Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Геймърски случайни неща

Светът на хардкор геймърите!
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

Ето, влизам си с моя акаунт и не ми иска никакъв стийм.

Изображение

Изображение

Ама аз и не ползвам облаци. Свалих лончъра от сайта на играта.
Прочетено: 6284 пъти
Потребителски аватар
tmp_ZMx2fK6aL4
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 1000
Регистриран: пон фев 21, 2022 15:29
Репутация: 10330
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от tmp_ZMx2fK6aL4 »

Валсо написа:
съб окт 28, 2023 23:10
Ето, влизам си с моя акаунт и не ми иска никакъв стийм.
Ама аз и не ползвам облаци. Свалих лончъра от сайта на играта.
В launcher-a на Gaijin също има Steam зависимости.

Ами нямам вече този логин скрийн при мен, вече съм линкнат за Warthunder през Steam - явно когато съм я играл през облаците. И сега, независимо че ползвам инсталатора от сайта на Gaijin, играта си сака Steam.

Еми, оставам я вързана към Steam тогава, щото от Gaijin може и да ми откажат да я развържат, понеже предпочитат разпространение през Steam. Или пък да стане още по-зле - да стане резил и да ми нулират всички постижения/прогрес в играта по тоя акаунт.

Според Bard:
Аз: How to unlink Warthunder game from Steam?
Bard: To unlink War Thunder from Steam, you need to contact Gaijin customer support. They will only unlink your account if you have a valid reason, such as:

- You are unable to access your Steam account.
- You are having problems logging into War Thunder through Steam.
- You want to transfer your account to another platform.

To contact Gaijin customer support, follow these steps:

- Go to the Gaijin Support website: https://support.gaijin.net/hc/en-us
- Click the "Submit a Request" button.
- Select "War Thunder" from the game list.
- Select "Account" from the topic list.
- Select "Unlink Steam Account" from the sub-topic list.
- Fill in the form with your account information and the reason why you want to unlink your account.
- Click the "Submit" button.

Gaijin customer support will review your request and respond to you as soon as possible. If they approve your request, they will unlink your account from Steam and you will be able to log in to War Thunder using your Gaijin account credentials.

Please note: Unlinking your account from Steam may result in some problems, such as losing your in-game progress or being unable to access certain features of the game. Therefore, it is important to only unlink your account if you are absolutely sure that you want to do so.
Hardware: Windows 11 Incompatible Certified!
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

Пробвал ли си да пишеш на съпорта им и да кажеш, че искаш да си използваш гайджин акаунта? Ако е с друг имейл адрес, не би трябвало да има проблем.

Подозирам, че нещо не правиш както трябва. Ако има някъде някакви останки от настройки за лончъра, той ги чете и затова ти сменя логин екрана. Прегледай всичко скрито в хоум, както и в .config за имена като gaijin, warthunder и изтрий каквото намериш. Чак тогава пусни лончъра. А ако и така не стане, само за пробата преинсталирай линукс и пусни лончъра на прясна инсталация, за да видиш дали пак ще ти иска стийм.
Потребителски аватар
tmp_ZMx2fK6aL4
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 1000
Регистриран: пон фев 21, 2022 15:29
Репутация: 10330
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от tmp_ZMx2fK6aL4 »

Всичко си е наред, просто вече съм линкнат към Steam.
Ще го оставя така положението, че да мога освен локално и от клауда да си я цъкам на смартфона. O:)
Пък и за 5 часа в Steam имам страхотни постижения :toothy10:
https://i.imgur.com/SweZz8W.png
Hardware: Windows 11 Incompatible Certified!
Потребителски аватар
tmp_ZMx2fK6aL4
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 1000
Регистриран: пон фев 21, 2022 15:29
Репутация: 10330
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от tmp_ZMx2fK6aL4 »

Валсо написа:
съб окт 28, 2023 22:51
[
... Не ме кефи много тази игра, заради наличието на самолети в танковите битки ...
Не бях влизал няколко месеца, но забелязах кардинална промяна в горното отношение.
След години на самолетен спам са променили играта.
Сега изтребителите не могат да атакуват земни цели, даже и не ги виждат.
А това означава - живот, живот! за леките танкове и АА и прави играируеми особено последните пак.
Само бомбардировачи и атакуващи самолети могат да удрят наземни цели, но пък те се свалят лесно поради бавните си скорости.

Виж във високите нива от 8-мо нагоре мазилякът от хеликоптери целещи те от 4-6 км си остава ( при твой отбранителен обхват 2.5 км) и докато играч не мине ниво 9.7 за ползване на прихващащи самонасочващи се отбранителни АА с ракети с обхват 4-10 км е безпомощна мишена.

