Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Чудовището ДС

Литературен рай за библиофили.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
slav4o77
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 602
Регистриран: ср ное 19, 2008 20:55
Репутация: 82
пол: Мъж
Местоположение: portugal
Контакти:

Чудовището ДС

Мнение от slav4o77 »

ИзображениеОписание:
Езикът на тази книга е строг и отблъскващ като коридор в Министерството на вътрешните работи. При героите се влиза след среща с педантичен секретар, изсушен като чироз от заповеди и нареждания. Само така мога да предам тягостната атмосфера на ведомството, наречено "Държавна сигурност". Автор:
Владо Даверов Изображение


Описание:
Втората книга на сагата за Държавна сигурност отвращава със своя цинизъм. Трудно е да разказваш за хора, които използват националния суверенитет на България, за да изкарват пари. Много жалко, но това е истината и аз не мога да я променя.
Владо Даверов ИзображениеОписание:
Идеята за тази книга ми хрумна преди десетина години. Липсваше ми достатъчно информация. Намерих я, когато най-малко очаквах. И сега Ви предлагам този текст с ясното съзнание, че не може да бъде приет еднозначно. Мъдрите ще ми простят!
Владо Даверов .достъпниса за сваляне след регистрация-----------www.booksbg.org
Прочетено: 266 пъти
moniku
Доктор
Доктор
Мнения: 6965
Регистриран: пет авг 01, 2008 11:54
Репутация: 177
пол: Мъж

Re: Чудовището ДС

Мнение от moniku »

Няма държава без държавна сигурност,чудовище я направиха тези дето и сега управляват и приемат законите да ти ровят у компа....А В.Далаверов е лесен,имаше един лаф,на умряло куче нож вади и вика ставай да те ям.....Що не писа по-рано?!?!?!Пък като искате,връзвайте им се.......
Изображение
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Чудовището ДС

Мнение от sko4 »

Така е moniku напълно съм съгласен с теб. Някои хора до обяд са сърдити на себе си , а след обяд на целия свят.
А сега нима няма ДС ??? Само че с друго име. Ако се направи революция , примерно , същите тези хора ще пишат по същия начин и за ДАНС.
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Книги”