Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

НОВ БЪЛГАРСКИ ПИСАТЕЛ!

Литературен рай за библиофили.
Нова тема Отговори
Костадин Петков
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: вт май 19, 2015 01:12
Репутация: 0

НОВ БЪЛГАРСКИ ПИСАТЕЛ!

Мнение от Костадин Петков »

Млад български автор самоиздаде дебютната си книга -
'ЕДНА ИСТОРИЯ ЗА МЕЧТИ', по реално - изживяно приключение.

ПОСЕТИ НИ НА: www.uspeivbulgaria.com/kostadinpetkov

За обратна информация: artlimoniqgodi@gmail.com

Здравейте !

Мечтал/а ли си за приключение, което да преобърне живота ти?

Което ясно да отвори съзнанието ти за нещата, от които истински имаш нужда?

Ето как аз успях, преживявайки тази история вдъхновена от желанието ми за щастлив и реален живот!

Най-сетне успях да самоиздам първата си книгата "Една история за мечти", вдъхновена от личните ми преживяния. В нея се разказва за ентусиазма и вълнението с които заминах на работа в Италия и невероятните приключения които преживях, както и срещите ми с на практика поробени хора, работейки на полето, събирайки реколтата на местните фермери. Въпреки приключенският характер, новелата (пътепис) разкрива множество колоритни и уникални личности и събития. Като представя сложността на човешките взаимоотношения в съвременния свят на различни етнически и класови сблъсъци и взаимоотношения. Първите отзиви са вълнуващо позитивни и дори вече се направи първото й представяне по тв Евроком.
Също така сме в последна фаза от производството на първия български филм, сниман изцяло с мобилен телефон - " Непотърсени спомени ", където също можем да сме взаимно полезни. Лятото на 2016 година, имаме участие в късометражен кино фестивал - Балчик. Работната му пълнометражна версия е вече в youtube.
Готов съм на среща с вас за да ви отговоря на всякакви въпроси, които ви интересуват.
Предварително ви благодаря за вниманието.

С уважение: Костадин Петков


Резюме: ЕДНА ИСТОРИЯ ЗА МЕЧТИ

Повлиян от скоро започнатата школа за кино-актьори, един от главните герои- Коко, решава да замине в чужбина. Споделя намеренията си с най-добрия си приятел и само след четири дни - двамата вече са на път. Докато пътуват, се сблъскват с интересни премеждия. Срещат се с много различаващи се от тях хора като бивш затворник, нарко-бос и куп измамници, които умело се прикриват и успяват да ги заблудят още от самото начало със своята невинност. Двамата главни герои Коко и Юли, тръгват на път мечтаейки за предстоящото приключение, за което нямат и ни най-малка представа какво ги очаква в Италия... Среща с напълно поробени хора, които биват мъчени за безплатна работна ръка.
Ще останат ли верни на себе си и идеалите си или ще поемат в различни посоки...

* трогателна среща с на практика поробени хора, с цел - безплатна работна ръка.

цена на историята -10.00 лв.
Прочетено: 596 пъти
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Книги”