Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Скромно показно на моите умения

Светът на хардкор геймърите!
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Скромно показно на моите умения

Мнение от LeoZhekov »

Мисля, че съм добър и в доста моменти блестя, но със сигурност има още да се упражнявам. По желание на bvbfan тук, качвам каквото съм направил.


Първият клип е с ултра лошото качество, тъй като е от моя личен компютър. Аз съм едитвал клиповете със Сони Вегас.
Вторият е записан от служебния лаптоп Lenovo g50-70 от linux (пак че има CS за Linux :широка усмивка: ) Тук мой колега, с когото ще правим следващите клипове, си игра с едитването по мои съвети. Той е добър със Сони Вегас.
Третият е в процес на трупане на материал за него.

Приемам конструктивни критики.. :усмивка1:
Прочетено: 222 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Скромно показно на моите умения

Мнение от Mozo »

Тая игра само като я видя и ми призлява. Нямам критики :lol: :lol: :lol:
Изображение
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6341
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33104
пол: Мъж

Re: Скромно показно на моите умения

Мнение от beggginer »

Първо - не звучиш скромно. Второ, като умения по-скоро си посредствен и се вижда, че играта е сравнително нова за теб. Трето - мерникът и рефлексите са основата в CS, но далеч не са всичко. Придвижването, стратегията и работата в екип правят разликата. Ако беше играл 1.5 и 1.6 на турнирно ниво щеше да разбереш колко точно си далеч от истината. Без да те обезкуражавам. Играй и се усъвършенствай, стига да ти носи удовлетворение, но не се унасяй в самооценката си, защото прилича на Dunning–Kruger ефект. Това е градивна критика за напред в живота като цяло. Другото е просто игра и то както Мозо отбеляза, изтъркана до крайност.
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: Скромно показно на моите умения

Мнение от LeoZhekov »

Това, което отличава този CS от предишните е наличието на Competitive mode, който се играе 5 на 5 точно както турнирите. Ние често се събираме с приятели 5 човека и си цъкаме със стратегии и всичките му салтанати. А и дори да не се съберем, има доста добри, с които стават страхотни игри. Не съм казал, че не съм на посредствено ниво. Имам още какво да подобрявам в играта си и точно това правя напоследък. Качвам ги тука, тъй като имаше желание от потребител на Камината.
А Мо, може да ти се струва изтъркана, но получава огромно внимание от професионалните отбори по електронните спортове. Да не говорим поддръжката, която има.. Редовно има пачове, които все нещо бутат. Възможността да изкараш някой друг лев, ако те огрее и представиш добро произведение. Вярно, понякога не разбирам хората, които дават стотици евро за даден скин на ножа, AWP-то или калашника. Откачени хора навсякъде. (Скин за нож се е продал за 23к долара).
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Скромно показно на моите умения

Мнение от Mozo »

Аз не за изтърканото, просто винаги ми е била доста малоумна :)
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всякакви игри”