Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Пералня с проблеми

Хоби, интереси, съвети
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12961
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61870
пол: Жена
Контакти:

Re: Пералня с проблеми

Мнение от Mouse »

Това с подпъхването на пръсти между гумата и барабана още тогава го направих - няма нищо. Второ: може и да си е бил само един орех и трето: тоя дето го извадих беше от едни дето с чук не мога да строша. Така че остава да си е нещо за ремонт. Едва-едва престъргваше днес, ще пусна още една и ако пак чуя шума - ще викам техник. Така като се замисля май само веднъж ми се причу престъргване за това ще слушам следващия път. Сигурно някой чарк е тръгнал да си ходи :-s
Прочетено: 3638 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Пералня с проблеми

Мнение от Tsurugi »

Mouse написа:
нед окт 07, 2018 18:20
Това с подпъхването на пръсти между гумата и барабана още тогава го направих - няма нищо. Второ: може и да си е бил само един орех и трето: тоя дето го извадих беше от едни дето с чук не мога да строша. Така че остава да си е нещо за ремонт. Едва-едва престъргваше днес, ще пусна още една и ако пак чуя шума - ще викам техник. Така като се замисля май само веднъж ми се причу престъргване за това ще слушам следващия път. Сигурно някой чарк е тръгнал да си ходи :-s
Mouse написа:
нед окт 07, 2018 10:59
...Тогава бях я понатъпкала и на всичкото отгоре съм забравила два ореха в джоб. После извадих само един, другият се губи...
Първо, не съм врачка, та да знам колко са били орехите, казваш два, коментирам сценарий с два, същото се отнася и за това какво си правила, или пък не си. Няма как да знам тези неща.
Второ, викаш сервизен техник.

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20599
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112177
пол: Мъж

Re: Пералня с проблеми

Мнение от Montoya »

Мишле, нещо с банели да си прала случайно и банелата да я няма, някой цип да е изчезнал или топче от връзка ?
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12961
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61870
пол: Жена
Контакти:

Re: Пералня с проблеми

Мнение от Mouse »

Montoya написа:
пон окт 08, 2018 20:27
Мишле, нещо с банели да си прала случайно и банелата да я няма, някой цип да е изчезнал или топче от връзка ?
Тццц, откак преди няколко години дадох 50 лева за Миелето да извадят един банел - в пералня не слагам таквиз неща. На следващото пране ще видя. Нали съм сама и само по веднъж седмично я пускам. А и съм на яма, та внимавам с излизащата вода.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Свободно време”