Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Актуални новини, въпроси и интересни факти за клетъчни телефони.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11074
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от Валсо »

бат-начо написа:
вт яну 02, 2024 10:46
никога досега не съм го свързвал към компа.
Новият и аз не съм, защото ме мързи. Вместо това ползвам Wi-Fi File Transfer Pro:
https://play.google.com/store/apps/deta ... ransferpro

Прехвърля файлове с 300 мегабита от телефона на компа и обратно. 300 мегабита са, ако рутерът поддържа такава скорост, де. Моят поддържа.

Изображение
Прочетено: 169 пъти
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5123
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34677
пол: Мъж

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от Shaker »

Браво @Валсо! Откри топлата вода и ни отвори очите :clap:
Това го правя с KDE Connect от време оно и си прехвърлям файлове през файловия мениджър (в случая Dolphin) :lol:
Отделно пък файловият мениджър на Xiaomi поддържа локален FTP сървър и можеш да прехвърляш файлове без жица O:)
Потребителски аватар
cprog
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1418
Регистриран: нед юли 19, 2015 08:19
Репутация: 12926
пол: Мъж

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от cprog »

Ама неговата програма Шейки струва лев 94 стотинки пък ний с гайдите с безплатното и орязаното караме ! :) :) :) :toothy10:
CPU~Dual core AMD Athlon 64 X2 5200+ (-MCP-) speed~2700 MHz (max) Kernel~4.15.0-33-generic x86_64 Up~1 day Mem~4869.6/7976.7MB HDD~2400.5GB(45.8% used) Procs~313 Client~Shell inxi~2.3.56
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5123
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34677
пол: Мъж

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от Shaker »

cprog написа:
пет яну 05, 2024 19:27
Ама неговата програма Шейки струва лев 94 стотинки пък ний с гайдите с безплатното и орязаното караме ! :) :) :) :toothy10:
Сега видях, че е платена :toothy10:
Може да я изпиратаствал и да е изтеглил .apk файла от някъде :lol:

Аз лично ще си купя една баничка за лев и 94 стотинки и ще си използвам KDE Connect и FTP-то на файловия мениджър на Xiaomi безплатно :lol:
Изображение
Потребителски аватар
cprog
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1418
Регистриран: нед юли 19, 2015 08:19
Репутация: 12926
пол: Мъж

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от cprog »

Shaker написа:
пет яну 05, 2024 19:36
cprog написа:
пет яну 05, 2024 19:27
Ама неговата програма Шейки струва лев 94 стотинки пък ний с гайдите с безплатното и орязаното караме ! :) :) :) :toothy10:
Сега видях, че е платена :toothy10:
Може да я изпиратаствал и да е изтеглил .apk файла от някъде :lol:

Аз лично ще си купя една баничка за лев и 94 стотинки и ще си използвам KDE Connect и FTP-то на файловия мениджър на Xiaomi безплатно :lol:
Изображение
Сега да кажа нещо по-сериозно - ако тази програма не може да прави нещо в повече, то просто няма смисъл да е платена и доста нагло да й искат пари, макар че то като има желаещи да платят хората пробват.
CPU~Dual core AMD Athlon 64 X2 5200+ (-MCP-) speed~2700 MHz (max) Kernel~4.15.0-33-generic x86_64 Up~1 day Mem~4869.6/7976.7MB HDD~2400.5GB(45.8% used) Procs~313 Client~Shell inxi~2.3.56
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19065
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36597
пол: Мъж

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от Zeroadhesion »

Аз пък си пускам на телефона sftp сървър, който естествено е open source :)

https://f-droid.org/packages/com.daemon.ssh/

Ама това WiFi Transfer Pro, явно е за професионалисти, затова му искат 2 лв. :lol: :lol: :lol:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11074
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от Валсо »

cprog написа:
пет яну 05, 2024 20:35
Сега да кажа нещо по-сериозно - ако тази програма не може да прави нещо в повече, то просто няма смисъл да е платена и доста нагло да й искат пари, макар че то като има желаещи да платят хората пробват.
Има и безплатна версия. На безплатната версия има ограничение колко големи файлове можеш да прехвърляш. 2 левчета, ама ги плащаш само веднъж и завинаги, не е годишен или месечен абонамент, както при други приложения.
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5123
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34677
пол: Мъж

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от Shaker »

Валсо написа:
съб яну 06, 2024 20:11
cprog написа:
пет яну 05, 2024 20:35
Сега да кажа нещо по-сериозно - ако тази програма не може да прави нещо в повече, то просто няма смисъл да е платена и доста нагло да й искат пари, макар че то като има желаещи да платят хората пробват.
Има и безплатна версия. На безплатната версия има ограничение колко големи файлове можеш да прехвърляш. 2 левчета, ама ги плащаш само веднъж и завинаги, не е годишен или месечен абонамент, както при други приложения.
Къде е тази безплатна версия? Аз направо съм изненадан, как това чудо върви на текущата версия на Android. То това приложение не е обновявано от 8-ми ноември 2013!
Преди 10 години е вършило някаква работа, но в момента има много по-добри алтернативи от това :lol:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11074
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Приложение за лесно прехвърляне на файлове, ако ви мързи да се занимавате с кабели

Мнение от Валсо »

Shaker написа:
пон яну 08, 2024 11:41
Къде е тази безплатна версия? Аз направо съм изненадан, как това чудо върви на текущата версия на Android. То това приложение не е обновявано от 8-ми ноември 2013!
Преди 10 години е вършило някаква работа, но в момента има много по-добри алтернативи от това :lol:
Еми просто пишеш името на приложението, но без думата "Pro" и ще ти покаже и безплатната версия.
А то може и да не е обновявано от 2013-та, но работи прекрасно и без грешка, така че ще го ползвам, докато спре изобщо да стартира. Щом вече 10 години работи без проблем, денят, в който да откаже да тръгне едва ли ще дойде скоро.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “GSM новини, проблеми и въпроси”