Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

спасението - разказ

Всички таланти под един покрив.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1167
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1808
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

спасението - разказ

Мнение от дейви джоунс »

ето я и шестата ми история


Бяха минали пет години откакто Хари, Люк и Джак бяха възкресили от мъртвите своите скъпи хора и приятели и бяха победили армията на Джон силния и бяха постигнали най голямата победа в своята история. Но въпреки това Армията на веселия роджър беше в постоянна готовност и беше винаги нащрек, въпреки че за сега всичко беше спокойно и тихо и както те си мислеха им предстояха мирни времена. Най – щастливи бяха Хари, Люк и Джак защото си върнаха скъпите хора и всички живяха щастливо. Уил беше дал на Джоунс кораба и той отново се качи на кораба си като капитан и Джак отново му даде пиратското знаме и Джоунс го пое с голяма благодарност и го беше сложил при щурвала, а Уил продължи да работи при Джоунс в екипажа му. Магьосниците поддържаха мира в своя свят и продължиха да си живеят мирно и тихо, а учебните часове се провеждаха нормално без проблеми. Въпреки че нямаше опасност те сложиха постове да пазят на различни страни около училището. Джедаите също поддържаха мира в своя свят, но бяха сложили постове на всички страни за да ги пазят. Пиратите продължиха да патрулират по моретата за да поддържат мира в света. А в далечна Индия в град Пушкар живяха Сандия Рати и нейното семейство в спокойствие и мир. Сандия е най – успешният и добър полицейски служител, която беше гордост за Сантош и за цялото семейство. Тя и Сурадж бяха спасили всички от улица Хануман от терористите и бяха почитани и уважавани от всички. Сантош много обича Сандия и я обича като родна дъщеря и беше много горда че Сандия беше ги спасила от терористите. И те също си живееха в мир и спокойствие. Но нова по – голяма опасност надвисна не само над пиратите, магьосниците и джедаите но и над Сандия и нейното семейство. Това е огромна армия от лоши джедаи, магьосници, пирати, полицаи, които ги предвождаше човек на име Бил силния, който искал да продължи делото на Джон силния и да изтреби пиратите, джедаите и магьосниците веднъж и завинаги. Но той погледнал и към Пушкар и искал да убие Сандия и цялото й семейство и така да завърши делото на Джон.
Прочетено: 293 пъти
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1167
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1808
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: спасението - разказ

Мнение от дейви джоунс »

