Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Държавата на проверчица

Всички таланти под един покрив.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
sekiratacekupama
Регистриран
Мнения: 28
Регистриран: нед дек 02, 2018 15:24
Репутация: 90
пол: Жена

Държавата на проверчица

Мнение от sekiratacekupama »

И как ще направят проверка на документи,които те са си ги изфабрикували поне бройката?
Просто няма да го доказвам,ще отида в банята и ще се къпя,къпя,изкъпя много пъти,измия,измивам дано измия мръсотията с която ме поливат отвън разни държавни организации,социални,
инстанции-Нап-ове,полиция....този път поне съдът ме е оставил на мира!
И не е само за мене така!
Ще бъда много кратка ,но точна и ясна.
И така следи се знаете от кои всичко за даден човек и се търсят начини
да му се бръкне в джоба недай боже да има пък бизнес или банкови сметки.
Не му се дава да го -се развива!
Но има друго,когато човекът е болен с недъг и.т .н тоест с Телк,тогава се
стига и по далече,рови се в миналото какви глоби е плащал да речем за загубени ,
унищожени документи и тем подобни и това се повтаря до безкрайност
до датата на издаване на Телк на лицето!Нищо че е минало маса време-
обяснението било,че процедурите били тромави!Затова време болното лице
няма да помни и какво е яло ако изобщо се е хранило нормално.
Е ,много умно и нагло от болни хора с Телк взимат пари -
глоби насилствено със заплахи,че ще им спрат пенсиите изобщо
и ред подобни.А кой ще им провери документите нагласени?!

Държавата на проверчица!
Е това са пари -греховни и да си носят греха обирджийте,които ще си уредят и коледни надбавки по разните там държавни учреждения включително и полиция!Ето затова казвах и казвам,че не сме народ помежду си , и се ...изяждаме!
Няма как да не спра дотук ,а може и още да кажа,макар че не съм от стачкуващите поради годините ми и заетостта като болногледачка!Знам че и писаното не е важно,коя съм аз?! Защото преди време пък писах когато едно лице нон стоп се регистрираше ,че живее у дома,че е вторият ми син демек и не можах да се спася,той се отписваше и пак записваше нон стоп.Чак след година въведоха домова книга,която и сега я няма.
Та така да им са халал паричките иззети от болни хора,на които взимат не само тези 40 лева ами и цялата им пенсия да си платят глобите-нагласени с документи с дати от маса минало време!
Цели телевизии се купуват,та кво останало журналя и вестници,сайтове....Нищо не ме учудва, просто пак ми се догади,но този път съм обядвала ,каквото Бог дал. В миналият си пост на подобна тема не бях закусила......

sekirata А.Х.Т.
Прочетено: 400 пъти
Падам и ставам на себе си вярна оставам!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Поезия, лично и чуждо творчество!!!”