Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Случка

Хоби, интереси, съвети
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12913
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61599
пол: Жена
Контакти:

Случка

Мнение от Mouse »

Днес по обяд, като пресичах на светофара в Дианабад, един се опита да ми открадне чантата, дърпайки я от рамото ми. Успя да скъса едната дръжка, но тогава се обърнах, изритах го и си задържах чантата. Възрастен мъж, който стана свидел, се опита да го гони ама оня избяга някъде между блоковете.
Чантата, майната й, стара е, циповете бяха закопчани, но телефонът и модът ги държа в едно джобче на чантата отстрани и отпред. Телефонът да ми е под ръка, а модът да е изправен. И двата се пръснаха на асфалта. Вместо да догоня оня аз се хванах да си събирам чарковете от нещата насред шосето, колите спряха да ме изчакат. Сигурно и те са видяли случката, но никой не се намеси. Телефонът е в калъфче и го оправих, но модът е окончателно съсипан. Като се върнах го разглобих (нищо не видях счупено), почистих, сложих нова глава и напълних. Оставих го да попива докато с Ара сме на разходка, но като се върнах масата беше олята. Явно от някъде тече.
Бясна съм! На следващата пенсия ще си купя същия, имам линковете - не това е проблемът. Ще бъда с един известно време и това не е проблем. Проблемът е, че може да те нападнат в центъра на Дианабад, на главната улица, на пешеходната пътека, през 15-то ДКЦ, по обяд. Не съм била в гора или в някой тъмен подлез или краен квартал. Това вече надхвърля всякакви граници. Че аз тук в никъдето се чувствам по-спокойна и сигурна отколкото в града.
В потрес съм, не толкова от нападението - колкото от явната наглост на крадеца. Дори не видях какъв е защото беше с качулка.
Прочетено: 2177 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Случка

Мнение от Mozo »

Разминала си се с малкото зло :гуш: :гуш: :гуш: А този е бил някакъв наркоман, те са толкова нагли.

А като говориш за Дианабад, мен и басистът ни се опитаха да ни оберат пред ЦУМ, до Министерски съвет, при това с нож, пак посред бял ден. И беше преди 25 години...
Изображение
Потребителски аватар
bbbb
Начинаещ
Мнения: 119
Регистриран: ср юли 18, 2018 18:06
Репутация: 1331
пол: Мъж
Местоположение: On a Mars

Re: Случка

Мнение от bbbb »

Постът е премахнат по молба на автора на темата.
Моzo
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12913
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61599
пол: Жена
Контакти:

Re: Случка

Мнение от Mouse »

Мразя подигравки с неприятности, които са ми се случили. И то от непознат. Така че бъдете добър да си премахнете поста :evil3: :evil3:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
bbbb
Начинаещ
Мнения: 119
Регистриран: ср юли 18, 2018 18:06
Репутация: 1331
пол: Мъж
Местоположение: On a Mars

Re: Случка

Мнение от bbbb »

Искам да се извиня, ако моята шегичка ти е прозвучала като подигравка, исках само да го погледна от забавната страна.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Случка

Мнение от Montoya »

Случва се, аз пък днес за малко да участвам в екшън в циганската до летището. Дебел мазен с един кльощав до него смугли сънародници решиха да пресечат върху един от спящите полицаи, който е точно по средата между две пешеходни пътеки :evil: Почти го чукнах тоя дебелия щото изскочиха от тротоара пред колата. Ако се бях заблеял сигурно щях да му счупя едно коляно с бронята. Кльощавия ритна бронята, хората се разсвиркаха с колите и тия се изнесоха, иначе сериозен въргал щеше да има
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Случка

Мнение от Kotkata68 »

Мишле, съжалявам, че си преживяла това. :гуш: :гуш: :гуш: Разминала си се с малкия дявол, че можеше да пострадаш. Както каза Мо, не го знаеш какъв е този и колко му е акълът, за да ти навреди по-сериозно ако го беше подгонила. Колкото до мода, той няма как да тече, по скоро ти се е спукал изпарителят. Ти каза че имаш два мода, но не знам дали си с еднакви изпарители. Ако са еднакви, пробвай като навиеш работещия на мода за да видиш дали работи. Иначе ето ти линк ако счупеният е този, който Льо ни даде когато бяхме при теб. PDT_Love_18
http://gigadrinks.com/product/6305/inno ... mizer.html

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6339
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33064
пол: Мъж

Re: Случка

Мнение от beggginer »

Важното е, че си се защитила!

Изображение
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12913
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61599
пол: Жена
Контакти:

Re: Случка

Мнение от Mouse »

Благодаря Коте, ще пробвам утре да ги разменя и ако е от това - ще си взема от твоя линк PDT_Love_18 PDT_Love_18
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12913
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61599
пол: Жена
Контакти:

Re: Случка

Мнение от Mouse »

Kotkata68 написа:
вт фев 26, 2019 20:02
Мишле, съжалявам, че си преживяла това. :гуш: :гуш: :гуш: Разминала си се с малкия дявол, че можеше да пострадаш. Както каза Мо, не го знаеш какъв е този и колко му е акълът, за да ти навреди по-сериозно ако го беше подгонила. Колкото до мода, той няма как да тече, по скоро ти се е спукал изпарителят. Ти каза че имаш два мода, но не знам дали си с еднакви изпарители. Ако са еднакви, пробвай като навиеш работещия на мода за да видиш дали работи. Иначе ето ти линк ако счупеният е този, който Льо ни даде когато бяхме при теб. PDT_Love_18
http://gigadrinks.com/product/6305/inno ... mizer.html
Днес ги размених изпарителите и мода си работи. Гледах, опипвах - никъде не усетих пукнато или счупено. Но беше протекъл. Сега тръгнах да си поръчам от сайта, който ти ми прати ама се оказа, че нямат в наличност :sad: Абонирах се да ме известят когато имат и дано да е скоро.
Благодаря пак PDT_Love_18

ПП. Намерих това, но според мен си е цялото с всичко:
http://innovationbg.com/index.php?route ... uct_id=619
Друго, като чукна на "изпарител Т22", не ми излиза.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Случка

Мнение от Mozo »

Да, цял комплект е. От тези парцали не си купувай нищо PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Случка

Мнение от Kotkata68 »

Мишле, избърши го хубаво и провери да не би да се е развил малко или много долу, откъдето го развиваш да сменяш главата. При мен се случва често, защото непрекъснато го изпускам и после се омазвам цялата. :lol: Ако е развит, значи нищо му няма и не се е спукал, завинтваш и си ти. Виж на снимката къде да провериш, а иначе ето ти линк с наличен изпарител:
http://innovationbg.com/index.php?route ... uct_id=617

Изображение

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Случка

Мнение от Mozo »

Mozo написа:
ср фев 27, 2019 18:56
От тези парцали не си купувай нищо PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
:evil3:
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Случка

Мнение от Kotkata68 »

Защо?

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Случка

Мнение от Mozo »

Защото продават само ментета на цените на оригиналите. Така започнаха, като си носеха сандвичи на работа, а сега мерцедеси карат от парите на балъците. Абсолютни нещастници. Дори и сега да са им читави стоките, не бих им дал една стотинка.
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Свободно време”