Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Проблем с галерията за снимки на Huawei mate 20 lite

Актуални новини, въпроси и интересни факти за клетъчни телефони.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Проблем с галерията за снимки на Huawei mate 20 lite

Мнение от Montoya »

Предимно към нулевата адхезия се обръщам, щото не откривам други такива проблеми в интернет PDT_Love_18
Та, телефонът е описан в заглавието на темата. Вградената галерия за снимки ми прави номера откакто съм го купил тоя телефон. Първо, имах някъде около 900 снимки и видео клипове прехвърлени от старото устройство, които един ден просто изчезнаха. Нямаше ги в Наскоро изтрити, никъде, за сметка на това заедно с изтриването се появи албум Picture с 2 снимки в него, които много отдавна бях изтрил още на стария телефон.
Другата дивотия е, правя екранна снимка, запаметява се в албум екранни снимки и след ден - два, понякога и по бързо снимката се изтрива и я няма никаква, а в същия албум имам още 6-7 екранни снимки, които си стоят там и не се изтриват.
Следващото което направи е, изтривам албумите Екранни снимки, Viber images и Picture, албумите отиват в Наскоро изтрити и вместо да се изтрият след ден или малко повече се възстановяват и изчезват от изтритите снимки.
Търсих днес снимките на великденските яйца, изобщо не са запаметени, нито в галерията, нито са качени в гугъл фотос. Странна работа, която почва вече да ме дразни и ме кара да изхвърля иначе невероятен телефон
Прочетено: 589 пъти
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19069
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36662
пол: Мъж

Re: Проблем с галерията за снимки на Huawei mate 20 lite

Мнение от Zeroadhesion »

Виж дали приложение не ти ги качва в облаците и после ги трие. Google Photos например - влез там и виж, дали са ти там снимките. HUAWEI нали имат там някакъв техен си облак, виж да не са там, ако си го активирал. Аз не съм. Mega ако си инсталирал или т.н., пак провери.. Между другото в момента и аз съм с Mate 20 Lite :lol:
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Проблем с галерията за снимки на Huawei mate 20 lite

Мнение от Montoya »

Аз съм го направил автоматично да ги качва снимките в гугъл фотос след като са направени, но няма опция да ги изтрива след като ги качи. Всъщност и там качвам само направените от телефона снимки, другите албуми, на вайбър, на месинджър, екранни снимки и т.н.т не се качват там, щото не ме вълнуват.
Техния облак го активирах днес, да видя дали ще продължава с мизериите. Иначе както казах страхотен телефон с много добра камера :headbang:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Проблем с галерията за снимки на Huawei mate 20 lite

Мнение от Montoya »

Всъщност сега се разрових и липсващите снимки на яйцата се оказаха в кошчето на гугъл фотос :shock:
Кога съм ги снимал, кога са се синхронизирали и защо са се изтрили остава мъгла. За съжаление няма настройки на функцията за освобождаване на място, ами направо натискаш и се изтриват снимките в устройството, тъпо като цяло, но защо ги прави само да му се не види :-k
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19069
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36662
пол: Мъж

Re: Проблем с галерията за снимки на Huawei mate 20 lite

Мнение от Zeroadhesion »

Дам, на Google Photos мазаляк мирише, другото логично е да ти е дефектна паметта, но много малко вероятно, защото и самата ОС щеше да прави магарии.

Третото логично е да си се напил и да си ги изтрил, четвъртото някой да ти рови и да ги трие :lol: :lol: :lol:
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Проблем с галерията за снимки на Huawei mate 20 lite

Мнение от Montoya »

Хахах, не се напивам, пия по 1-2 бири вечерно време, но не стигат за напиване. Иначе съм го подсигурил с пръстов отпечатък и лицево разпознаване, та едва ли някой ги трие, ама де да знам по нощите дали ми не познава физиономията тоя телефон :mrgreen:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “GSM новини, проблеми и въпроси”