Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Онлайн пазаруване от супермаркети

Хоби, интереси, съвети
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
БойкоНиколов
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 863
Регистриран: ср окт 29, 2014 16:47
Репутация: 297
пол: Мъж

Онлайн пазаруване от супермаркети

Мнение от БойкоНиколов »

Здравейте, питането ми е следното - има ли някой който да си пазарува от хранителни магазини онлайн? Замислям се дали това няма да се окаже по-добрата опция за пазаруване на такива неща. Имате ли идея къде цените са нормални без отровни надценки и разбира се храната да е качествена? :roll: :roll:
Прочетено: 241 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Онлайн пазаруване от супермаркети

Мнение от Mozo »

Никога не съм пазарувал хранителни продукти онлайн, заобиколен съм от магазини и не ми се е налагало 8-[
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Онлайн пазаруване от супермаркети

Мнение от Mouse »

Аз пазарувам, но не от магазини или хранителни вериги, а от дребни и средни производители. Така хем купувам пресна и чиста храна, хум давам своя принос в развитието на стопанството. Сирене, кашкавал, яйца, масло, пилета ни ги носят до тук. Има един от Пловдив продава чисто и сертифицирано месо, идва редовно в София. Мед, ориз, шарлан носят също в София. Така че малко ми остава за от магазините. А и млякото забравих. Взимам си от една ферма в близост и си варя и квася. Червено вино също. Доста са нещата.
Според мен това е правилния начин. Не да си оставям парите в разните му големи чуждестранни магазини, щот видиш онова там е на промоция (един Бог го знае от кога е) а и не внасят пари в българския бюджет от печалбите си. Поне знам какво купувам и къде ми отиват парите.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Онлайн пазаруване от супермаркети

Мнение от Mozo »

Искат, не и искат, внасят пари, щото най-малкото трябва да платят удръжките за работниците, а тези приходи отиват баш в България. Плюс това създават работни места, което никой не отчита, но е адски важно. Иначе са изедници, да, трябва да се гърбят до спукване :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
kalinata
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 275
Регистриран: пет ное 22, 2013 15:27
Репутация: 2587
пол: Жена

Re: Онлайн пазаруване от супермаркети

Мнение от kalinata »

Аз ползвам такива магазини, обичам да си пазарувам онлайн, по-лесно ми е някак си. Ползвам ebag.bg и gladen.bg - първите носят от Фантастико, вторите от Хит. И двата стават. Не съм доволна от Foodpanda, макар те да носят от Кауфланд, нещо стоките ми не бяха внимателно подбрани. ;)
teqilieva
Начинаещ
Мнения: 86
Регистриран: съб юни 18, 2016 15:13
Репутация: 290
пол: Жена

Re: Онлайн пазаруване от супермаркети

Мнение от teqilieva »

Аз лично не съм сигурна до колко е опция за хранителните супермаркети, но за супермаркет за електроника дори го предпочитам онлайн метода. Скоро си купих самсунг галакси от техномаркет и съм доволна много, защото имаха намаления за онлайн поръчки, пристигна много бързо и не се занимавах да ходя, да ми подпечатват гаранцията, да се лутам, да избегна 5 предложения за покупка а изплащане и т.н. Онлайн магазина си е доста по-добро решение вече за електроника със сигурност. За други неща съм по-скептична, обаче сигурно до няколко години ще свикнем всичко да се купува онлайн.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Онлайн пазаруване от супермаркети

Мнение от kim75 »

От известно време с майка ми пазаруваме онлайн от Меркадона-та. Вместо да мъкнем тежките торби и да хващаме таксита, правим една голяма покупка за 100-150 евро и ни носят всичко вкъщи, в определен час. \:D/ Хем се снабдяваме за повече време, хем ни носят по няколко гарафи с вода, хем хладилника е напълнен, а ние сме си вкъщи. :booty:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Свободно време”