Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Избор на смесител за баня

Хоби, интереси, съвети
Нова тема Отговори
milenaboikova
Регистриран
Мнения: 40
Регистриран: ср яну 25, 2017 10:23
Репутация: 150
пол: Жена

Избор на смесител за баня

Мнение от milenaboikova »

В момента ремонтираме една селска къща. Направихме много оригинална баня с плочки имитация на дърво, а едната стена облицовахме с камък. Търсим изцяло по-състарен вид и наш приятел ни измайстори уникална мивка, от стар меден печен. Обаче имаме проблем с намирането на подходящ смесител - трябва да е с по-старинен дизайн и да е месингов. Бихте ли ми препоръчали къде да търся нещо такова?
Прочетено: 883 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283225
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Избор на смесител за баня

Мнение от Mozo »

Може да си купите нормален смесител и да намерите някой да го състари :-k
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Избор на смесител за баня

Мнение от Tsurugi »

milenaboikova написа:Обаче имаме проблем с намирането на подходящ смесител - трябва да е с по-старинен дизайн и да е месингов.
90% от всички смесители и спирателни кранове на пазара се изработват от месинг с покритие от хром, има и изключения изработени от неръждаема стомана, но те са нишови и със специално предназначение, изработват се по поръчка в повечето случаи :evil3: :съгласен: Относно ретро дизайна на смесителя и финишът му от състарен мед и/или бронз който търсите и би се слял хармонично с цялостната концепция на стилово интериорно оформление на въпросната баня, то на прима виста, ето тези по-долу :arrow: :
ЦЪК ; ЦЪК ; ЦЪК ; ЦЪК :thumbright: Изображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

venciv
Регистриран
Мнения: 44
Регистриран: ср юли 26, 2017 20:17
Репутация: 312
пол: Мъж

Re: Избор на смесител за баня

Мнение от venciv »

И аз харесвам точно такъв стил за баня. Направихме нещо подобно на вилата, но моята изцяло облицовахме с плочки имитация на камък, а мивката ми е от състарено импрегнирано дърво. Смесителят ми е от https://www.gaudi-ds.com/5-smesiteli/ - висок парис за мивка тип купа, цвят злато. В ретро стил е от месинг, така че смятам, че ще е много подходящ и за вашата баня.
milenaboikova
Регистриран
Мнения: 40
Регистриран: ср яну 25, 2017 10:23
Репутация: 150
пол: Жена

Re: Избор на смесител за баня

Мнение от milenaboikova »

Не мисля, че бих могла да намеря някой, който да го състари. Венци, ще погледна и за този, който ми препоръча, мерси. :)
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Свободно време”