Бил изпратил пратеник с писмо до армията на Веселия роджър и се срещнал с Джоунс на кораба му. Пратеника му подал свитъка и веднага тръгнал. Джоунс веднага извикал Джак и той се качи на кораба, после Джак с помощта на магьосническата пръчка извикал и Снейп, а Снейп чрез шлема извикал Вейдър. Когато всички се събраха джоунс им каза какво пише на свитъка:
- приятели – започнал Джоунс - призовах ви защото нова по голяма заплаха ни е надвиснала, но не само нас но и далечна Индия, където живее Сандия и нейното семейство.
- каква заплаха? – попитал Снейп
- той се казва Бил силния и е събрал огромна армия и смята да ни нападне другата седмица но не само нас но и Сандия и нейното семейство- казал Джоунс
Той продължил:
- ето какво пише в свитъка- „ ще нападна любимото училище на магьосниците и ще го срина със земята, а всички ще избия, не само тях но и целия съюз на веселия роджър, но не само тях но и ще избия и Сандия и цялото и семейство. Битката ще се проведе другата седмица в района на любимото им училище „Хогуортс”. Пригответе се да посрещнете гибелта си, няма да има пощада”
Когато свършил да говори всички започнаха да се чудят какво да правят и как ще се справят, но Снейп ги успокоил като им казал че всички учители и магьосници ще се присъединят към съюза и ще победят и този път. Но се чудеха как да кажат на Сандия за това, но Снейп се сетил и попитал къде точно живее къде се намира къщата. И те му отговорили че живее в Индия в град Пушкар на улица Хануман и той запомнил всичко това и им казал че ще дойде след пет минути с всички. И се магипортирал направо пред къщата им и почукал на вратата и след 1 минута Чатури му отворила и той й казал да извика всички и тя ги извикала и той им казал:
- Здравейте аз съм магьосник и се казвам Сивиръс Снейп – представил се той – дойдох тук спешно защото има нещо което трябва да ви кажа. Нова по –голяма опасност заплашва не само пиратите, магьосниците и джедаите но и вас.
Сантош излязла напред и го попитала, а Сандия застанала до нея
- за каква опасност говориш? – попитала го тя
- Той се казва Бил силния и е събрал огромна армия от лоши пирати, джедаи, магьосници и полицаи и ще ни нападне другата седмица – отговорил Снейп – и затова трябва да дойдете с мен на кораба за да може да сте в безопасност и трябва да тръгнем веднага
- Добре ще дойдем с теб – отговорила Сантош – тръгваме веднага
Сандия заключи вратите на къщата, а Снейп направи заклинание за предпазване не само на къщата но и на цялата улица. Той им казал да се хванат за ръце и ги магипортирал на кораба на Джоунс. Когато отишли на кораба другите отишли при тях и ги посрещнали с голяма радост, Джоунс вървял пред всички и когато Сантош го видяла малко се стреснала от вида му, но Сандия я успокоила и й казала че може да е малко страшен на вид, но като човек може да е добър и да не го съди по външния му вид. Сантош се успокои и чакаше заедно със семейството да се запознае с всички.
Джоунс когато видя че Сантош е притеснена отиде заедно с другите при семейството и се представи:
- Аз се казвам Дейви Джоунс – представи се той – може да изглеждам страшен на външен вид, но аз съм добър, а това тук са Джак, Вейдър и Снейп мои много добри приятели. А вие как се казвате?
Сантош излезе напред и каза:
- Аз се казвам Сантош Рати – представи се тя – а това тук е моето семейство, тази която е до мен се казва Сандия и е моя снаха, но аз я обикнах като дъщеря, тя е много добър полицейски служител. А до нея е нейния съпруг и мой син, той се казва Сурадж, другия ми син който се казваше Мохит почина той беше съпруг на Емили, а третият ми син се казва Викрам и той е тук заедно със своята съпруга Менакши, имам дъщеря която се казва Чави но тя не е тук. Тези които стоят вдясно са Емили и нейният нов съпруг Ом. Радвам се да се запозная с всички тук.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1167
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1808
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: спасението - разказ

Мнение от дейви джоунс »