Единственото, което ми направи кофти впечатление е, че са надули в подобряване параметрите на Leopard-ите. Бяха консерви бомбаж преди, сега се усещат като най-добрите танкове в играта. Пропаганда някаква ...
Последна промяна от tmp_ZMx2fK6aL4 на пон окт 30, 2023 16:36, променено общо 2 пъти.
Hardware: Windows 11 Incompatible Certified!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Mozo »

Е, те хубаво са се усетили след 100 години - естествено, че изстребител не би трябвало да атакува наземни цели. Дори и да ги атакува, щетите трябва да са редки и минимални.
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

То пък голямата промяна... Още помня защо оте*ах играта преди време - бомбардировач ти хвърля бомба, тя отскача от земята, влиза между колелата на веригата и остава там заседнала, докато избухне... За капак е пълно с чийтъри, които те уцелват в окото от 6 км и с един изстрел в движение ти убиват целия екипаж.
Ако ми се доиграе фантастика, си пускам "World of Retards", че там поне знам как да се крия и да ги пукам в г*за без да ме видят. :evil4:
Потребителски аватар
tmp_ZMx2fK6aL4
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 1000
Регистриран: пон фев 21, 2022 15:29
Репутация: 10330
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от tmp_ZMx2fK6aL4 »

Май ще ме принудят да се откажа от Destiny 2.
Големи мазиляци от масови съкращения в Bungie, което води до две неща - отлагане на продълженията във времето и увеличаване на цената им - все пак и закъсалата Сони трябва да си избие парите от потребителите за покупката на Bungie за $3.6 мллд :-k

https://www.theverge.com/2023/10/30/239 ... e-marathon
Hardware: Windows 11 Incompatible Certified!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Mozo »

Отказвай се, сега ти е паднало :mrgreen:
Офтопик:
МазАло или мазИло :p
spoiler:
МазАляк :съгласен:
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

То и без т'ва тая Дестини игра не е нещо особено, така че нищо няма да загубиш, ако се откажеш. :lol:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

Steam Proton за игра, която до 06:00 ч. тази сутрин работеше без проблем. След това приспах компа и излязох да върша работа. И сега като реших да я пусна пак - х*й:

Изображение

:banghead: :banghead:

Нищо не е ъпдейтвано или пипано, днеска цял ден дори нямах време да седна на компа, чак сега сядам и виждам този протонски полов орган. :roll:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Mozo »

Не е протонски, а уиндоуски, а ако не си виждал това съобщение под Уиндоус, значи нищо не си видял :lol: :lol: :lol:

Първо просто рестартирай. Ако не стане, запазваш си сейвовете и пресъздаваш префикса. Това напоследък го дава при не добре инсталиран DXVK. А що играеш през Steam клиента?
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

Mozo написа:
пет ное 10, 2023 21:02
Не е протонски, а уиндоуски, а ако не си виждал това съобщение под Уиндоус, значи нищо не си видял :lol: :lol: :lol:

Първо просто рестартирай. Ако не стане, запазваш си сейвовете и пресъздаваш префикса. Това напоследък го дава при не добре инсталиран DXVK. А що играеш през Steam клиента?
Под уиндоус никога не съм го виждал това съобщение.
А играта вече я има само в стийм (няма отделен клиент) и само в стиймския клиент има опция да си вляза с акаунта от WarGaming (WOT Blitz).
Преинсталирах експерименталния протон и не се оправи. Накрая подкарах играта със "златния" протон - аз така го наричам, защото е дърт, обаче подкарва почти всичко без никакви проблеми: 4.11-3. :lol:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Mozo »

Това си е чисто уиндоуско съобщение. И ти казах да инсталираш dxvk или да изтриеш целия префикс и да го пресъздадеш.
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

Mozo написа:
нед ное 12, 2023 01:37
Това си е чисто уиндоуско съобщение. И ти казах да инсталираш dxvk или да изтриеш целия префикс и да го пресъздадеш.
Е аз това направих - DXVK-ът е този на протона, така че като изтриеш протона (и махнеш acf файла за него) реално все едно го деинсталираш. Като рестартираш стийм, протонът вече го няма и го инсталираш наново. За всеки случай изтрих и папката на играта в compatdata, но така или иначе тази гимнастика не свърши работа. Обаче 4.11 както винаги спаси положението. То даже с него върви малко по-гладко, отколкото вървеше с експерименталния.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всякакви игри”