Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

мои творения

Всички таланти под един покрив.
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

мои творения

Мнение от дейви джоунс »

Тук ще споделям колко клипа и колажи съм направила и всичко свързано с любимите ми герои


ето няколко колажа

ето няколко колажа

Изображение

Изображение

Изображение
Прочетено: 7499 пъти
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

ето и клипове на петте ми творения :)

първото и второто ми творение, първото е описанието на сивиръс снейп, а второто е описанието на сантош



третото ми творение



четвъртото ми творение



и петото ми творение

Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

Снейп е добър. На пръв поглед е лошия в историята, но накрая се оказва, че е най-смелият и себепожертвователен мъж в цялата история, пред когото дори главният герой бледнее. Сивиръс Снейп не се оказа онзи, за когото всички го мислеха - странното хлапе с мазната коса, откачалката, която знае повече черни магии от седмокурсниците, завистливият преподавател, предателят. Той бе мъжът, който 7 години пазеше повече от зеницата на окото си синът на мъжа, когото винаги е мразел и презирал


11-годишният Албус Сивиръс, на когото предстои да бъде първокурсник в "Хогуортс", - носи името на двама герои, които вече не са между живите.
Единият е проф. Албус Дъмбълдор, който загива трагично в предпоследната книга - "Хари Потър и Нечистокръвния принц". Другият е омразният на Хари преподавател по отвари Сивиръс Снейп, който е двоен агент на Ордена на феникса и смъртожадните. Снейп, който наследява Дъмбълдор на поста му, се оказва предан на каузата на добрите заради дългогодишната си привързаност към Лили - майката на Хари. Немалко са и онези почитатели на Хари, които жертват живота си за него. Сред тях се нарежда дори Снейп, който в училище тормозеше младия Потър заради стара вражда с баща му.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

Сантош е героиня от сериала светлината на моя живот. Има четири деца, Сурадж, Викрам, Мохит и Чави. Омъжена е за Арун. Тя държи много на традициите и стриктно ги спазва и иска и другите да ги спазват по същия начин. Тя е изключително властна и строга жена и никой не се опълчва срещу нейните решения и всяка нейна дума е закон. Въпреки това тя има добро сърце и е справедлива. Сантош има три снахи: Менакши, Емили и Сандия. Сантош винаги е казвала, че традициите и обичайте са създадени да поддържат връзката на семейството здрава и връзката между хората да остане също здрава. Сантош винаги е спазвала традициите за да бъде семейството й щастливо. Също е казвала, че в семейството има традиции и също е казвала, че всички поколения са спазвали обичайте без да ги оспорват и без да възразяват. Сантош иска и трите снахи да спазват традициите и обичайте, но Сандия отначало наруши няколко традиции и обичаи, като накара и Сантош да ги наруши. . Като например женитбата на Мухит и Емили, защото била в нарушение на традициите, но те се ожениха и сега са щастливи. Тя наруши и друг обичай, когато излезе от дома на Сантош и стана полицейски инспектор, но Сантош е горда с това, че тя стана полицай, защото семейството на Сантош е почитано и уважавано заради Сандия. Сантош въпреки че се държи строго със снахите си винаги им прощава грешките, които са направили. Сантош въпреки че от начало се държеше зле със Сандия, постепенно я обикна и я прие като своя родна дъщеря, Сантош я е подкрепяла в тежки моменти, държеше се с нея добре и когато Арун я изгони от вкъщи тя беше съсипана от мъка и положи много усилия за да върне Сандия обратно в къщи и накрая успя и след много време Сандия се сдобри със Сурадж и тя се върна в къщи и Сантош беше много щастлива. Сантош въпреки че изглежда строга тя е милосърдна и има добро сърце.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