И Джоунс и всички останали също се радваха да се запознаят с тях, но трябваше да побързат защото времето ги притискаше и трябваше да действат за да могат да се противопоставят на новия много по – силен враг и за това Джоунс каза на Снейп, Вейдър и Джак да се свържат с останалите членове на съюза и да дойдат тук бързо. Снейп първо направи магия за разширяване на кораба а после чрез магическата пръчка хвърли червени искри във въздуха и след пет минути всички магьосници и учители дойдоха на кораба. После Джак извади един галеон и написа пиратите да дойдат веднага и Снейп се магипортира и след пет минути се появиха корабите на Елизабет и Черната брада и останалите пирати и те се качиха на кораба. После Вейдър извика джедаите и те дойдоха и всички се качиха на кораба. Сантош се уплаши че няма да има място за всички, но Снейп й обясни че е направил магия за разширение на кораба и няма нищо страшно и им каза да отидат заедно при другите. Сантош и семейството й отидоха при останалите и се запознаха с всички и всички ги посрещнаха с радост. Джоунс излезе напред за да им обясни защо ги е извикал толкова спешно и им разказа какво предстои
- Здравейте приятели – започна той – извиках ви тук спешно, защото нова опасност е надвиснала над нас и трябва отново да докажем нашата смелост и мощ и сила на съюза „Веселия Роджър”. Той се казва Бил силния и е събрал много силна армия не само от джедаи, магьосници и пирати но и от опитни полицаи и затова трябва да се подготвим много добре и да можем да ги победим имаме само няколко дни за подготовка. Нека им покажем, че ние не се боим от никого и сме много силни и ще победим както преди. Всички едновременно извикаха че няма да се откажат и ще се борят до край и отново ще победят в тази битка, а Сандия излезе напред и каза:
- Щом има полицаи и аз ще се включа в битката и ще се бия редом с вас ще извикам на помощ още 100 опитни полицаи и ще се включим в битката и ще ви помогнем да победите и да спасите света.
Сантош щом чу това много се уплаши и отиде при Сандия и й каза да се откаже че може да загине в тази битка, но Сандия я успокои и й каза че нищо няма да й се случи щом има благословията обичта на Сантош и й каза че ще победят и Сантош ще бъде още по – горда с нея. Сантош я докосна по главата и я благослови и й пожела успех.
Сандия отиде при Снейп и го помоли за помощ като му каза да се магипортира за да доведе полицаите и му обясни подробно къде да отиде, той веднага се съгласи и се магипортира и след пет минути се върна с полицаите. Сандия отново излезе напред и каза:
- аз се включвам в битката с още 100 полицаи приемате ли помощта ми?- попита тя останалите
Останалите извикаха че са съгласни и й благодариха за помощта и Сандия се присъедини към тях заедно с полицаите, а семейството й стоеше настрани и гледаше към всички и Сантош гледаше към Сандия с уважение и гордост, че има такава добра и предана снаха и в същото време и дъщеря и тихо се молеше на боговете да закрилят и пазят не само Сандия, но и всички останали които ще вземат участие в битката. Джоунс каза че е време всички да отидат в магьосническия свят и там да се подготвят за битка. Той отиде при Сандия и й подаде меч, защото ще й потрябва защото може да се наложи да се бие и с пирати. Сандия пое меча и отиде при останалите членове на съюза, а семейството се присъедини към тях. След пет минути когато всички бяха по местата си и бяха готови за тръгване Снейп ги магипортира в езерото край училището.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1167
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1808
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: спасението - разказ

Мнение от дейви джоунс »

Корабите се подредиха един до друг – Черната перла беше до Летящия холандец, а Императрицата беше до Отмъщението на кралица Анна, а останалите кораби бяха наредени зад тях. Джедаите кацнаха на специални платформи и всички слязоха на брега. Снейп направи палатки за всички и предложи на Сантош и семейството й да отидат в замъка в безопасност, но Сантош не се съгласи и му каза че иска да остане тук при всички и да гледа как тренират и се обучават и Снейп се съгласи и той направи две палатки за тях. Снейп отиде към гробницата на Дъмбълдор и отново направи заклинание за предпазване и след това извика Минерва, Хари, Драко и Луциос да отидат с него до училището и направиха заклинания за да предпазят училището от нападение и после се върнаха при останалите и защитиха района на около. И почнаха да тренират, защото им оставаха само шест дни до битката и трябваше да се обучат добре. Джоунс се зае лично да обучи Сандия как да си служи с меча, те двамата тренираха заедно и Сандия постепенно овладя напълно как да си служи с меча и Джоунс остана много доволен от това, те продължиха да тренират още около два часа и Сандия стана много добра с меча. После Джоунс сложи 10 мишени и Сандия почна да стреля и уцели всички мишени и Джоунс остана доволен от това и продължаваха тренировката с меч. Другите също тренираха много усърдно и усвоиха всичко и станаха много добри в битката с мечове и пистолети, с джедаиски мечове и магически пръчки. Всички те станаха много добри и щяха да победят когато влязат в битка, а Сантош и семейството гледаха отстрани и гледаха как тренират другите, но Сантош беше горда с това, че вижда как Сандия става добра във владеенето на меча и беше много горда. Така минаха шестте дни в много тренировки и подготовка за битката. И дойде деня на битката и Джоунс каза на Сантош и семейството да стоят настрана в безопасност и те се съгласиха и отидоха настрани при палатките, а останалите останаха на брега за да чакат врага. Джоунс и няколко пирати се качиха на кораба и го подготвиха за битка, а останалите пирати останаха на сушата заедно с Джак, а Барбоса заедно с другите пирати се качиха на черната перла и също се бяха подготвили за битка и останалите кораби бяха вече готови. Хан Соло се качи на кораба си „Хилядолетния сокол и излетя с още стотина джедаи, а другите джедаи останаха на сушата заедно с Вейдър и Люк на сушата. Магьосниците отидоха на другия край и с подготвиха и останаха стотина магьосници до другите заедно с Хари и Снейп. А Сандия и полицаите се присъединиха към останалите на сушата. И изведнъж от другата страна се появиха вражеските кораби по море и въздух и армията по суша и тя наистина беше огромна.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1167
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1808
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: спасението - разказ

