Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Днес сънувах...

Спам на килограм.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Днес сънувах...

Мнение от kim75 »

За тук ли е темата? :roll:

Тази сутрин имах интересен сън. Доста дългичък... Сънувах се бременна. :усмивка1: Минах през всичките тримесечия на бременността, като в началото имах малко проблеми, но пък накрая родих лесно /не сънувах самото раждане, но знаех, че е така/, момиченце и се казваше Джулия. :усмивка1: Видях кой е таткото...Доколкото помня бебето се роди около Коледа. Имаше нещо свързано и с месец май... :roll: Сънувах и още една приятелка бременна.
Знам, че по съновниците това не е на хубаво, но сънят беше хубав. ;)
Прочетено: 10904 пъти
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284143
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Днес сънувах...

Мнение от Mozo »

Не се впечатлявай толкова :) .
Изображение
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6341
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33104
пол: Мъж

Re: Днес сънувах...

Мнение от beggginer »

Днес сънувах...
Честито!!!!!!!! :hello1:

А кой е бащата? Ако не съм аз, не ми казвай.
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Днес сънувах...

Мнение от kim75 »

Mozo написа:Не се впечатлявай толкова :) .
Мълчи ти. :mrgreen: Винаги си обръщам внимание на сънищата /че и много ги помня/. :p

Споделяйте де, какво само искате да ми знаете кой е таткото. :toothy10:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284143
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Днес сънувах...

Мнение от Mozo »

А какво да споделяме 8-[
Изображение
Потребителски аватар
golden rose
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 628
Регистриран: съб мар 20, 2010 13:44
Репутация: 74
пол: Жена

Re: Днес сънувах...

Мнение от golden rose »

Днес сънувах,че ме наемат на работа,но не в моя град,а трябва да си сменя местожителството.И това се оказа много сериозен проблем.Нямах желание да напускам града в който живея и така се събудих без да съм взела решението какво да правя.
Вярвай,че след нещастието,винаги идва и щастие,защото е доказано.че съдбата е 70% определена,а останалите 30% ти можеш да определиш посоката на развитие.
Жорката
Доктор
Доктор
Мнения: 4774
Регистриран: пет мар 26, 2010 00:05
Репутация: 1155
пол: Мъж

Re: Днес сънувах...

Мнение от Жорката »

Сънувах как водя Парада на Победата във Вашингтон след Третата Световна и президентът на САЩ Владимир Путин ме награди с медал :salute:
[web]http://swfchan.org/1179/helikopter.swf.html[/web]
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Днес сънувах...

Мнение от killer_girl »

Жорката написа:Сънувах как водя Парада на Победата във Вашингтон след Третата Световна и президентът на САЩ Владимир Путин ме награди с медал :salute:
:shock: :shock: :shock: Пий си хапчетата, откачалник такъв, преди да е станало късно! Ти мушица не можеш да убиеш, война ще ми водиш! :toothy10: :toothy10: :toothy10: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18

Сънувах, че пътувам в самолет с момчето, което харесвам. Вчера разбрах, че с него ще сме в Софийския университет и като се замисля, има вероятност да сме в сградата на един и същи факултет. Днес цял ден ме занимава този сън.
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Жорката
Доктор
Доктор
Мнения: 4774
Регистриран: пет мар 26, 2010 00:05
Репутация: 1155
пол: Мъж

Re: Днес сънувах...

Мнение от Жорката »

killer_girl написа:
Жорката написа:Сънувах как водя Парада на Победата във Вашингтон след Третата Световна и президентът на САЩ Владимир Путин ме награди с медал :salute:
:shock: :shock: :shock: Пий си хапчетата, откачалник такъв, преди да е станало късно! Ти мушица не можеш да убиеш, война ще ми водиш! :toothy10: :toothy10: :toothy10: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Аааа, не е вярно, снощи нападнах вероломно две хлебарки с оръжие за масово поразяване. Умряха в адски мъки :плач:
killer_girl написа:Сънувах, че пътувам в самолет с момчето, което харесвам. Вчера разбрах, че с него ще сме в Софийския университет и като се замисля, има вероятност да сме в сградата на един и същи факултет. Днес цял ден ме занимава този сън.
И ти си пий хапчетата де, да не мислиш че държавата ще изложи на опасност народа си пускай ки го в един факултет с килър :p PDT_Love_18
[web]http://swfchan.org/1179/helikopter.swf.html[/web]
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Днес сънувах...

Мнение от killer_girl »

Жорката написа:
killer_girl написа:Сънувах, че пътувам в самолет с момчето, което харесвам. Вчера разбрах, че с него ще сме в Софийския университет и като се замисля, има вероятност да сме в сградата на един и същи факултет. Днес цял ден ме занимава този сън.
И ти си пий хапчетата де, да не мислиш че държавата ще изложи на опасност народа си пускай ки го в един факултет с килър :p PDT_Love_18
Той не се страхува от мен, защото в свободното си време практикуваме един занаят - бива го като килър. Дори играе CS! :така да знаеш:
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Жорката
Доктор
Доктор
Мнения: 4774
Регистриран: пет мар 26, 2010 00:05
Репутация: 1155
пол: Мъж

Re: Днес сънувах...

Мнение от Жорката »

killer_girl написа:
Жорката написа:
killer_girl написа:Сънувах, че пътувам в самолет с момчето, което харесвам. Вчера разбрах, че с него ще сме в Софийския университет и като се замисля, има вероятност да сме в сградата на един и същи факултет. Днес цял ден ме занимава този сън.
И ти си пий хапчетата де, да не мислиш че държавата ще изложи на опасност народа си пускай ки го в един факултет с килър :p PDT_Love_18
Той не се страхува от мен, защото в свободното си време практикуваме един занаят - бива го като килър. Дори играе CS! :така да знаеш:
Ааа, те такива цеесаджии държавата не ги брани, могат да бъдат избивани дори извън ловния сезон. :roll:
[web]http://swfchan.org/1179/helikopter.swf.html[/web]
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Днес сънувах...

Мнение от killer_girl »

Дори не си и помисляй! Той е по-силен от теб, няма да се даде! :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6341
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33104
пол: Мъж

Re: Днес сънувах...

Мнение от beggginer »

Ако е толкова лесен пътя към сърцето ти, да ти пратя някое демо от времето, в което цъках CS? Вярно, не съм студент в СУ, но определено бях добър.

П.П: Ето го батко бе
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284143
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Днес сънувах...

Мнение от Mozo »

Сънувах, че не мога да оставя отворена балконската врата, защото бюрото, на което я подпираме го няма. Баси тъпата безсмислица :широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка:
Изображение
Жорката
Доктор
Доктор
Мнения: 4774
Регистриран: пет мар 26, 2010 00:05
Репутация: 1155
пол: Мъж

Re: Днес сънувах...

Мнение от Жорката »

Подпираме O:)
[web]http://swfchan.org/1179/helikopter.swf.html[/web]
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Спам, спам, спам!!!”