Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Най-очакваните филми на 2012 г.

Доктор Бентън да се яви в операционната!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19058
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Zeroadhesion »

Някой гледал ли е Cloud Atlas? Аз смятам да си го пусна довечера, че е и дългичък.
Прочетено: 2560 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334190
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Mozo »

Мхм, аз :) Готина идея, но нещо много ми беше накъсан и определено не е шедьовърът, за който са го цанили всички :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19058
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Zeroadhesion »

Аз гледам в интернет една схема и се обяснява кой кого е във всичките времена на филма :lol: Лудница :lol:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334190
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Mozo »

Е, ти си достатъчно интелигентен и ще се справиш и без схема, ама това не променя нещата особено :lol:
Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Nibelung »

Mozo написа:Е, те са си го обяснили хората - притеглянето е много по-ниско на Марс
Много плитко са го измислили. Би трябвало да са със съвсем друга анатомия и физиология, въздухът да е много по-разреден заради ниската гравитация, да не могат да се кръстосват със земляни и т.н. Ако седна да ти чета как би трябвало да се отразят ниската гравитация, разреденият въздух, отдалечеността от Слънцето по отношение на намалена видима, инфрачервена и ултравиолетова светлина на човекоподобни живи форми, ще задръстя темата. Фантастиката и приказките трябва да създават някаква поне привидно правдоподобна реалност, а не такъв бъркоч от глупости. В книгата няма такива глупости, ама екранизацията е за зрители-чалгарчета.

П.П. Аз и на Толкиновите истории намирам логически несъответствия, но са много по-малко.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Nibelung »

Zeroadhesion написа:Някой гледал ли е Cloud Atlas? Аз смятам да си го пусна довечера, че е и дългичък.
Ако се прежаля да го гледам, ще е само, за да го нахейтя :lol:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334190
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Mozo »

Nibelung написа:
Mozo написа:Е, те са си го обяснили хората - притеглянето е много по-ниско на Марс
Много плитко са го измислили. Би трябвало да са със съвсем друга анатомия и физиология, въздухът да е много по-разреден заради ниската гравитация, да не могат да се кръстосват със земляни и т.н. Ако седна да ти чета как би трябвало да се отразят ниската гравитация, разреденият въздух, отдалечеността от Слънцето по отношение на намалена видима, инфрачервена и ултравиолетова светлина на човекоподобни живи форми, ще задръстя темата. Фантастиката и приказките трябва да създават някаква поне привидно правдоподобна реалност, а не такъв бъркоч от глупости. В книгата няма такива глупости, ама екранизацията е за зрители-чалгарчета.

П.П. Аз и на Толкиновите истории намирам логически несъответствия, но са много по-малко.
Недей така, защото книгата е писана 1913 - та година и си е адски добре за това време. Да не си припомняме за Калчо на Елин Пелин...

Nibelung написа:
Zeroadhesion написа:Някой гледал ли е Cloud Atlas? Аз смятам да си го пусна довечера, че е и дългичък.
Ако се прежаля да го гледам, ще е само, за да го нахейтя :lol:
Ще има за какво :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Nibelung »

Mozo написа:Недей така, защото книгата е писана 1913 - та година и си е адски добре за това време.
Не ме разбра. Критикувам яко филма, а не книгата :усмивка1:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334190
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от Mozo »

Да, вярно :)
Изображение
Потребителски аватар
slaviqnko0o
Начинаещ
Мнения: 64
Регистриран: ср яну 09, 2013 20:25
Репутация: 0
пол: Мъж

Re: Най-очакваните филми на 2012 г.

Мнение от slaviqnko0o »

Всички филми са много интересни.Има няколко от тях който съм гледал.Ще започвам да свалям и другите. :)
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Филми”