Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Египет-живите мъртвиии

Всички таланти под един покрив.
ivelina0808

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от ivelina0808 »

Freyja, благодаря ти ще го имам предвит следващите пъти, но просто като я писах бързах и после отгоре отгоре погледнах да я стегна малко, пе тогава наистина нищо не се разбираше :lol: ...
Благодаря ти PDT_Love_18 PDT_Love_18 ... А аз не мисля да се занимавам сериозно с писане, защото не съм чак толкова ''добра писателка'' :booty: просто като ми дойде нещо на ум или го написвам или го забравям :cool: :p :angel4: и не се сърдя [-X :съгласен: PDT_Love_18
Последна промяна от ivelina0808 на пон окт 12, 2015 16:08, променено общо 1 път.
Прочетено: 1337 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от Mozo »

Лелее, вече ще идвам да те пляскам :punish: Нали ти писах, че няма такова нещо като "в предвид", "на предвид", "под предвид" и така нататък. Казва се "имам предвид", не се слагат никакви представки, защото думата си има представка PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 И е с "д", "предвид" :p
Изображение
ivelina0808

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от ivelina0808 »

Mozo написа:Лелее, вече ще идвам да те пляскам :punish: Нали ти писах, че няма такова нещо като "в предвид", "на предвид", "под предвид" и така нататък. Казва се "имам предвид", не се слагат никакви представки, защото думата си има представка PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 И е с "д", "предвид" :p
Хах недей Мо :lol: обърках се какво толкова :p
PDT_Love_18 :angel4:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от Mozo »

Да де, ама го правиш постоянно, а това означава, че не мислиш или просто не си прочела, когато ти го написах преди :p PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Изображение
ivelina0808

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от ivelina0808 »

Mozo написа:Да де, ама го правиш постоянно, а това означава, че не мислиш или просто не си прочела, когато ти го написах преди :p PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Ем правя го без да искам де :p PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от Mozo »

Това е ясно, трябва да ти стане навик правилното, а не грешното, та в началото ще се наложи да повнимаваш мъничко :mrgreen:
Изображение
ivelina0808

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от ivelina0808 »

Mozo написа:Това е ясно, трябва да ти стане навик правилното, а не грешното, та в началото ще се наложи да повнимаваш мъничко :mrgreen:
Ем да де дообре :booty: :toothy10:
Потребителски аватар
Галина Ширлетова
Доктор
Доктор
Мнения: 5051
Регистриран: пон сеп 03, 2012 14:15
Репутация: 7707
пол: Жена
Местоположение: Burgas, Bulgaria

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от Галина Ширлетова »

Вече пък се намесвам и аз! :)
Иве, много си симпатична и ти се радвам на безгрижието, но вслушай се в съветите на Мозо, Фрея и всички други! Тук абсолютно всеки е добронамерен и бихме се радвали наистина да станеш писателка. Ноо, не омаловажавай с "какво толкова" нещо много съществено като правописа. Бързането е хубаво нещо, ако не пречи на другото. Успех! PDT_Love_18 PDT_Love_18 :thumbright:
Сам си и си жив, а ти се иска още по-силно да усетиш, че живееш, дори и по малко странен начин... с широко отворени очи, но в мъглата...

http://www.youtube.com/watch?v=HyatlLeXwLE

http://vbox7.com/play:3842ac3c3e
ivelina0808

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от ivelina0808 »

Галина Ширлетова написа:Вече пък се намесвам и аз! :)
Иве, много си симпатична и ти се радвам на безгрижието, но вслушай се в съветите на Мозо, Фрея и всички други! Тук абсолютно всеки е добронамерен и бихме се радвали наистина да станеш писателка. Ноо, не омаловажавай с "какво толкова" нещо много съществено като правописа. Бързането е хубаво нещо, ако не пречи на другото. Успех! PDT_Love_18 PDT_Love_18 :thumbright:
Добре ;) ,но аз се вслушвам в съветите им :) .. Ам аз не мисля да ставам писателка заради тая дарба дет я нямам, но все пак не се знае пък по натам ... :) иначе благодаря ти за всичко и извинете ако съм омаловажила някой без да искам се получава това! PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от Mozo »

Не си, разбира се, тук няма никой, който да е казал нещо от злоба, просто сме добронамерени PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Изображение
Потребителски аватар
Жopkaта
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1824
Регистриран: чет сеп 10, 2015 21:39
Репутация: 16976
пол: Мъж

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от Жopkaта »

Проклятие и злоба бе :evil4:
ivelina0808

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от ivelina0808 »

Да знам :angel4: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Роден
Регистриран
Мнения: 13
Регистриран: нед мар 27, 2016 12:10
Репутация: 153
пол: Мъж

Re: Египет-живите мъртвиии

Мнение от Роден »

Ивелина, наистина не е добре, че не владееш правописа. Но това се научава. Не това е важното. Най-важното е да има какво да кажеш. Да има какво да бушува в сърцето ти, да усетиш онова "трябва, трябва да го изкажа!" и по някакъв начин да ни го прожектираш - героиня си тогава. Разбира се сама ще си прецениш кое е за изказ и кое е за изказ само в теб. И да не те възпира сегашният ти правопис! Знае ли някой кой е написал текста и музиката на великата народна песен "Излел е Дельо хайдутин"? Аз не зная. Но със сигурност е бил човек, който не е владеел граматиката, както и нотното писмо. Ала тази песен лети ли из Космоса? А творенията на изключително грамотни хора? Дори много от тях тук на земята са забравени. Затова, Ивелина, пиши си, изказвай се. Пък и защо от теб да не стане писател? На мен ми хареса. Давай нататък! Ама между другото пооправи правописа, лека-полека :)

П. П. Ето че и аз греша - на два пъти се връщах да си поправям текста. Добре че не е роман...
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Поезия, лично и чуждо творчество!!!”