Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Лафче телефони

Актуални новини, въпроси и интересни факти за клетъчни телефони.
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Лафче телефони

Мнение от Валсо »

Май ще ми се получат идеите. Без трите приложения на Фашистбук (ФБ, ФБ Лайт и Месинджър), а самият ФБ се ползва през мобилния браузър, за 62 чàса батерията е загубила едва 31%, като в тези 31% влизат няколко часа употреба в интернет и разговори на speaker. И сега ако мога да си намеря от някъде 15-16-ватово зарядно, за да докарам времето за зареждане до 1 час, каквото беше с нормално зарядно (не турбо), нещата ще си дойдат по местата.

Изображение
Прочетено: 8040 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лафче телефони

Мнение от Mozo »

Какво стана с "Аз нямам Фейкбоклук"?
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Лафче телефони

Мнение от Валсо »

Mozo написа:
нед яну 14, 2024 12:28
Какво стана с "Аз нямам Фейкбоклук"?
Това беше, докато лъжеха, че трият профили, а всъщност само ги деактивираха. Освен това, както разбрах преди време, европейски адвокати са е*али Suckerberg в ивицата Газа заради това, че като си направиш нов акаунт, директно те банваха, дори и без да си съгрешил в нещо. А пък има хора, с които няма по какъв друг начин да се свържа и се наложи пак да се регистрирам. Затова и махнах частта от подписа, където пишеше откога нямам Фашистбук акаунт.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лафче телефони

Мнение от Mozo »

Ходите, ходите и все си намирате причини да киснете в тая клоака и да храните еврейчето. Виж, аз като не съм там, съм оцелял някак. Който иска, знае как да ме намери :съгласен:
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Лафче телефони

Мнение от Валсо »

Какво намерих за Андроид... :toothy10: :toothy10: :toothy10: Лошото е, че е също толкова безполезно, колкото и оригиналът му. :lol:

Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Лафче телефони

Мнение от Валсо »

Заредена през USB-то на компа и ползвано 1 час за музика и сърфиране + един разговор преди малко. За 10 часа изгубени 4%. :mrgreen: Значи остава да си намеря зарядно с характеристиките на USB 3.0.
Зареждането отне около 1 час, точно както трябва да бъде.

Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Лафче телефони

Мнение от Валсо »

Level 1 пак блеснаха с акъл! :toothy10: :toothy10: :toothy10: Разговорът се провежда в суратя на лични съобщение.

Аз: Не виждам смисъл, но щом искате... Когато бях на 18, сключих абонаментен договор. 12-13 дни по-късно, извън датата за издаване на фактури ми дойде такава с разговори из цяла Азия, извършени по време, когато спя, а да не говорим, че в ония години трябваше изрично да поискаш да ти пуснат роуминга. Сметката беше за близо 80 лв. Това беше през 2002 г. Аз отказах да го платя, защото не съм ги надписал аз тези разгвори и така си стои до ден днешен задължението. Адвокат ми каза да взема от ваш офис справка за точната сума на задължението, която трябва да съдържа поне логото на компанията. Вашите служители обаче навсякъде отказват да издадат каквато и да е справка, камо ли такава с лого.
Вие решавайте дали да отмените задължението по изтекла давност или не - така или иначе нямам намерение да плащам за нещо, което не съм го изговорил аз. Абонатът е Радослав............
А1: Бихте ли предоставили номер на услуга за да направим проверка?
Аз: Мислите ли, че след 22 години още си помня номера, който отдавна е деактивиран? :toothy10:
А1: Само по имена не можем да направим проверка.
Аз: А във вашите офиси как могат? Поне по ЕГН няма ли да стане?
А1: И по ЕГН не може.
Аз: Наречи го "Level 1" и не го обиждай повече!
(край на разговора)
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Лафче телефони

Мнение от Montoya »

Едно време им викахме Ментел. Аз бях взел на една братовчедка номер на мое име, когато си сменяваха системата тя плати 4 сметки от 300+ лв въпреки, че използваше телефона по стотина минути на месец за разговори в България. След четвъртата сметка закрих номера.
Последният ми проблем с тях беше преди 3 години като замина жената за Англия. Аз бях запазил един номер техен, който ми беше първият още от 2000 година, но го дадох на жената да го ползва. Като замина за Англия при всяко рестартиране на телефона пристигаха съобщенията за роуминг, съвсем стандартно. Изненадата беше като видях в сметката, че съобщенията са таксувани по 12 ст, входящи роуминг съобщения, исусе ристе и сите пресветии :banghead:
Отидох в офис, пуснах жалба щото те не можели в офиса да проверят и понеже нямам техен номер беше зор да ми се обадят и не ми се обадиха, а изпратиха един кръжав СМС, по извършената проверка не са открити нередности :roll:
Познайте за колко време ги смених, веднага, просто отидох в теленор и прехвърлих номера, тия съм ги е..ал у сред порезаниците и вече им заобикалям офисите повече от далече
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лафче телефони

Мнение от Mozo »

Големи мърши са :съгласен: :съгласен: :съгласен:
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Лафче телефони

Мнение от Валсо »

Montoya написа:
ср апр 03, 2024 07:30
Едно време им викахме Ментел.
И ние. А сега ги наричаме АЛайно или "Ах, Лайно!". :toothy10:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Лафче телефони

Мнение от Валсо »

Явно ще се сбогуваме и с Операта вече! Приложението на ФБ точеше батерията за 3 дни, а тия са по-зле и от Фашистбук! 50% за по-малко от 24 часа!!! :shock:

Баси, последно успях да спася батерията да изкара 220 чàса, които изтекоха (разбирай падна под 9%) тъкмо преди 21 часа, а с последния ъпдейт на Операта не може и едно денонощие да изкара! Пратих им снимки и поисках да ми кажат от сега, ако не искат да използваме браузъра им и ще го самоубиват.

Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “GSM новини, проблеми и въпроси”