Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Някой rpgs за обхождане на дугели?

Светът на хардкор геймърите!
Нова тема Отговори
ByronViggo
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: вт май 04, 2021 21:42
Репутация: 0
пол: Мъж

Някой rpgs за обхождане на дугели?

Мнение от ByronViggo »

Всякакви игри като d & d, обхождане на подземия с тонове предмети, голям свят и разбира се много подземия! За предпочитане онлайн, за да могат приятелите да играят, но аз съм отворен за опции за един играч. Благодаря предварително за всички предложения!
Прочетено: 66 пъти
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11146
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40333
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Някой rpgs за обхождане на дугели?

Мнение от Валсо »

ByronViggo написа:
вт май 04, 2021 21:59
Всякакви игри като d & d, обхождане на подземия с тонове предмети, голям свят и разбира се много подземия! За предпочитане онлайн, за да могат приятелите да играят, но аз съм отворен за опции за един играч. Благодаря предварително за всички предложения!
World of Warcraft, Neverwinter D&D, Torchlight 1,2 & 3, Kingdoms of Amalur (макар че за KOA не съм сигурен дали имаше мултиплеър). Тези се сещам засега. Е, сещам се и за още две, но те са дърти и май вече ги има само по частни сървъри, официалните ги спряха отдавна: RaiderZ и CABAL Online. Имаше и CABAL 2 по едно време, ама мързелът на китайците и политиката "ще правим каквото си искаме, а не каквото плейърбазата иска" уби играта и не знам дали тази още съществува.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всякакви игри”