Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Молба

Всички таланти под един покрив.
Нова тема Отговори
hrodopski
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 191
Регистриран: чет авг 20, 2009 21:35
Репутация: 488
пол: Мъж

Молба

Мнение от hrodopski »

Здравейте! Наскоро се включих в един конкурс на фондация "Буквите", в който първите трима ще получат издаване на книга. За това сега бих искал да ви представя резюмето на моята книга, с която участвам и ако ви допадне и намерите нещо стойностно в нея моля гласувате. Гласувайте от тук http://www.bukvite.bg/poem.php?docid=81588
Надявам се то да Ви хареса и да получи Вашето доверие. Писането е смисъла на моят живот и се надявам, моята най-голяма мечта, скоро да се сбъдне!
Препратете на ваши приятели!
Прочетено: 74 пъти
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Молба

Мнение от Kotkata68 »

Съжалявам, но за да гласувам, до колкото разбрах трябва да имам акаунт във Facebook и да разреша достъпа до данните ми. Акаунт имам, но данните не си ги давам на всеки. 8-[
Все пак, ти пожелавам успех PDT_Love_18

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

hrodopski
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 191
Регистриран: чет авг 20, 2009 21:35
Репутация: 488
пол: Мъж

Re: Молба

Мнение от hrodopski »

Kotkata68 написа:Съжалявам, но за да гласувам, до колкото разбрах трябва да имам акаунт във Facebook и да разреша достъпа до данните ми. Акаунт имам, но данните не си ги давам на всеки. 8-[
Все пак, ти пожелавам успех PDT_Love_18

Може да си създадете акаут като се регистрирате във Facebook. Освен това при гласуването не са необходими никакви лични данни-Аз също отказвам да си давам личните данни.
hrodopski
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 191
Регистриран: чет авг 20, 2009 21:35
Репутация: 488
пол: Мъж

Re: Молба

Мнение от hrodopski »

Приятели подкрепете проекта ми - вие и вашите приятели!
Потребителски аватар
videania
Доктор
Доктор
Мнения: 6723
Регистриран: нед дек 21, 2008 17:45
Репутация: 1095
пол: Жена
Местоположение: София

Re: Молба

Мнение от videania »

:headbang: :съгласен: :thumbright: Аз отдавна подкрепих идеята ! Желая късмет и успех на Христо !
Изображение

Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач.

http://www.vbox7.com/play:822742e3
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Поезия, лично и чуждо творчество!!!”