Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Даунгрейд на Windows 10 към Windows 7

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24766
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115175
пол: Мъж

Даунгрейд на Windows 10 към Windows 7

Мнение от шони »

Прочетох няколко статии в тази относително непозната за мен тема и още съм раздвоен дали да премина от уин10 към уин7, или пък... :-k Засилил съм се към покупка на черно-бял принтер, че имам въпиюща нужда от такава периферия, но и там откривам, че има ограничения, свързани с процесора.
Прочетено: 116 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Diananet
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4301
Регистриран: съб фев 28, 2015 10:45
Репутация: 63398
пол: Мъж

Re: Даунгрейд на Windows 10 към Windows 7

Мнение от Diananet »

Шони, дай точен модел на лаптопа или на дъното ако е компютър за да проверим има ли драйвери. Ако всичко е наред, спокойно можеш да се върнеш към Windows 7. За седмѝцата можеш да потърсиш сборка с включени обновления до август миналата година (макар, че ние и това ще ти дадем :) ). След това започват магариите на Майкрософт и автоматичното обновяване е крайно желателно да се изключи.
Почнеш ли да лепиш пари по монитора, докато слушаш музика в youtube - лягай си! Много си пиян!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283739
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334077
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Даунгрейд на Windows 10 към Windows 7

Мнение от Mozo »

Не се оставяй да те ментардосват и да те принуждават с лъжи да използваш Квадрат 10. Принтерът няма нищо общо с процесора, престани да им вярваш на онея тъпаци дето ти ги наговориха тези глупости PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 Най-добре премини към Linux и скъсай всякакви връзки с тези мошеници [-(
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Софтуер”