Мнение от дейви джоунс »

Но „Армията на веселия роджър” беше многобройна и двете страни се срещнаха на бойното поле. Пиратските кораби нападнаха вражеските кораби и се проведе много люта битка, но пиратите се биеха много добре и потопиха пет от общо 10 кораба. Вражеските воини се прехвърлиха на кораба на Джоунс и се завърза ожесточена битка, в която пиратите показаха своята смелост и мощ и убиха почти всички, но беше останал един и беше нападнал Джоунс. Двамата почнаха да се бият и мечовете постоянно звънтяха и двамата непрестанно се нападаха, но Джоунс беше по – опитният и нанесе няколко рани на противника си и го беше притиснал до колоната, но противника го изтласка и почнаха отново да се бият и накрая Джоунс уби противника си. И пиратите потопиха кораба. А останалите пирати бързо се справиха с другите четири кораба и постигнаха победа без да загубят човек. А във въздуха джедаите постигнаха втора победа и убиха всички без те да пострадат. А на сушата се водеше ожесточена битка, джедаите предвождани от Вейдър бяха нападнали вражеските джедаи и беше ожесточена битка в която те храбро си биеха и с всяка една крачка отблъскваха врага все по назад и бяха вече убили стотина джедай. Вейдър беше нападнал един джедай и се биеше храбро с него и мечовете им постоянно се удряха един в друг и Вейдър вече беше нанесъл рани по тялото и ръцете му. Но джедая не се отказваше и нападаше Вейдър с ярост, но той не му позволи да го нарани и го нападаше постоянно и накрая го уби с един единствен удар. И джедаите постигнаха трета победа и се отдръпнаха от боя. Магьосниците предвождани от Снейп бяха нападнали другите магьосници и се завържа ожесточена битка в която Снейп предвождаше магьосниците смело напред и те убиха стотина магьосници. Снейп беше нападнал един магьосник и се биеше с него храбро като го избутваше все назад и назад, Снейп умело си служеше с пръчката и непрекъснато го нападаше и другият също го нападаше и се биеха ожесточено, но Снейп беше по опитен и го нарани на няколко места и те продължиха да се бият, но Снейп най – накрая го уби с един единствен удар.. И магьосниците победиха и постигнаха още една победа и се отдръпнаха от боя. Но бяха останали полицаите и Бил силния и той им заповяда да нападнат и убият Сандия и полицаите с нея и ги изпрати срещу нея и се завърза ожесточена битка. Но Сандия и полицаите бяха по добри и се биеха много храбро и вече бяха ги убили всички, но беше останал само Бил и той се прокрадна зад тях незабелязано от никой и насочи пистолет към гърба на Сандия и понечи да стреля но Сантош видя това и хукна към тях и застана зад Сандия, но беше простреляна в близост до сърцето и падна и извика.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1167
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1808
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: спасението - разказ

Мнение от дейви джоунс »

