Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Моите часовници

Хоби, интереси, съвети
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Моите часовници

Мнение от Льо »

Tsurugi написа:
нед дек 02, 2018 19:58
Страхотно е станал, Льо :headbang: :thumbright: Изображение Промастърът е по-арабия от Марината според мен :idea: :arrow: , но модът на Марината е станал супер, а зулуто е направо жми градо за гащи на тоз' 'убавец :headbang: Изображение
Аха, Промастъра е по-така, ама и по-златен. Не че и него няма да го запукам с шкурките, ако ми падне. Снабдявам се напоследък с черни каси, да си имам занимание за стари години :lol:
Прочетено: 8756 пъти
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Моите часовници

Мнение от Tsurugi »

Не мога да ги понасям, не само черните каси, а каквито и да било повърхностни покрития [-( Стават на г@з за отрицателно време, а часовници за една шапка пари, започват да мязат на забърсани от битака китайджоси за петарка :дяволче: :цензура: :разбиващо кроше: Само нерж. и титан :headbang: :headbang: :headbang: А, инак, грам не се съмнявам в това, че ще ги накараш да треперят от гласпапирот :booty: :headbang: :toothy10:

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Моите часовници

Мнение от Льо »

Tsurugi написа:
нед дек 02, 2018 23:14
Не мога да ги понасям, не само черните каси, а каквито и да било повърхностни покрития [-( Стават на г@з за отрицателно време
Ми не е така, ш ма звиняваш. От три месеца работя с една Кобра де калибре, с черно пвд и хич я не жаля. Ми нема никъв дерт по пвд-то, ни по джама, ни по нищо и сръце ми не дава да я състаря като Марината. Ся, ако бъркам бетон с ръце или си правя замъци в пясъчника, сигурно ще има следи :p :p :p
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Моите часовници

Мнение от Tsurugi »

Изби цацата, ей... :!: Изображение Точно така правяИзображение, на бачкане бъркам бетона с ръце, а като се прибера, излизам пред блока и в пясъчника си правя кофички за релакс с кара Тюдор-а на китката... :booty: :headbang: :toothy10:

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Rozzza
Регистриран
Мнения: 10
Регистриран: чет юни 13, 2019 17:48
Репутация: 0
пол: Жена

Re: Моите часовници

Мнение от Rozzza »

Аз съм на смарт вълната.. взех си Самсунг :)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334863
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Моите часовници

Мнение от Mozo »

Аз пък съм аналогов :p
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5123
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34677
пол: Мъж

Re: Моите часовници

Мнение от Shaker »

Здравейте,
Понеже искам да продам моят Seiko 5, искам да ми дадете акъл, на каква цена да го пусна? Ако някой от форума има желание, може да се спазарим. Ето и снимки:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Моите часовници

Мнение от Montoya »

Разгледай тук https://strelki.info/ В тоя форум върви и най сериозната търговия с часовници май
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5123
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34677
пол: Мъж

Re: Моите часовници

Мнение от Shaker »

Много ти благодаря!
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Моите часовници

Мнение от Льо »

Shaker написа:
чет юли 25, 2019 08:15
Здравейте,
Понеже искам да продам моят Seiko 5, искам да ми дадете акъл, на каква цена да го пусна?
Сега не е момента за продаване на часовник. Цените са ниски - народа не купува, пази си парите за море или общо казано за гизме. Този модел на Сейко 5 може и да хване 100 кинта в това си състояние, но есенес. Сега не ми се вярва да ги доближи дори.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
coolmimi
Регистриран
Мнения: 9
Регистриран: ср авг 21, 2019 11:30
Репутация: 30
пол: Жена

Re: Моите часовници

Мнение от coolmimi »

Аз съм с аналогов Fossil, но не съм доволна от водоустойчивостта му. Бихте ли препоръчали нещо дамско, което да издържа поне под душа и по-продължително намокряне?
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Моите часовници

Мнение от Льо »

coolmimi написа:
ср авг 21, 2019 15:48
Аз съм с аналогов Fossil, но не съм доволна от водоустойчивостта му. Бихте ли препоръчали нещо дамско, което да издържа поне под душа и по-продължително намокряне?
Fossil не са лоши дизайнерски часовници, но са лоши с водоустойчивостта си. Трудно се препоръчва на мъж, а на жена .... ух още много, много по-трудно към съвсем невъзможно. Затова в стил бат СТеф мъдрото, ще кажа следното - като си избирате часовник, то гледайте на циферблата или на задният капак да пише поне 5, а най-добре 10 амосфери. Ако пише само ватер резист, това означава 3, което пък значи да се пази от вода или че покрива само пръски и мъгла.
Дрес часовниците, предназначени за по-елегантно облекло или направо да си го кажа за костюм са тези с 3, при 5 отиваме на по-спортни, но все пак и елегантни модели, при 10 са си направо спортни, а при 20 и нагоре са водолазни.
Вчера точно, с триста зора избрах два часовника за моите дами и ще ги покажа, като това са чисто спортни модели, за ежедневно носене и къпане и блъскане и т.н.

https://www.vip-watches.net/damski-chas ... a-250-4aer

https://www.vip-watches.net/damski-chas ... a-255-5aer

Фосила предполагам е дрес пиниз, та ще предложа тука варианти, но силно се съмнявам да допаднат, щото всеки си има предпочитания. Това са часовници до 250лв., около цената на Фосила.

https://www.vip-watches.net/damski-chas ... no-1-1709a

https://www.vip-watches.net/damski-chas ... pl44040-01

https://www.vip-watches.net/damski-chas ... -432099-75

Тия тримата убавци издържат на къпане и плуване в сладка вода. Ако е за море онли Касио и поне 20атм., като копчетата не се пипат под вода.

Ако ми дадете снимка на Фосила и интересът ви е около него, мога да се разтърся и да открия и по-приемливи ценово предложения, но в общи линии водоустойчивите часовници са над 200лв.


Не правя реклама на тоя сайт, но новите часовници ги купувам от тях и съм доволен, и ще продължавам да купувам от тях.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Моите часовници

Мнение от Montoya »

Льо написа:
чет авг 22, 2019 22:30
Ако е за море онли Касио и поне 20атм., като копчетата не се пипат под вода.
:headbang: :headbang: :headbang:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24788
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115355
пол: Мъж

Re: Моите часовници

Мнение от шони »

Повод да се похваля. :mrgreen: От известно време си мислех да сменя остарелия си часовник реплика и той(като по поръчка) взе, че се повреди. Часовникарят го отвори и каза, че е за нова машинка. Реших да не го поправям, а да си взема нов. Та затова от днес съм с нов часовник. Обикновен е, но поне е оригинален, CASIO. Много ми харесва. :headbang: :headbang: :headbang:

Изображение
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334863
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Моите часовници

Мнение от Mozo »

Чудесно изглежда :clap: :clap: :clap:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Свободно време”