Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Въпрос за абв поща  [РЕШЕНА]

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
Inferlin
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2392
Регистриран: ср май 07, 2014 17:27
Репутация: 9139
пол: Мъж

Re: Проблем с Абв пощата

Мнение от Inferlin »

Скоро ще искат и банкова сметка... Това само с цел сигурност. :evil4:
Същите са като Yahoo... Мъчат се да изгонят клиентите си, но те корави – не се предават... :toothy10:
Прочетено: 852 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Абв пощата

Мнение от Mozo »

Васил Антонов написа:не до вчера можеше да се регистрира поща без да се попълва задължително телефон ако се напише таен въпрос и таен отговор
Попълването на телефон е задължително поле.
Изображение
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Проблем с Абв пощата

Мнение от Васил Антонов »

Не е вярно бъркаш МОЗО ето вариант 1 с телефон
http://upload.bg/?get_file=4faf9b2f953c ... 332&inline

ето и вариант 2 без телефон
http://upload.bg/?get_file=373746ba7b7c ... e73&inline

В случая от вчера не работи вариант две и за това питам и при вас ли е така или само при мен
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с Абв пощата

Мнение от Mozo »

Просто са си оправили формата за създаване на профил и без телефон вече не може :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Montoya »

Васе, чети малко по подробно темите, че ми омръзна да бърша след теб. Днес само местя. Разделих ти мненията, които бяха пуснати неизвестно защо в темата за антивирусни програми, ти днес не си видял първата тема, че е по твоя проблем и си пуснал нова.
Последно предупреждение, че съм си благ по характер, следващото такова незачитане на труда ми, ще го трия моментално и без обяснения ;)
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Васил Антонов »

ок Монтоя разбирам пуснах нова тема снощи щото не си видях първата която ти си извадил от другата тема за антивирусните програми . Сега вече ти си новият Админ контрол Мозо ше го пенсионирате ясно :toothy10: Ама от всички писаници тук пак нищо не се разбира по същество за тоя проблем има ли го при вас или е само при мен толкова ли сложен въпрос задавам :?:
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Mozo »

На мен не ми дава без да попълня телефон.

Монтоя е модератор и точно това му е работата, така че не виждам какво те приеснява.
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Montoya »

Модератор съм аз, Мозо си е админ, няма да пенсионираме никой, просто очакваме малко уважение за работата която вършим, нищо повече.
Относно абв, не знам, хората ти написаха, че създават акаунт без проблем и вече акаунт без телефонен номер не може да се създава. Аз не я уважавам никак тая поща и нямам създаден акаунт там, не искам и да създавам
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Diananet
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4301
Регистриран: съб фев 28, 2015 10:45
Репутация: 63398
пол: Мъж

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Diananet »

Montoya написа:Разделих темата, наистина не разбирам защо Васил пусна въпрос за абв в темата за антивирусните програми
Василчо, душа малоумна! Факс от делта галактиката ли получи или от кораба майка така ти наредиха? Ха сега се опитай смислено да ми обясниш желанията си и намеренията си. Не схващаш за пореден път разделите ли бе пиле шарено? Или за пореден път бай ти Мозо ще ти прави компромис. Некадърнико смотан, опитай се да схванеш смисъла на думичките в заглавията на темите! Знам, че за теб това е извънредно трудно, но и за нас е трудно да следим полета на некадърнати те опити за мисъл.

* няма да се церемоня и да моля за милост приятелите си. Знам, че и на тях ще им е неудобно и за това се самонаказвам с едноседмичен бан за обида на съфорумец!
Почнеш ли да лепиш пари по монитора, докато слушаш музика в youtube - лягай си! Много си пиян!
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Kotkata68 »

Diananet написа:
Montoya написа:Разделих темата, наистина не разбирам защо Васил пусна въпрос за абв в темата за антивирусните програми
Василчо, душа малоумна! Факс от делта галактиката ли получи или от кораба майка така ти наредиха? Ха сега се опитай смислено да ми обясниш желанията си и намеренията си. Не схващаш за пореден път разделите ли бе пиле шарено? Или за пореден път бай ти Мозо ще ти прави компромис. Некадърнико смотан, опитай се да схванеш смисъла на думичките в заглавията на темите! Знам, че за теб това е извънредно трудно, но и за нас е трудно да следим полета на некадърнати те опити за мисъл.