Сандия като чу това се обърна и видя че Сантош е паднала и е в кръв и се ядоса и натъжи и видя че Бил стои и смее и тя насочи пистолета към него и го застреля и той падна мъртъв на земята. И битката беше спечелена, вражеските войски бяха победени, от победителите нямаше нито един загинал, но Сантош беше простреляна и се бореше за живота си. Всички когато видяха това хукнаха към тях семейството и те хукнаха натам и ги заобиколиха и когато видяха какво се е случило всички се натъжиха и почнаха да плачат. Но най – тъжна беше Сандия, плачейки тя седна до Сантош и положи главата й на коленете си и започна отново да плаче и да казва:
- Не ме изоставяй, майко, моля те – плачейки каза тя- ти си ми като истинска майка, не искам да умираш, кой ще се грижи за мен, ако ти си отидеш. Недей си отива от мен, чуваш ли, майко, какво ще правя без теб не ме изоставяй, моля те.
А Сантош й отговори макар и трудно да говореше, защо губеше много кръв:
- Дъще, знам че ти ме обичаш и уважаваш много – каза тя – но аз скоро ще си отида, но ти недей тъгува, бъди силна, защото трябва ти да се грижиш за семейството вместо мен. Аз ще продължа да бъда до теб духом и няма да те изоставя, но ти бъди силна и няма да плачеш повече. Запази спомена за мен в ума си, в сърцето си и в спомените си за мен. Помни ме с добро.
Но Сандия не искаше и да чуе за това и продължи да плаче наведена над Сантош и останалите също плачеха заедно с нея. Сандия погледна на горе и почна да се моли на боговете за спасението на Сантош и оздравяването й. тя се молеше много и изведнъж от въздуха се чу свистене и един човек се появи изведнъж пред другите и държеше нещо в ръце приличащо на бокал. Той бързо отиде при тях и седна при тях и попита Сандия как се казват и Сандия отговори:
- аз се казвам Сандия, този тук е моя съпруг Сурадж, а тази която лежи простреляна е моята свекърва Сантош, която беше простреляна в близост до сърцето и губи много кръв. Моля ви направете нещо за да я спасите, защото тя ми е по – скъпа и от майка и не искам тя да умира. Но кой сте вие как се казвате?
Магьосника каза:
- Аз се казвам Хулио – каза той - не се безпокой Сандия ще помогна на свекърва ти да оздравее с ето този бокал – и той показа бокала който държеше. – това е светия граал на нашия бог Исус Христос, а в него има светена вода. С нейна помощ ще помогна на свекърва ти. Но трябва да държите здраво краката и ръцете й за да не мърда, защото ще я боли много и ще мърда. Сандия каза на Сурадж да държи здраво краката на Сантош, а Сандия държеше ръцете й за да не мърда. После магьосника махна наполовина сарито на Сантош и видя къде е раната и почна да я полива с водата и раната почна да пуши и почна да оздравява, но Сантош почна да мърда защото много я болеше, но Сандия и Сурадж я държаха здраво и Сандия почна да й говори за да се успокои и Сантош почна да се успокоява и магьосника продължаваше да полива раната с водата и след пет минути от раната нямаше и следа и Сантош почна да диша по – спокойно и се успокои и Сандия и Сурадж я пуснаха и се зарадваха много че Сантош почна да се оправя и бяха много щастливи, а другите щом видяха това всички се затичаха щастливи към тях и ги наобиколиха.
Изображение
Потребителски аватар
дейви джоунс
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1167
Регистриран: вт юни 21, 2011 11:12
Репутация: 1808
пол: Жена
Местоположение: гр. Сливен
Контакти:

Re: спасението - разказ

Мнение от дейви джоунс »

