Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge  [РЕШЕНА]

Актуални новини, въпроси и интересни факти за клетъчни телефони.
Нова тема Отговори
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge

Мнение от Васил Антонов »

Здравейте имам проблем с настройките на камерата на Самсунг Галакси с6 едге когато я стартирам и се опитам да вляза в настройките тъкмо се появяват и след това веднага изчезват . Първоначално мислех че това някаквъ хардуерен проблем на самият апарат, но като прочетох из Интеренет видях че други се оплакват от подобен бъг, което значи че софтуерен проблема тук даже има тема по въпроса .
https://forums.androidcentral.com/samsu ... -open.html


Прочетох я но не можах да се ориентирам за някакво решение ,за това ако може дайте съвет какво да направя
Прочетено: 1816 пъти
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge

Мнение от LeoZhekov »

От същия линк, който си дал:
I did a factory reset and it was good BUT! I did some tinkering with my phone as I've done with all my previous Samsung/android phones and turned the dev options on and turned on the setting that fully closes apps upon exit. Never had an issue with that. Well that's what caused it for me... so needless to say, the issue is fixed but I don't understand why it conflicted with the camera settings. I didn't have any issues with that on my note3 when lollipop got released. Who knows. New phone new problems. I'm just happy I got it fixed. Maybe this will help others with the issue.
Turning off the close apps upon exit option in developer options fixed this for me also, thanks!!!
go to developer options un check do not keep activities .... for me it worked
i have the same issue but i fix it

its simple just turn of your developer option and the problem will be solved
Може би ако беше скролнал до долу да видиш решенията на проблема? Или не разбираш английски и не можеш да разбереш, за какво става дума?
Нямам устройства на български език и нямам намерение да имам и не мога да ти обясня къде се намират тея настройки, тъй като не знам как са преведени.
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge

Мнение от Васил Антонов »

да не съм на ти с английския за това питам за съдействие не сам за мен но и за други които имат подобен проблем с тези настройки
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge

Мнение от Mozo »

Пише да се изключи developer option и проблемът се решава. Къде е това обаче, ще трябва да видиш ти :)
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge

Мнение от Montoya »

Mozo написа:Пише да се изключи developer option и проблемът се решава. Къде е това обаче, ще трябва да видиш ти :)
Режим за разработчици, намира се в настройки, някъде най отдолу
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Re: Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge  [РЕШЕНА]

Мнение от Васил Антонов »

Montoya написа:
Mozo написа:Пише да се изключи developer option и проблемът се решава. Къде е това обаче, ще трябва да видиш ти :)
Режим за разработчици, намира се в настройки, някъде най отдолу

Мерси Монти станаха нещата :razz:
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Проблем с камерата на Samsung Galaxy s6 edge

Мнение от Montoya »

И на Мозо мерси, че преведе написаното, щото и аз го гледам като объл камък тоя език
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “GSM новини, проблеми и въпроси”