Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Български език за Pale Moon

feed Всякакви програми и проблемите свързани с тях.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Nibelung »

Днес не правиш разлика между майтап и подигравка :???:
На теб, Котката, Льо, и някои други никога не съм се подигравал.
Прочетено: 2831 пъти
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Tsurugi »

Виновен по всички обвинения, имам такива дни в които съм доста рязък, абсолютен факт :evil3: ИзображениеАко съм те разбрал криво се извинявам за бодливия сарказъм от моя странаИзображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Nibelung »

Изображение
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Mozo »

Тия ще ме убият :banghead: :banghead: :banghead: За версия 27 отново няма да става езиковият пакет :evil: :evil: :evil: Сега ми пишат у форума, да съм се бил присъединял и да им помагам. НЯМА!!! За версия 28 пак го променете, мам*&*%#*&#*%@ :banghead: :banghead: :banghead: Ама било съвпадало на 75%, ама само 4500 думи. НЕ!!! :evil: :evil: :evil:
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Tsurugi »

Спокойно, моряци :!: Корабът потъва бавно, дъното е далече и вода има за всички :evil3: Място за паника няма :!: :salute: :!: Спокойно, Моз, аз като стана сутрин тегля една майна превантивно на целия свят и всички шебеци, които го населяват и ми става по-спокойно :thumbright: Изображение :headbang:

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Mozo »

Да де, ама аз за какво блъсках :tard: :tard: :tard: Само като се сетя и ми призлява, а тия сега пак ще го правят несъвместим. Пак ли енджина ще сменят, ко ще става, нямам думи :tard: :tard: :tard:
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Tsurugi »

Тревясалия е руснак, като това е сигурно на 99.99%, който върши прекрасна работа :съгласен: :hello1: :headbang: , но това не променя факта че е руснак и такъв ще си остане, нищо че е линуксар :evil3: А за руснаците Български език НЕ съществува или е производно от руския, освен това ако случайно не знаеш Кирилицата е изконно руска и славянска, какво значат тук някакви си българи :evil3: А пък на Лунното дете му е през чучура за този проблем, бетон гаранция.Това е от една страна, а от друга е законът за всемирната гадост бичещ на пълна мощност и в съзвучие с него, всичко което може да се прецака се прецаква със сигурност, Мърфи е голеМИзображениеИзображениеКаквото направи го направи и хората са ти благодарни :thumbright: , оттук нататък всеки да се оправя, кой както може и ако може :evil3: , като учи езици и.т.н. :съгласен: Та, споко, пийни една студена водица да успокоиш пулсиращият нерв и си smst :thumbright:

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Mozo »

Трава тук няма нищо общо, оня нещо е намислил :lol: :lol: :lol: А студената вода е само 35% този път :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Tsurugi »

Не знам :-k , аз съм си мнителен по природа, а професията и животът са развили това ми качество/или дефект/ до невероятни измерения :angel4: ИзображениеДвамата бачкат в екип заедно по един и същ общ проект, като това обстоятелство без всяко съмнение е довело до две неща - близки колегиални/приятелски/ взаимоотношения, пък макар и виртуални/най-вероятно, но не само, защото може да се познават и лично/.Като пряко следствие от това възниква възможността за двупосочно влияние върху нагласи, възгледи, настроения и начини на действие :evil3: ИзображениеВикаш требе да се икономисва :booty: Ама има един лаф по този въпрос, икономията е майка на мизерията :booty: :toothy10: Както и да е, каквото сабя покаже :thumbright:

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Mozo »

Нее, Трава е мейнтенър на версията за Linux и много време чакаха и издирваха такъв човек. Дори помня колко плахо им предложи да опита на времето :)
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Tsurugi »

Знам го какъв е, работят ли заедно, работят :evil3: :thumbright: В тази именно връзка, смятам че всичко е възможно в това число и слоновете да полетят :thumbright: , като пляскат отривисто с ушиИзображение, но пък е много малко вероятноИзображениеКоето не изключва възможността и да бъркам :evil3: , никой не е идеален, а какво остава за моя милостИзображениеБи ли бил така добър да дадеш една връзка за обувка да погледна и аз интересния мохабет по въпроса за който спомена без да ми се налага да ровяИзображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Mozo »

Е, то беше на лично съобщение. Причината да ми пишат е освен, че няма кой друг, а и това, че са направили някаква нова платформа, където ще се гледат тия работи:

https://forum.palemoon.org/viewtopic.php?f=30&t=13627
Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Nibelung »

Затова и не давам пет пари за никакви и ничии правила и забрани :evil4:
В случая потърпевшият си ти, Мозо, и някои българи. В други случаи потърпевшите са/сме други.
Направи си превод, и то само на тези неща, които ТИ смяташ за нужни. Качи си го в Камината, сложи си го в подписа във форума на Луната, и толкоз.
И ако някой (вкл. аз) ти каже, че преводът не е добър, или че не е правилен методът ти, му тегли майната.
:thumbright:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Mozo »

Ми, че то и сега си е общо-взето така :lol: :lol: :lol: Онея да не мислиш, че ме питаха да го качат в сайта им :evil4: :evil4: :evil4:
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Български език за Pale Moon

Мнение от Mozo »

Pale Moon 27 will initially only be available in English. We are working on getting localization done to have language packs available over time.
Important: You can not use the previous language packs since many strings have changed. Trying to do so will likely prevent the browser from starting or functioning. Pale Moon will automatically disable language packs for the previous version, but if you have explicitly disabled add-on compatibility checking you may run into trouble.
:отегчен: :отегчен: :отегчен:

Тия, ако на всеки майлстоун рилийз смятат да правят така, е*ем ти, зае*и :banghead: :banghead: :banghead:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Софтуер”