Магьосника каза някакви думи и кръвта около нея изчезна и Сантош с помощта на Сандия се изправи и седна, а Сандия я придържаше за да не падне. Тя каза на магьосника:
- благодаря ти много, Хулио – каза тя – ти много ни помогна, спаси свекърва ми от смъртта, вечно ще съм ти благодарна за това, тя ще се възстанови напълно под грижите ми аз няма да я оставя сама, ще се грижа за нея за да може да оздравее много бързо
Магьосника каза:
- няма за какво, Сандия – каза той- аз просто помогнах на свекърва ти да оздравее, и сега ти трябва да се погрижиш тя да си почива и да си върне силите отново, но трябва да си почива поне пет дни за да може да оздравее напълно. А сега аз си отивам, довиждане.
Сандия отново благодари и обеща да се грижи за Сантош и да не я оставя сама, а Менакши, Емили и Арзу казаха че ще помагат в домакинството, а Ом каза че ще помага на Сурадж в магазина. Всички бяха щастливи че победиха и казаха на Сандия че ще изпратят Снейп след пет дни да ги вземе и да празнуват всички заедно победата и спасението на Сантош и мира който ще възцари в света им. И сандия и другите се съгласиха да дойдат, Сандия с помощта на Сурадж помогнаха на Сантош да се изправи и Сейп ги магипортира пред къщата им и им каза че след пет дни ще дойде да ги вземе за празненствата. Те сбогуваха и Снейп си отиде и Сандия отключи къщата и всички влязоха вътре и двамата отведоха внимателно Сантош в стаята й. По късно вечерта Сандия се премести при Сантош, а Арун се премести при Сурадж. Сандия легна на земята до леглото за да може да стане ако Сантош има нужда от нещо. През тези пет дни тя се грижеше денонощно за нея, а Емили, Менакши и Арзу се грижиха за домакинството, а Ом помагаше на Сурадж в магазина. Сантош се възстановяваше бързо под грижите на Сандия и на петия ден тя най – накрая стана от леглото напълно оздравяла и от раната не остана и следа. Сандия и останалите много се зарадваха когато тя излезе от стаята си и вървеше много добре. Сантош стана предишната жизнена, даваща заповеди и куража й се върна и тя стана смела както преди. Тя отиде при Сандия и й каза, че се радва че тя се е грижила за нея през тези пет дни и не се отделила нито за миг от Сантош. Че заради нейните грижи тя се е възстановила толкова бързо и я докосна по главата и я благослови. Но изведнъж се почука на вратата и Сантош отиде да отвори, когато отвори вратата видя че пред нея стои Сивиръс Снейп. А той щом я видя се зарадва че я вижда отново здрава, Сантош го покани да влезе но той отказа и каза че е дошъл за да ги вземе защото ще ги отведе при другите в училището за да празнуват победата и оздравяването на Сантош. Сантош повика останалите и когато се събраха всички Снейп ги магипортира направо пред училището. Там ги очакваха всички отпред бяха Джоунс, Вейдър, Хари и Джак, когато всички видяха че Сантош е жива и здрава всички много се зарадваха и отидоха да ги посрещнат и всички много се радваха че Сантош е оздравяла. Джоунс излезе напред и извика Сандия да отиде при него, той държеше нещо в ръка което приличаше на медал. Когато тя отиде при него, той й каза:
- този медал ти се връчва за проявената ти храброст по време на битката – каза той – затова аз ти го давам в твоя чест, защото ти прояви истинска смелост и храброст. Ти не изостави Сантош в беда а напротив ти се грижеше за нея и това е за поздравления. Той отиде при Сандия и й сложи на врата й медала и двамата се обърнаха към всички и те почнаха да ръкопляскат, но най – силно ръкопляскаха Сантош и цялото семейство. Тя отиде при Сандия и я благослови за този успех и каза на всички, че нейната снаха Сандия отново я е направила горда с този медал, тя я докосна по главата и отново я благослови.после всички влязоха вътре, а Сандия прегърна през кръста Сантош и Сантош прегърна Сандия през кръста и така те двете влязоха вътре. Почнаха да празнуват и всички бяха щастливи че са победили и всички са добре, а отвън джедайските кораби пускаха фойерверки и стреляха във въздуха и летяха така няколко минути и празнуваха победата. Но не бяха забравени и тези които бяха загинали по време на предишните битки и всички запазиха минута мълчание в тяхна памет. После почнаха отново да празнуват, но най – щастлива от всички беше Сандия, защото Сантош беше се спасила от смъртта и сега стоеше при нея и те двете много бяха щастливи че продължават да бъдат заедно. Празненствата продължиха цели три дни, а след това всеки си отиде по домовете си, щастливи от новата победа и се надяваха да няма повече битки и те да си живеят мирно и тихо. И съюза на Веселия роджър продължаваха да поддържат мира и се радваха на победата и спасението на света от врага. и след това се възцари мир по света.

КРАЙ

Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Поезия, лично и чуждо творчество!!!”