Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Revolut

Хоби, интереси, съвети
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5131
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34787
пол: Мъж

Re: Revolut

Мнение от Shaker »

Сайтът на Revolut предлага достатъчно функционалности през уеб браузъра и няма смисъл от софтуер на компютъра. Колкото до преводите от Revolut към Revolut - не съм имал такси при опит от лева към долари или евро. Като вкарвам някакви пари през Revolut App, то KBC Bank (новите ОББ) не ми взимат такси. Сигурно ще ме одрусат яко, ако направя превод от приложението на KBC Bank към IBAN на Revolut.
Та Revolut до сега никога не са ми правили проблем. Вкарам си малко пари през месец-два (около 50 лв.), пращам си безплатно пари или получавам, генерирам си еднократна виртуална дебитна карта за покупки през интернет (най-вече AliExpress или Ebay) и чат-пат използвам другата, която не е еднократна, виртуалната дебитна карта за градския транспорт в София или за POS терминали през Google Pay.
Та да чукна на дърво, за сега не съм имал проблеми с тях. Даже повече ме кефят от търгашите на KBC Bank (или новото ОББ), които ми вземат такси за какво ли не, а аз не виждам нищо насреща :evil:
Прочетено: 397 пъти
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11101
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40081
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Revolut

Мнение от Валсо »

Аз се опитах да си направя акаунт в револют, ама тия ми поискаха и майчиното мляко и аз им теглих една майна. Уж било като PaySafeCard, само че в PSC никога не са ми искали снимка и майчиното мляко. :roll:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284141
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Revolut

Мнение от Mozo »

А аз си поръчах карта, платих си я и никога не дойде. Не ми трябват, мошеници.
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12958
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61840
пол: Жена
Контакти:

Re: Revolut

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
вт авг 15, 2023 16:23
А аз си поръчах карта, платих си я и никога не дойде. Не ми трябват, мошеници.
И синът ми, преди не помня колко години ми поръча карта, но все още нямам такава :toothy10:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284141
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Revolut

Мнение от Mozo »

Щото са долни мошеници, само от това колко пари направиха :banghead: :banghead: :banghead:
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5131
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34787
пол: Мъж

Re: Revolut

Мнение от Shaker »

Нито един мой познат, който има физическа карта, не се е оплаквал от това.
Само на един от тях му е било дошла картата на адрес, ама пощаджията вместо да я сложи в пощенската му кутия, той я оставил при останалите писма. Някаква съседка била му откраднала картата, ама тя като не е била активирана, тя била се оплакала на някаква друга съседка и от там е разбрал :)
Просто трябва да пишете на тяхната поддръжка, защото с БГ Пощи всичко е възможно :)

Защо не използвате Google Pay? Почти всеки телефон има NFC :roll:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284141
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Revolut

Мнение от Mozo »

Какъв Google Pay, има PayPal и никога няма да използвам нищо друго. А телефон, телефон, на моя телефон няма NFC :lol: :lol: :lol:

RevoPut никога, защото са долни мошеници :съгласен: Освен, че крадат пари от картите, лъжат и потребителите си с крипто. Поинтересувай се да видиш дали притежаваш криптото, което уж си купуваш от RevoIzmam. Никога тея долни парцали, ама никога :idea:
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5131
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34787
пол: Мъж

Re: Revolut

Мнение от Shaker »

Криптото, акциите и спестяванията не съм ги използвал и нямам намерение :)
Единствено си пазарувам онлайн и си плащам градския с Revolut. Също така си прехвърляме безплатно пари с колегите, когато обядваме и някой няма кешовица :lol:
kalina68
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: вт яну 23, 2024 17:18
Репутация: 0
пол: Жена

Re: Revolut

Мнение от kalina68 »

Засега е най-удобното приложение, а и доста хора го използват, за разлика от Skrill и тем подобни. Аз имам приложението и съм доволна от наличните функционалности в него.
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11101
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40081
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Revolut

Мнение от Валсо »

Mozo написа:
пон авг 21, 2023 15:00
А телефон, телефон, на моя телефон няма NFC :lol: :lol: :lol:
И на сегашното ми редми има, и на предишното, и на скапаната нокия. Само че аз го забранявам това KFC, защото не ме кефи идеята зад него. Ако можех, направо бих го деинсталирал.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284141
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Revolut

Мнение от Mozo »

Е, при мен няма как да има :lol: :lol: :lol:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Свободно време”