Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Проблем с Updates  [РЕШЕНА]

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mozo »

Говорили сме го това вече, а и съм го написал по-горе, че е добре да го направиш при относително читав нет. Ако сега ти е такъв, натисни ок на синьото и от двата падащи панела избери сървър с българско знаменце, по възможност най-бързия, то ти ги подрежда по възходящ ред отгоре надолу :thumbright:
Прочетено: 2408 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
пет авг 17, 2018 21:09
Говорили сме го това вече, а и съм го написал по-горе, че е добре да го направиш при относително читав нет. Ако сега ти е такъв, натисни ок на синьото и от двата падащи панела избери сървър с българско знаменце, по възможност най-бързия, то ти ги подрежда по възходящ ред отгоре надолу :thumbright:
И-и-и-и, да бе - вярно :banghead: :banghead: Мерси :поклон: :гуш:
Сега не се показва, но като се покаже ще помня :-k :-k дано да запомня :evil4:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Проблем с Updates

Мнение от Nibelung »

На теория би трябвало да е така, но често бълг. сървъри не са актуални и изскачат съобщения, които стряскат хората, които не са в час с тези неща. Затова май по-добре те да си стоят на дифолтните сървъри.

Впрочем при Арч има ли нещо графично, приличащо на този минтски тул ?
Отдавна бях на Манджата и съм забравил.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mozo »

Няма :)
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mouse »

Не е по темата ама наистина не знам къде да сложа тържественото изречение: "ТЕ ДОЙДОХА" :mrgreen:
Свалиха долу модема и рутера, дори ми оставиха 1.5 м. кабел ако искам да вържа директно лаптопа. Сега си е супер.
Не мога да повярвам. ТЕ ДОЙДОХА!!!!!!!! След месеци пускане на заявки. Не били им предали. За 15 минути работа аз месеци си удрям главата в стената за пустия му нет.
Е, един проблем и отпадна. По-точно единственото, за което щях да моля да намерите време е оправено. Вие ще минете като качествен контрол, естествено :evil4: . Сега остава Мозо да види лаптопа просто ей така, без нищо конкретно и другото важно - да ме научите как да си обработвам снимките.
\:D/ \:D/ \:D/
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mozo »

И сега как е, има ли разлика?

Иначе не си била достатъчно настоятелна, щях да им вися денонощно на телефона докато не дойдат :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
нед авг 19, 2018 11:41
И сега как е, има ли разлика?

Иначе не си била достатъчно настоятелна, щях да им вися денонощно на телефона докато не дойдат :mrgreen:
Има и то голяма. Всичко, дори форумът, си зарежда за секунда. Колко настоятелна да съм като това 0700 ми разказва играта и повече 4-5 пъти на месец не го ползвам защото не ми е в ценовата листа.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mozo »

Когато си на М-Тел тоя телефон е безплатен и си им звъня, и си ги тормозя, ама яката работа :mrgreen:

Супер, най-сетне и ти да видиш що е това интернет :headbang: :headbang: :headbang: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
spoiler:
А иначе не спря да ме обвиняваш, че форумът бил виновен :p
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
нед авг 19, 2018 12:19
Когато си на М-Тел тоя телефон е безплатен и си им звъня, и си ги тормозя, ама яката работа :mrgreen:

Супер, най-сетне и ти да видиш що е това интернет :headbang: :headbang: :headbang: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
spoiler:
А иначе не спря да ме обвиняваш, че форумът бил виновен :p
Да бе, теб съм обвинявала - няма такова нещо [-X [-X Просто констатирах, че зарежда бавно и не съм ви лъгала - бавно зареждаше. Имаше време когато друго зареждаше нормално, а само форумът бавеше. Но точно пък към теб да съм имала утрек, не-е-е-е. Вас си ви :туптящо сърце: :целувам те: Но пък в крайна сметка на кой да мрънкам, ако не си ти :p :p Да си чувал или виждал жена дето да не мрънка все за нещо :mrgreen: :mrgreen:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mozo »

Нищо, важното е, че вече работи :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Проблем с Updates

Мнение от Nibelung »

Mouse написа:Да си чувал или виждал жена дето да не мрънка все за нещо :mrgreen:
Аз съм виждал и чувал. На стажа бях 5 дни дежурен на стая с получили инсулт :???:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mozo »

:широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка:
Изображение
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6340
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33094
пол: Мъж

Re: Проблем с Updates

Мнение от beggginer »

Mouse написа:
нед авг 19, 2018 11:26
Не е по темата ама наистина не знам къде да сложа тържественото изречение: "ТЕ ДОЙДОХА" :mrgreen:
Свалиха долу модема и рутера, дори ми оставиха 1.5 м. кабел ако искам да вържа директно лаптопа. Сега си е супер.
Не мога да повярвам. ТЕ ДОЙДОХА!!!!!!!! След месеци пускане на заявки. Не били им предали. За 15 минути работа аз месеци си удрям главата в стената за пустия му нет.
Е, един проблем и отпадна. По-точно единственото, за което щях да моля да намерите време е оправено. Вие ще минете като качествен контрол, естествено :evil4: . Сега остава Мозо да види лаптопа просто ей така, без нищо конкретно и другото важно - да ме научите как да си обработвам снимките.
\:D/ \:D/ \:D/
Метър и половина кабел, ебати стипците. А ти досега никога ли не беше използвала кабел, за домашния си интернет?!

Скоростта, която достигаш с кабела, е несравнимо по-добра от безжичната. За стабилност да не говорим. Това, освен ако не притежаваш скъп рутер и безжичен адаптер, каквито твоите не са. :)
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12941
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61760
пол: Жена
Контакти:

Re: Проблем с Updates

Мнение от Mouse »

beggginer написа:
нед авг 19, 2018 17:39
Метър и половина кабел, ебати стипците. А ти досега никога ли не беше използвала кабел, за домашния си интернет?!
Скоростта, която достигаш с кабела, е несравнимо по-добра от безжичната. За стабилност да не говорим. Това, освен ако не притежаваш скъп рутер и безжичен адаптер, каквито твоите не са. :)
Само толкова кабел имаха в колата си момчетата. А и той ми стига за лятото. Като разпъна дивана зимата ще видя дали да се купува друг, ако този не стигна. Сега съм на рутер и си работи добре, както никога до сега. Колкото до другото - не пипам нищо докато екпертите не дойдат да си кажат тежката дума. Поне спестих време и труд, което можем да оползотворим в по-приятни неща - като хапване, пийване и приятни разговори :p
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6340
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33094
пол: Мъж

Re: Проблем с Updates

Мнение от beggginer »

Кажи днес как е интернета, защото ако пак се прецака, с тоя къс кабел не можеш и да се обесиш.
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”