Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Проблеми и въпроси свързани с вашите телефони

Актуални новини, въпроси и интересни факти за клетъчни телефони.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблеми и въпроси свързани с вашите телефони

Мнение от Mozo »

Не съм имал такъв телефон, но повечето телефони от по-новите си имат режим, в който да е телефонът, когато е включен към USB. Виж да не е нещо от него. Друг е въпросът, че ми се е случвало Windows да е проблемът. Имам си аз точния драйвър, но не иска да го приеме. Устройството ми стои все неразпознато. Играх си цял ден, но не става. След като го преинсталирах стана от първия път...

Пробвай да ънинсталираш драйвъра и вече при повторния път на инсталация, да му укажеш пътя, който съм ти казал :)
Прочетено: 9810 пъти
Изображение
Melanroh
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: нед авг 12, 2012 13:32
Репутация: 0
пол: Жена

Re: Проблеми и въпроси свързани с вашите телефони

Мнение от Melanroh »

Вчера си намокрих телефона (Nokia Е6), като веднага извадих батерия, изсуших с кърпа каквото можах.. включих го- няма абсолютно никакъв проблем, всичко работи, но се вижда как в дисплея има вода, стои като на петна. Изключих го отново, извадих батерията и го оставих цяла вечер в купа с ориз, бяха ми казали, че извлича влагата, но днес петната си стоят, и отвътре започнаха да се появяват тънки линии, които пресичат дисплея диагонално. Неделя е и няма сервиз, който да работи. Нещо, което мога да направя?
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблеми и въпроси свързани с вашите телефони

Мнение от Mozo »

Водата трудно ще излезе от това затворено пространство и ще отнеме време. Не е трябвало въобще да го включваш, а да го оставиш на проветриво и топло място няколко дни, докато видимите следи от вода изчезнат. Най-добрият вариант е да го отвориш и да го оставиш да изсъхне съвсем, но се притеснявам, че дисплеят може да е необратимо повреден...
Изображение
bonbon4etyyyoyyyyy
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: пет дек 19, 2014 19:57
Репутация: 0
пол: Жена

Re: Проблеми и въпроси свързани с вашите телефони

Мнение от bonbon4etyyyoyyyyy »

Здравейте! Имам samsung galaxy Y . Нямах памет и изтрих всичко и имах 67 МБ свободни. Опитах се да изтегля facebook но не ми даде, въпреки че имам памет. Как да го оправя? Немога да изтегля и messenger който е много по малък. Помогнете ми. Благодаря ! O:)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблеми и въпроси свързани с вашите телефони

Мнение от Mozo »

Здравей :)

Това е защото няма карта памет. Въпреки че има място, някои конфигурационни файлове отиват на мемъри стика и когато инсталаторът не намери мемъри стик, инсталацията се прекъсва и е невъзможно да се инсталира съответната програма :)
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “GSM новини, проблеми и въпроси”