Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Идея/насока за матрак

Хоби, интереси, съвети
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Идея/насока за матрак

Мнение от Mouse »

Търся да си купя двулицев матрак, но се загубих в джунглата на фирми и предложения. Съвет или насока за марка. Зная за Магнифлекс, че са най-добрите ама те нямат опцията 120 на 190, която на мен ми трябва. Дормео предлагат само един вид с търсения размер:
https://www.dormeo.bg/matraci/filter/ra ... hina/16-sm
Ама като го гледам е май само едно парче дунапрен :-k
Пък и да е хем читав, хем до към 500 пара :mrgreen:
Прочетено: 154 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Идея/насока за матрак

Мнение от Льо »

Аз щи кажа нещо, пък ти ако щеш. Намираш склад за дунапрен и поръчваш най-твърдия N35 35, на 8 санта височина/дебелина. Режат ти и си готова. Вечно е това, изправя чакрите, евтино е, не му се раздрънкват вътрешните характеристики. Поръчваш си някъде калъф и край, блажиш. Моят е 200/180/13, не беше нужно да е 13, но другия път. Ако скоча върху него ще си счупя нещо. Кръста ми се оправи, гърба спря да боли, демек, началната остеохондроза замина та се не виде. Струваше ми 120 кинта преди кризата и калъфа с два ципа, от кокосови влакна още 120 кинта. Край.


https://dunapreni.com/tag/здрав-дунапрен/

Обяснено и с цени.На слука :p
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Идея/насока за матрак

Мнение от Mouse »

Е, мислех си го ама не посмях. Ще им звънна утре пък да видим. Дано е твърдо, че с тази дископатия и кръст вече на нищо не ми е удобно да спя.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Идея/насока за матрак

Мнение от Mouse »

Льо написа:
чет май 19, 2022 20:24
Аз щи кажа нещо, пък ти ако щеш. Намираш склад за дунапрен и поръчваш най-твърдия N35 35, на 8 санта височина/дебелина. Режат ти и си готова. Вечно е това, изправя чакрите, евтино е, не му се раздрънкват вътрешните характеристики. Поръчваш си някъде калъф и край, блажиш. Моят е 200/180/13, не беше нужно да е 13, но другия път. Ако скоча върху него ще си счупя нещо. Кръста ми се оправи, гърба спря да боли, демек, началната остеохондроза замина та се не виде. Струваше ми 120 кинта преди кризата и калъфа с два ципа, от кокосови влакна още 120 кинта. Край.


https://dunapreni.com/tag/здрав-дунапрен/

Обяснено и с цени.На слука :p
Разглеждам, но има само с дебелина 5 см. То тогава мога да си взема и да го сложа върху стария матрак. Утре ще се свържа с тях да ги разпитам. Благодаря Льолик PDT_Love_18 PDT_Love_18
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Идея/насока за матрак

Мнение от Льо »

Mouse написа:
чет май 19, 2022 21:04
Льо написа:
чет май 19, 2022 20:24
Аз щи кажа нещо, пък ти ако щеш. Намираш склад за дунапрен и поръчваш най-твърдия N35 35, на 8 санта височина/дебелина. Режат ти и си готова. Вечно е това, изправя чакрите, евтино е, не му се раздрънкват вътрешните характеристики. Поръчваш си някъде калъф и край, блажиш. Моят е 200/180/13, не беше нужно да е 13, но другия път. Ако скоча върху него ще си счупя нещо. Кръста ми се оправи, гърба спря да боли, демек, началната остеохондроза замина та се не виде. Струваше ми 120 кинта преди кризата и калъфа с два ципа, от кокосови влакна още 120 кинта. Край.


https://dunapreni.com/tag/здрав-дунапрен/

Обяснено и с цени.На слука :p
Разглеждам, но има само с дебелина 5 см. То тогава мога да си взема и да го сложа върху стария матрак. Утре ще се свържа с тях да ги разпитам. Благодаря Льолик PDT_Love_18 PDT_Love_18
Има сякаква дебелина до 25 санта, но сметката е за 5 санта, щото основно той се поръчва. Твърдо е и няма сми от повече.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Идея/насока за матрак

Мнение от Montoya »

Цецко от Бързия Бог да го прости преди 12-13 години ми направи матрак от два слепени дунапрена по 7,5 см дебелина с различна твърдост, ушиха ми и калъф, не е мръднал.
Въпреки това познавам хора с матраци за прилични цени, на някои от тях съм спал и не мога да кажа нищо лошо, а и хората са доволни. Скъпи матраци без пружини
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Свободно време”