* няма да се церемоня и да моля за милост приятелите си. Знам, че и на тях ще им е неудобно и за това се самонаказвам с едноседмичен бан за обида на съфорумец!
:roll: И защо смяташ, че заслужаваш бан, при положение, че дори на Монти му писна и предупреди, че започва триене и рязане? Това като се има предвид, че и той има слонското търпение и толерантност като на Мозо? :dontknow:
И един съвет към всички, които не издържат на малоумщината на Васко. Правете като мен, просто или се забавлявайте или не го четете. Все пак всички вярваме, че има извънземни и за себе си съм решила, че Васко е един от тях, така ми е много по-леко. 8-[

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от sko4 »

ха ха ха, прочетох темата и замалко да падна от коня..... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Васил Антонов »

За ваше сведение драги " умници " на форума :idea: ПРОБЛЕМ НАИСТИНА ИМА и аз не си измислям
свързах се с хора които поддържат пощата и им обясних за какво става дума

айде четете Интелигенти


Здравейте,
Проблемът ще бъде разрешен във възможно най-кратки срокове. Моля да ни извините за създаденото неудобство. Ако имате допълнителни въпроси, моля пишете ни отново.

Поздрави,
Екипът на АБВ


11/26/2016 00:20 - Васил Антонов wrote:


здравейте проблемът е следният вижте линк 1
http://upload.bg/?get_file=4faf9b2f953c ... 332&inline

по този начин може да се регистрира поща

Сега вижте линк 2
http://upload.bg/?get_file=373746ba7b7c ... e73&inline

по този начин не може да се регистрира поща като се попълнят всички полета ето какво дава линк 3

http://upload.bg/?get_file=2c9be949161f ... 2a8&inline


Моля обърнете внимание на проблема и го отстранете .




Това че вие всички не можахте да разберете за какво говоря не означава че съм
:

извънземно , душа малоумна!, Некадърнико смотан, малоумщината на Васко ..................
Човек е мярката за всички неща.
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Kotkata68 »

Както винаги, ние разбрахме всичко, което питаш, но ти отново не успя да разбереш за какво ти се прави забележка за ентен път. Проблемът не е в питането ти, а в това, че го правиш безотговорно в няколко теми в раздели нямащи нищо общо, та дори пускаш двойни теми, защото не си видял къде ти е първата. :roll: Очакваш да те вземем на сериозно, но с тези си действия губиш позиции дори и пред най-търпеливите. И Монтоя и Ди писаха за това, а не че нямаш проблем с абв пощата. Колкото до мен, ми четейки последното ти мнение съм още по убедена, че има нещо извънземно около теб, ама не ми пречи. :lol:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Въпрос за абв поща

Мнение от Tsurugi »

Васил Антонов написа:За ваше сведение драги " умници " на форума :idea: ПРОБЛЕМ НАИСТИНА ИМА и аз не си измислям свързах се с хора които поддържат пощата и им обясних за какво става дума айде четете Интелигенти
Аз дали съм умник не знам, защото знам, че нищо не знам, но другите и това не знаят.От името на други хора избягвам да се изказвам, но от мое име ще ти кажа едно, ти си едно ТЪПО НЕБЛАГОДАРНО ГОВЕДО без кавички и го доказваш за пореден път!

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Въпрос за абв поща  [РЕШЕНА]

Мнение от Montoya »

Васил Антонов написа:Здравейте,
Проблемът ще бъде разрешен във възможно най-кратки срокове. Моля да ни извините за създаденото неудобство. Ако имате допълнителни въпроси, моля пишете ни отново.

Поздрави,
Екипът на АБВ
Ние умниците сме им писали такива писма преди години, с Мозо писахме дори съвсем наскоро, може би преди половин година и дори не получихме такива машинни отговори, но се надявай скоро да ти разрешат проблема и понеже не ми харесва посоката в която поема разговора, прекратявам дискусията.
Ако имаш да добавиш нещо конструктивно като се оправят умниците от абв, пиши ми едно лично съобщение да отключа, може и на някой друг от имащите права да отключват :thumbright:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Заключен Заключена

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”