Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Протектор за Samsung Galaxy S6 Edge

Актуални новини, въпроси и интересни факти за клетъчни телефони.
Нова тема Отговори
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Протектор за Samsung Galaxy S6 Edge

Мнение от Васил Антонов »

Здравейте наскоро си закупих Самсунг галакси с6 едге зелен и сега искам да му сложа протектор закалено стъкло , имам обаче колебания какво точно да бъде на пазара има различни видове има такива които са прозрачни има такива които са зелени в горната и долната част кое е по добро . Освен това днес докато обикалях по магазините видях на външен вид абсолютно еднакво стъкло на едно място за 10 лв а на друго за 25 лв каква е разликата . Аз купих такова закалено стъкло което е със зелено но се чудя дали него да поставям . Дайте съвет дали е качествено

Прочетено: 651 пъти
Човек е мярката за всички неща.
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Протектор за Samsung Galaxy S6 Edge

Мнение от Васил Антонов »




е такова стъкло знаете ли къде мога да намеря за Samsung galaxy s6 Edge
Човек е мярката за всички неща.
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Протектор за Samsung Galaxy S6 Edge

Мнение от Васил Антонов »

Ако може дайте някакви препоръки че купих едно стъкло което е пълен боклук остава фуги по краищата та дисплея където се събират боклуци и стои като размазано а работата с тъча е истинско мъчение трябва да се натиска много за да напишеш нещо истинска мъка :banghead: . Моля дайте някакво предложение за подходящо стъкло !
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
NX-01
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 772
Регистриран: вт яну 30, 2018 03:52
Репутация: 2356
пол: Мъж
Местоположение: Старфлийт България

Re: Протектор за Samsung Galaxy S6 Edge

Мнение от NX-01 »

За Самсунг трябва да търсиш не протектор, а предна броня от Т-14 Армата, щот' тия мекици само т'ва може да ги спаси. :toothy10:
venciv
Регистриран
Мнения: 44
Регистриран: ср юли 26, 2017 20:17
Репутация: 312
пол: Мъж

Re: Протектор за Samsung Galaxy S6 Edge

Мнение от venciv »

Аз мога да ви препоръчам едно сайтче с аксесоари за самсунг. Има много голям избор на протектори, а от това, което съм ползвал не съм видял минуси. Супер изглеждат и дори не си личи, че има протектор. За издържливост не мога да гарантирам, защото все още не съм го изпускал. Може да разгледаш, ако искаш https://dice.bg/aksesoari-za-samsung-mobilni-ustroistva .
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “GSM новини, проблеми и въпроси”