Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

приказка за пълнолетни: Забременя от поглед

Всички таланти под един покрив.
Нова тема Отговори
cefules
Начинаещ
Мнения: 74
Регистриран: ср авг 29, 2007 17:28
Репутация: 5

приказка за пълнолетни: Забременя от поглед

Мнение от cefules »

Забременя от поглед. Рядко се случва. Повече не се срещнаха, това често се случва. За части от секундата стана. Гъста мъгла над непознати планети бяха очите му. Изчезнаха зад придошлите в автобуса талази хора. Тя не разбра какво е станало с нея. Почувства лек светомаеж. Забрави за него. Вече ме имаше, развивах се в съзнанието й, растях. Много неща не разбирах и трябваше да я питам, а тя да ми ги обяснява. Не беше наясно, че въпросите й задавам аз. На много от тях нямаше и задоволителен отговор. Учудваше се, че е приела отговорите без да се запита за тях. Изпитваше често усещането, че поглежда за пръв път и така беше. Чрез мен тя поглеждаше за пръв път към много от нещата които беше свикнала. Имаше нужда от мен. Самотна беше. Забързаният живот не й позволяваше да си го помисли. Тя си имаше други деца. Истински от плът и кръв.......

Целият разказ:

http://cefulesteven.blog.bg/viewpost.php?id=113211
Прочетено: 260 пъти
Потребителски аватар
v0x
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 480
Регистриран: съб юни 30, 2007 21:42
Репутация: 10
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: приказка за пълнолетни: Забременя от поглед

Мнение от v0x »

честно, преди да го прочета все си мислех, че е забременяла, защото е спала без гащи..После малко ми просветна!
cefules
Начинаещ
Мнения: 74
Регистриран: ср авг 29, 2007 17:28
Репутация: 5

Re: приказка за пълнолетни: Забременя от поглед

Мнение от cefules »

v0x написа:честно, преди да го прочета все си мислех, че е забременяла, защото е спала без гащи..После малко ми просветна!

:lol: Благодаря ти....
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6339
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33064
пол: Мъж

Re: приказка за пълнолетни: Забременя от поглед

Мнение от beggginer »

Ако я е гледал "едноокия", като нищо!
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Поезия, лично и чуждо творчество!!!”