Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Радини вълнения

Спам на килограм.
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24753
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115095
пол: Мъж

Re: Радини вълнения

Мнение от шони »

Е-е-е, три дни ме нямаше и някои се изпокараха. O:)
Успокойте топката, приятели, притъпете негативизма, жегите ни карат да реагираме по-остро, отколкото бихме искали.
В случая, обаче, съм длъжен да изразя позиция и ще го направя. Ако трябва да съм обективен, Котето го е написала най-добре. От няколко години съм сътрудник в сайта, имали сме трудни моменти с отделни потребители, спорили сме, карали сме се дори, НО Мозо винаги е бил човекът с волското търпение.Никой не бива да се съмнява в добронамереността му. Помагал е и помага на всички. Сайтът се крепи на него и ако искаме тази медия да я има, МОЛЯ проявете уважение.
Никой не е идеален, Мозо също, но нека всичко да става без заяждане и реваншизъм. Ако имате някакви лични съображения, включително и към екипа, има ЛС.
Прочетено: 1683 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Радини вълнения

Мнение от Nibelung »

шони написа:жегите ни карат да реагираме по-остро
Нищо общо нямат жегите. Същите неща мога да ги кажа и на 20, и на -20 гр., и никой не може да ме баламоса, че не съм прав. И когато искам да кажа нещо, го казвам публично и недвусмислено. Нямам навика да се крия зад шушу-мушу, нито зад "дипломатични" увъртания.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Радини вълнения

Мнение от Tsurugi »

Радини вълнения...Браво, много оригинално, няма що!Остротата не е присъща на тъпотата;)Та, както вече имах възможността да изтъкна веднъж, ще го направя и за втори, защото затвърди убеждението ми за теб, чрез ползването на едно подобно заглавие.Абсолютно неподходящо от гледна точка на толкова много аспекти, че просто..., просто коментарът е излишен.Жалък си, Мозо.Много.
Заяждане...Реваншизъм?!?Абсолютни глупости!Уважение...Хубава дума.Уважението е медал с две страни.За да получиш, трябва да дадеш.В заключение, Шон, ще ти разкрия една тайна, този сайт и форум НЕ се крепят на Мозо, а на обикновените потребители.Ако има още някой самоотвержен матросовец, то моля да заповяда на амбразурата...Забавно е;)

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283218
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Радини вълнения

Мнение от Mozo »

Поредното изказване като крайна инстанция. В 90% от случаите и постовете, не търпящи никакво възражение. Той определя какво да пише в една тема и как да се казва тя. Той е крайъгълният камък, други мнения не съществуват. Груб, налагащ мнението си винаги когато е възможно. Ти си жалък в опитите си да обиждаш по този нескопосан начин, да налагаш мнението си и да се величаеш, не аз. Излез от казармата, тук е форум, цивилен живот, не можеш да заповядваш на всички и всеки, приеми го :съгласен:

Само се погледни откъде започна:
Mozo написа:Остави човека, щом му харесва, така да си ги ползва :p
От нещо толкова елементарно, от другарска закачка, правиш проблем. Нелепо е, но за сметка на това го правиш редовно. Не само с мен при това.
Tsurugi написа:ще трябва ти да проявиш капчица мъжество и да ме изгониш
Мъжество за това не трябва, два клика с мишката са. Мъжество и широко сърце са нужни да намериш място в гордостта си за компромис към някого и да не търсиш самоцелно споменатия от теб реваншизъм.
Ето, аз смятам да проявя мъжество и публично да заявя, че това, което се случва не ми е приятно по никакъв начин, че се извинявам публично за това, с което съм те обидил или нагрубил, без абсолютно никакво осъзнато желание от моя страна. Желая да изгладим различията си, затваряйки тази неприятна страница. Надявам се здравият разум да надделее и да продължим комуникацията си в дух на разбирателство.
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24753
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115095
пол: Мъж

Re: Радини вълнения

Мнение от шони »

Tsurugi написа:...
Заяждане...Реваншизъм?!?Абсолютни глупости!Уважение...Хубава дума.Уважението е медал с две страни.За да получиш, трябва да дадеш.В заключение, Шон, ще ти разкрия една тайна, този сайт и форум НЕ се крепят на Мозо, а на обикновените потребители.Ако има още някой самоотвержен матросовец, то моля да заповяда на амбразурата...Забавно е;)
Да ми разкриеш тайна?! Че това е повече от ясно, обаче ти използваш инсинуации и подменяш контекста на казаното от мен. Усещам и нотки на снизхождение, да не кажа съжаление. Че нали и ти беше на амбразурата. :усмивка1: Не така, нека не се обиждаме, макар и завоалирано. Винаги съм спазвал отлична хигиена на общуване с всеки участник във форума и това трябва да се цени.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Diananet
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4301
Регистриран: съб фев 28, 2015 10:45
Репутация: 63398
пол: Мъж

Re: Радини вълнения

Мнение от Diananet »

Медала има винаги две страни. Поспете, помислете и след ден-два прочетете отново цялата тема. Нали знаете, че самоанализата е невъзможна. Точно това затруднява осмислянето на спора. Време трябва.
Почнеш ли да лепиш пари по монитора, докато слушаш музика в youtube - лягай си! Много си пиян!
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Радини вълнения

Мнение от Tsurugi »

