (споко, никой не може да влезе там...е почти никой)...
По въпроса:
Трябвало да се ресне модема и да се получи настройка по подразбиране за рутера чрез потребителското ти име и парола от договора ти като ги въведеш на my.contact.bg
(не знам за кво става дума, аз само предавам информацията едно към едно)
Не вокс това не беше от май контакт а нали ти казах бърках в настройките на рутера на адвантасед-уан-кънекшънс-на 1-то моливчето и там промених ппп наме и ппп парола и за тва нямах нет 1 2 дена защото като промених ппп намето и паролата се промениха и Броудбанд наме и парола с зададените на ппп-то и не можех да се коннектна щот не знаех Броудбанд наме и парола ама добре че тея от София са дали на тея от Търговище тези неща и те са ги въвели.А за рестарта още на същия ден им се обадихме и им казахме какъв е проблема и те рестартнете го ама не стана.
Mozo написа:50 лв. за реално IP :shock: :shock: :shock: ?!?
---Да бизнес план и имаш реално ип

И всичко това заради некъф глупак от некъф форум за безплатни домейни щот за търсих в гоогле как да го направя и попаднах на темата на тоя глупак и....
Потребителски аватар
akon
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1953
Регистриран: вт дек 18, 2007 19:57
Репутация: 140
пол: Мъж

Re: Ами за моето Ип-(всъщност има 1 проблем като си го заредя)

Мнение от akon »

Изникна и др проблем http://localhost -а като го заредя излиза бял екран и това пък имам wampserver2-Sql lite Apache,Php 5.Дали е от това че Апачето не е включено защото Скайпа използва неговия порт и ако променя порта на Скайпа дали ще му стане нещо
Потребителски аватар
v0x
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 480
Регистриран: съб юни 30, 2007 21:42
Репутация: 10
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Ами за моето Ип-(всъщност има 1 проблем като си го заредя)

Мнение от v0x »

С много сложни работи се захванал и то всичките работи на веднъж..
Нещо, за което не си сигуен, че ще можеш да му възтановиш дефалт настройкте не го ровичкай, че виждаш какво става..
Специялно може да питаш администраторите на този форум, колко усилич полагат за бекъпи и не е само при тех (аз самият правя по 4 гига-1 ди ви ди, всяка седмица бекъпи..)
Потребителски аватар
akon
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1953
Регистриран: вт дек 18, 2007 19:57
Репутация: 140
пол: Мъж

Re: Ами за моето Ип-(всъщност има 1 проблем като си го заредя)

Мнение от akon »

Ами то твоя сайт ти си писал системата нали
Потребителски аватар
v0x
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 480
Регистриран: съб юни 30, 2007 21:42
Репутация: 10
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Ами за моето Ип-(всъщност има 1 проблем като си го заредя)

Мнение от v0x »

Офтопик:
Аз ако съм писъл ситемата, щях ли да бъда прост шлосер във фирма за изолации?!?!Не разбира се, щях да имам русо гажде метър и песедет с крака до сливиците, бял мерцедес и вила на Витоша....
Всичко е писано от други, аз само им ползвам продуктите и влагам малко въобежение и много малко труд (мързи ме, а и не вадя пари от там)..
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”