Сандия и Сантош една неразрушима връзка
Сантош отначало се държеше към Сандия много зле и не искаше тя да става полицай, правеше всичко възможно за да провали тази мечта, и когато Сандия спечели състезанието Сантош не беше доволна и я изгони от дома заедно със Сурадж. Но след петнайсет дни Сантош помоли Сандия и Сурадж да се върнат у дома и те се върнаха и Сантош тогава прие и Сандия и нейната мечта да стане полицай и оттогава тя се промени спрямо Сандия и почна да се държи много по – добре към нея. Сантош я обикна и я обикна като своя родна дъщеря и Сандия стана любимата снаха на Сантош. Тя я е подкрепяла в тежки моменти, държеше се към нея много добре и се гордее с нея. А Сандия от друга страна от самото начало възприема Сантош и Арун като свои майка и баща, никога не се е опълчвала срещу Сантош, винаги когато е имало някакъв проблем Сандия е първата която се е отзовавала на помощ на семейството. Сандия винаги е слушала и изпълнявала каквото я е помолила Сантош. Сандия много уважава Сантош и когато Сантош не е добре тя винаги й е помагала и се е грижила за нея. Затова връзката им постепенно се засилва и става много здрава, силна и неразрушима, толкова здрава, че никой и нищо не е в състояние да ги раздели и да скъса тяхната връзка. Но има някои моменти в които техните отношения бяха подложени на изпитание, но въпреки всичко те останаха добри, и след като всичко се изясняваше те двете продължиха да се обичат като майка и дъщеря и тяхната връзка остана незасегната. Единият момент беше когато терористи отвлякоха самолета в който пътуваха Сурадж и Сантош, и Сандия положи много усилия за да ги спаси и да спаси всички пътници в самолета, и рискува живота си за да ги спаси от Рачкумар и другите терористи и накрая успя, но Сантош беше простреляна и едва оживя и Арун беше много ядосан на Сандия, като мислеше че тя е виновна за състоянието на Сантош. И след посрещането на Сантош у дома той изгони Сандия и Сурадж от дома си, и Сурадж я изостави и се върна у дома. Когато Сантош разбра че са я изгонили много се натъжи и положи много усилия за да върне Сандия у дома, и след дълго време плана й се осъществи и Сандия и Сурадж се сдобриха и Сандия се прибра у дома и Сантош беше много щастлива и те двете отново бяха заедно. Вторият момент беше когато Сандия трябваше да отиде на тайна мисия и не трябваше да казва на никого у дома къде отива, защото така изискваше мисията. Всички в семейството когато разбраха за мнимата смърт на Сандия много се разстроиха, но Сантош беше ядосана на Сандия, защото мислеше че ги е предала и ги е изоставила. И когато Сандия се върна от мисията Сантош се държеше зле с нея като към чужд човек, а Лалима я приемаше като снаха, но въпреки че беше ядосана на Сандия тя все още я обича, но това чувство го потискаше вътре в себе си. И Сурадж измисли план, с който да покаже любовта на Сандия към семейството и неговия план успя и Сантош осъзна грешката си и се сдобри с Сандия и я благослови като я приема за старша снаха и храбър полицейски инспектор. И от тогава отношенията им се възстановиха и връзката им се засили още повече. Те двете много добре се разбират и Сантош откакто обикна Сандия, не се е карала с нея, напротив тя се грижеше за Сандия, никога не я е удряла и се държи добре към нея. Сандия и Сантош много добре се разбират, и тяхната връзка остана силна и здрава завинаги. Отношенията им останаха добри въпреки всичко и те двете се обичат много като майка и дъщеря и връзката им е неразрушима и остава такава завинаги.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

Четиримата ми любими герои

Единият е преподавателят и после директор Сивиръс Снейп от филма Хари Потър. Аз още когато почнах да гледам филма, разбрах че той не е толкова зъл колкото изглеждаше и веднага ми стана любим герой. Сивиръс Снейп - отличен магьосник, учител и директор и много добър шпионин за ордена на феникса, бил е верен на Волдемор, но после преминал на страната на Дъмбълдор и бил верен на него до края. Той убива бившия директор по негова заповед. Той предава Волдемор и преминава към страната на добрите. Сивиръс Снейп е велик герой. Той е смел и верен на Дъмбълдор. Той, въпреки че е представен като зъл и лош, всъщност има добро сърце. Той, въпреки че нападаше Хари, в същото време го е защитавал през всичките му години в Хогуортс. Снейп е смел и е рискувал живота си всеки ден за да предпази Хари и никога не го е наранявал истински или да го убие. Аз го харесах като герой още от самото начало още от първия филм и оттогава ми стана любим герой и продължава да ми е любим герой. Той и Дъмбълдор са много добри приятели, но се наложи Снейп да го убие защото така му бе заповядал Дъмбълдор, но Снейп продължи макар и тайно да помага на Хари. И накрая Хари разбра истината за Снейп, както и аз, че той всъщност е добър и е бил верен на Дъмбълдор до края, но аз си знаех от самото начало че Снейп е добър, но ми стана много мъчно че умря накрая. Това беше първия ми любим герой.

