Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Излезе флаш игра за Iron Maiden: Flight 666

Светът на хардкор геймърите!
Нова тема Отговори
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Излезе флаш игра за Iron Maiden: Flight 666

Мнение от Kotkata68 »

Изображение
Играта с Iron Maiden е създадена по мотиви от документалния филм "Полет 666" ("Flight 666"), посветен на концертното турне на колектива. Играчът трябва да облети пет страни със самолет, като ги бомбардира с музикални колонки по пътя си. Ако колонките се приземяват до някой от местните жители, той става поклонник на хард-рока. Ако колонката му падне на главата, играчът губи точки.

Във филма "Полет 666", излязъл през април, е отразен живота на музикантите от Iron Maiden по време на първата част от турнето "Somewhere Back in Time World Tour" през февруари-март 2008 г. През това време музикантите изнесоха 23 концерта пред 500 хиляди зрители.

По време на гастрола групата пътуваше на собствения си "Боинг", един от пилотите на който беше вокалистът Брус Дикинсън. Филмът спечели наградата за документално кино на американския кинофестивал "South by Southwest festival".

Играта освен на http://www.ironmaiden.com може да се играе и на сайта на Spukai.se




По материали на: actualno.com и pro-rock.net
Прочетено: 114 пъти

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283780
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334200
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Излезе флаш игра за Iron Maiden: Flight 666

Мнение от Mozo »

Лелее, страшно :toothy10: :toothy10: :toothy10: . Отивам да цъкам :evil4: :evil4: :evil4: .
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всякакви игри”