Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Покупка на eBook четец

Литературен рай за библиофили.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284318
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335654
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Покупка на eBook четец

Мнение от Mozo »

Аз съм виждал само на картинка, нямам мнение :mrgreen:
Прочетено: 3982 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Покупка на eBook четец

Мнение от Tsurugi »

simona321 написа:Какво им е на kindle? Ако имате нещо друго предвид споделете, просто тези открих и ми се струват добри.
Ако ме бяхте послушали още първия път, то нямаше да задавате подобен въпрос :evil3: Изображение
Tsurugi написа:Темата в която отправяте питането си е интересна :evil3: , трябваше да я прочетете :thumbright: Изображение
Защо ли, защото е очевидно че не сте го направили, а в темата са засегнати и споменати всички основни недостатъци на това недоразумение продукт на Амазон и не е необходимо да се обяснява повече, въпреки че при желание би могло, тъй като недостатъците му са доста повече от изброените в темата :evil3: Но и тези които са засегнати в нея са предостатъчни за вземането на информиран избор, който избор без всяко съмнение поне за мен би следвало да е в полза на PocketBook :съгласен: Но, Вие имате пълното право да не се съобразите с моята гледна точка по въпроса, ако така смятате за правилно и удовлетворяващо вашите потребности, нужди и разбирания :thumbright: Изображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Книги”