Другият ми любим герой е известният пират и капитан на кораба „Летящия холандец” той се казва Дейви Джоунс от филма карибски пирати, той участва в втората част ( сандъкът на мъртвеца) и третата част ( на края на света), още в началото на втората част той ми стана любим герой, защото изглежда жесток, но всъщност не е такъв какъвто изглежда. Той е много повече от това което се вижда.. станал е безсърдечен и жесток, обаче преди е бил нежна и ранима душа, и все още е нежна душа, но не иска другите да разберат за това. Дейви Джоунс не е злодеят за който се представя той просто е дълбоко наранен от Калипсо. Той също ми хареса като герой, защото той не е злодеят за които се представя, той крие своето добро вътре в себе си. И затова ми стана любим герой от филма и все още ми е любим герой. Това беше втория ми любим герой.

Третия ми любим герой е известния джедай, впоследствие станал сит, но преди да умре преминал към светлата страна на силата и отново станал джедай и се е присъединил към духовете на Оби Уан и Йода като джедай, той се казва Дарт Вейдър от филма междузвездни войни. Той се появява към края на третата част ( отмъщението на ситите) и участва до края. Той също е добър, но както предишните двама герои крие дълбоко в себе си доброто. Той ми стана любим герой от самото начало и продължава да ми е любим герой. Той се жени тайно за Амидала и имат две деца – Люк и Лея. Вейдър се сражава с Оби Уан на планетата Мустафар, но бива победен и Паллатин по известен като Дарт Сидиъс го спасява и му слага животоподдържащ костюм, който той ще носи до края на живота си. Но Вейдър на няколко пъти се бореше със себе си, защото доброто в него се надигаше но той го подтискаше вътре в себе си. Вейдър изглежда зъл, но не е той е добър въпреки че не го показа до края на шестата част. Тогава за да спаси сина си Люк от императора, той хваща императора и го хвърля в ядрото на „звездата на смъртта” , но бива ранен много лошо. Той спасява сина си, но не можа да оживее и да е близо до децата си, но умира като се превръща отново в Анакин. Така Анакин преди смъртта си се връща към светлата страна. Вейдър вижда доброто в себе си и престава да се мрази, което му отрежда място до най – могъщите и просветлени джедаи. Това беше третия ми любим герой.

Четвъртата ми любима героиня е Сантош от сериала светлината на моя живот. . Тя държи много на традициите и стриктно ги спазва и иска и другите да ги спазват по същия начин. Тя е изключително властна и строга жена и никой не се опълчва срещу нейните решения и всяка нейна дума е закон. Въпреки това тя има добро сърце и е справедлива. Сантош има три снахи: Менакши, Емили и Сандия. Сандия отначало наруши няколко традиции и обичаи, като накара и Сантош да ги наруши. . Като например женитбата на Мохит и Емили, защото била в нарушение на традициите, но те се ожениха и сега са щастливи. Тя наруши и друг обичай, когато излезе от дома на Сантош и стана полицейски инспектор, но Сантош е горда с това, че тя стана полицай, защото семейството на Сантош е почитано и уважавано заради Сандия. Сантош въпреки че от начало се държеше зле със Сандия, постепенно я обикна и я прие като своя родна дъщеря, Сантош я е подкрепяла в тежки моменти, държеше се с нея добре. Тя ми е любима героиня от самото начало на сериала, защото тя въпреки че изглежда строга тя е милосърдна и има добро сърце. Нейна любима снаха става Сандия и Сангтош постепенно я обикна, обикна я като родна дъщеря. Сантош е като кокосов орех твърда отвън, мека отвътре, винаги прощава грешките на снахите си и никога не е посягала да удари Сандия и се държи с нея много добре. Аз я харесах като героиня от самото начало на сериала и продължава да ми е любима героиня. Това беше и четвъртата ми любима героиня.

Това бяха четиримата ми любими герои, Сивиръс Снейп от филма Хари Потър, Дейви Джоунс от филма карибски пирати, Дарт Вейдър от филма междузвездни войни и Сантош от сериала светлината на моя живот.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »




























сцени от сериала светлината на моя живот направени с телефона ми
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »









четири клипа с колажите които правя
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

първата ми история


втората ми история


третата ми история


четвъртата ми история


петата ми история


и шестата ми история
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »



ето го и новия ми клип
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

ето го и новия ми клип

Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »



ето го новия ми клип

http://www.img-share.eu/f/images/377/na ... 6LWr6p.jpg

ето още един колаж който направих :)

направих още два колажа ето ги

http://www.img-share.eu/f/images/385/sa ... SBqDZ8.jpg

http://www.img-share.eu/f/images/385/sa ... nuIbKm.jpg
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »

клиповете които правя станаха 1123 а колажите които правя станаха 176
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1168
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1818
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: мои творения

Мнение от дейви джоунс »



ето го новия ми клип
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284158
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: мои творения

Мнение от Mozo »

Добре е станал :thumbright:
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Поезия, лично и чуждо творчество!!!”