Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Въпроси за объркващи и трудни книги

Литературен рай за библиофили.
Нова тема Отговори
MollyJanet
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: пон май 03, 2021 19:36
Репутация: 0
пол: Мъж

Въпроси за объркващи и трудни книги

Мнение от MollyJanet »

Така че имам няколко въпроса какво прави объркващите книги добри. Знам, че много книги, които се считат за класика и „Велики американски романи“, могат да бъдат много объркващи и трудни за четене. Въпросът е, че моят клас за творческо писане в моя колеж изглежда, че това е нещо лошо. Написах кратка история за класа, за да я критикувам и повечето критики бяха свързани с факта, че те не разбраха моята история. Имаше един човек, който изглеждаше много по-добър от всички останали и той го похвали. По време на това не можех да не мисля за книги, които съм чел (понякога само частично), които се считат за класика, но също така бяха много трудни за разбиране, което изискваше да ги прочета повече пъти. (книги като „Звукът и яростта“, „Дъгата на гравитацията“ и „Възлюбени“ ми идват на ум.) И винаги съм смятал, че те объркват по някакъв забавен начин, като пъзел. Така че наистина въпросът ми е кога една объркваща история е добра и кога е лоша? (и направих някакво намерение моята история да изисква активно мислене, за да съчетая някои неща)
Прочетено: 140 пъти
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Въпроси за объркващи и трудни книги

Мнение от kim75 »

Имам усещане, че чета мнение преведено с Гугъл... :-k
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284551
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336044
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Въпроси за объркващи и трудни книги

Мнение от Mozo »

Туй е бот :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Книги”