Mozo написа:Поредното изказване...
Разбирателство, още една хубава дума, която обаче ме кара да се смея с глас с оглед на обстоятелствата...
Първият вариант беше добър, много по-добър, някак по-отривист, решителен и "мъжествен", а сега плюеш, пък после мажеш...Разбирателство, та дрънка, но какво ли разбирам аз от разбирателство...Нали съм авторитарен и деспотичен грубян, трябва да си пазя зорко репутацията на такъв;)Казармата...Какво се очаква от мен сега, да започна да оспорвам и опровергавам поредните глупости на кило от твоя страна пространно, така ли?Смятам да си спестя нервите и тракането по клавиатурата на вятъра.В синтезиран телеграфен стил е очевидно, или поне би трябвало да е, че нищо не определям, нито налагам, нито командвам в рамките на този форум, ти го правиш, а също така е очевидно и че се правиш на завеян.Това да имаш позиция, която да изразяваш и отстояваш добронамерено, но твърдо, въобще НЕ е налагане, нито командване, нарича се собствено мнение.Собствено мнение нямат париите и мекотелите, които са част от аморфната сива маса, готова да бие чело в земята пред силните на деня.За добро или лошо, аз не съм такъв и нямам намерение да ставам.Пет пари не давам, дали това ти допада или не.Опааа, пак се величая, как не ме е срам!Освен това няма да е никак зле, да престанеш да ревеш косвено при всеки сгоден случай на високи октави и всеослушание за наранената си крехка душевност по време на казармата и да отваряш дума за нея по повод и без повод, дори там където не става въпрос за нея, а си направи труда да вникнеш в това което съм написал.Защо точно изборът ти е грешен, а също така, защо заслужаваш квалификациите по твой адрес в пълна мяра.Дали ще успееш не е много ясно, но на мен определено ми писна и доскуча от тази банална епистоларна сапунерка.
шони написа:
Tsurugi написа:...
Заяждане...Реваншизъм?!?Абсолютни глупости!Уважение...Хубава дума.Уважението е медал с две страни.За да получиш, трябва да дадеш.В заключение, Шон, ще ти разкрия една тайна, този сайт и форум НЕ се крепят на Мозо, а на обикновените потребители.Ако има още някой самоотвержен матросовец, то моля да заповяда на амбразурата...Забавно е;)
Да ми разкриеш тайна?! Че това е повече от ясно, обаче ти използваш инсинуации и подменяш контекста на казаното от мен. Усещам и нотки на снизхождение, да не кажа съжаление. Че нали и ти беше на амбразурата. :усмивка1: Не така, нека не се обиждаме, макар и завоалирано. Винаги съм спазвал отлична хигиена на общуването си с всеки участник във форума и това трябва да се цени.
Инсинуации...Каква лъскава опаковка за един толкова зловонен и лепкав смисъл, хигиена казваш?!Явно трябва да я практикуваш по-често въпросната хигиена, че такива думи цапат.Никога не съм ползвал подобни подходи за да подкрепя или докажа гледната си точка за да си вържа гащите.Казвам нещата такива каквито са, нито повече, нито по малко, но явно ти разглеждаш нещата от собствената си камбанария, обикновено хората виждат и обвиняват околните в собствените си недъзи.Да, действително бях.Голяма грешка, която направих с големи резерви, но все пак направих.Грешка за която си плащам цената.Всеки прави грешки, аз не правя изключение.Както стана ясно и всички се обединихме в заключението, че Цуруги е всичко друго, но не и идеален.Толкова.

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283218
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Радини вълнения

Мнение от Mozo »

Разбира се, когато аз си кажа мнението това е проблем, когато ти си го кажеш е повод за гордост. Подадох ти ръка публично. Имаш ли мъжеството да приемеш? Трети път няма да питам, а останалите ще си направят изводите сами.
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Радини вълнения

Мнение от Tsurugi »

Да видим докога - :ръкостискане: .

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283218
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Радини вълнения

Мнение от Mozo »

:ръкостискане:

Бъди такъв, какъвто беше преди и ще е задълго :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Йона
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 194
Регистриран: нед май 15, 2016 13:20
Репутация: 3111
пол: Жена

Re: Радини вълнения

Мнение от Йона »

Радвам се за протегната и поета ръка! :усмивка1:
Постъпихте мъжки, почтено, достойно за уважение поведение.
Не знаех повода за препирнята и ми стана наистина болно за всеки един от вас. Едва ли има в нетното пространство форум или сайт, основани на етика и морал, на ценене мнението на инакомислещи потребители. Доста чета тук-там, имам наблюдения и по този повод се включих в мъжката "битка". :lol:
Отдъхнах си, защото сте стойностни хора, а Мо, познавам повече. Имали сме и имаме различия, но пък, ако всички мислим еднакво, каква ли щеше да е реалността!?!
Неби,
Тсу,
Мо,
благодаря Ви!
"Побеждава винаги една позиция - превъзходството на вярата пред страха."
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283218
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Радини вълнения

Мнение от Mozo »

:поклон:
Изображение
Потребителски аватар
Жopkaта
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1824
Регистриран: чет сеп 10, 2015 21:39
Репутация: 16976
пол: Мъж

Re: Вашият десктоп

Мнение от Жopkaта »

Kotkata68 написа: От този форум са си тръгнали много хора, заради други хора. Дори аз съм прогонила няколко и предполагам заради мен и мое поведение сами са си тръгнали други. Това се отнася и за Мозо, за Неби и за Тсу.
За това вземайте пример от мен. Аз не съм прогонил никого. :)
Потребителски аватар
Жopkaта
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1824
Регистриран: чет сеп 10, 2015 21:39
Репутация: 16976
пол: Мъж

Re: Радини вълнения

Мнение от Жopkaта »

Оффффф tl;dr

Някой ще ми каже ли тия двамата за кво се карат с две-три думи? :-s
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Радини вълнения

Мнение от Tsurugi »

Поддържане на форма.Други въпроси?!

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Нова тема Отговори

Върни се в “Спам, спам, спам!!!”