Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Специално за софиянци-засега

Картинки, мелодии, приложения.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Специално за софиянци-засега

Мнение от sko4 »

Още една алтернатива за тези, които мразят БТК!
АВАНТА !

Здравейте,
Искам да споделя с вас нещо интересно с което се сдобих на скоро. Значи има една фирма, Планет Фон се казва (http://www.planetphone.net), които предлагат следната доста интерсна услуга. Ако си имате интернет, който така и така ползвате и плащате за него, идват при вас и ви тикат в домашната мрежа една малка "кибритена" кутийка, към която си тикате телефонният апарат, който до сега сте ползвали с БТК и вече имате домашен телефонен номер започващ с 411 -хх-хх (на който съответно всеки може да ви потърси) и започвате да си говорите на воля. Няма никаква месечна такса! Плащате само това, което изговорите, като цените са 0,055 лв. за София на минута и 0,08 лв. (или пет стинки и половина, и осем стинки) на минута за цяла европа + Щатите и Канада на стационарни номера. Ползвам услугата вече от месец и съм страшно доволен! Качеството за звука е перфектно! Няма никакво значение кой ви е интернет доставчика за да ползвате услугата.
Е, има и естествено малки но абсолютно несъществени недостатъци според мен, а именно, че все още нямат свързаност с Блобул и М-тел и ако някой се опита да набере този номер от мобилен ще му дава грешка. Също така не може да мине и факс през този номер. Също така не можете да се обаждате на номера започващи с 0700 и 0800, но това надявам се скоро да бъде отстранено пък и като за без месечна това може да се пренебрегне спокойно си мисля.
Това, че като нямате интернет от доставчика нямате и телефон няма нужда да го споменавам си мисля.
А най-якото нещо е, че можете да си замете "кутийката" и да си я вържете към някоя друга мрежа, например в офиса и да си ползвате същият този домашен номер практически от всякъде от където има достъп до интернет. Дори и от чужбина!
За сега услугата се предлага само с префикс на номера 02 или само за София но дано скоро го направят и за цялата страна.
Ако имате въпроси - питайте ги тех но на мен това много ми харесва и съм фен вече на тази услуга.
http://www.hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=113637
Прочетено: 550 пъти
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от Mozo »

Яко е, но като ми спре тока, няма да има от къде да се обадя, за да им кажа, че има авария :evil4: .
Изображение
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от Ivan0v »

няма лошо че споделяш това наистина е интересно
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от Mozo »

Интересно е и само да навлезне и смотаняците от БТК ще го духат, а това само по себе си е много хубаво :mrgreen: .
Изображение
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от Ivan0v »

mozo написа:Интересно е и само да навлезне и смотаняците от БТК ще го духат, а това само по себе си е много хубаво :мргреен: .
Да го духат да,за 31лв такава смешна скорост предлагат
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от Mozo »

Прекалено смешна, но хората в провинцията като нямат добра алтернатива и им се връзват...
Изображение
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от Ivan0v »

mozo написа:Прекалено смешна, но хората в провинцията като нямат добра алтернатива и им се връзват...
Mozo София не е Българя [-X
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от Mozo »

Точно за това казвам, че нямат друга алтернатива и искат, не искат пак са при БТК.
Изображение
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Специално за софиянци-засега

Мнение от sko4 »

Тя София... не е като в България...
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Полезни нещица”