Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Съмфинг фром ми

Всичко за необятния свят на музиката.
Нова тема Отговори
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Съмфинг фром ми

Мнение от gadabout »

След като пуснах вече мои две парчета в тема, където не трябваше, сега пускам тук други мои, май е по-подходящо :smile:

Times of Anxiety - най-новото.

Phoenix - едно старо метъл парче.

Elders' Legacy - един стар саундтрак.

бтв, sentinel, ето това са поне опити за качествена музика. Сравни ги с кое да е чалга парче и кажи кое е по-добро от чисто музикална гледна точка. А представи си, ако тези парчета бяха правени от човек с повече професионален опит и талант от мен... ;-)
Прочетено: 542 пъти
Потребителски аватар
Svetopolk
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 478
Регистриран: съб юни 30, 2007 00:56
Репутация: 1108
пол: Мъж
Местоположение: Shadwell

Мнение от Svetopolk »

И тази не ти харесва?
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

не знам за него, но на мен ми хареса, сууупер спокойно е...и си звучи много добре и без вокали...

…понеже съм пропуснала коментара си за музиката на gadabout, то това е умишлено, защото той си знае...но нека кажа поне малко, и за да съкратя "четивото", ще говоря и за трите наведнъж (само да си поема дъх)…уникален е, откъдето го погледнеш, аз и затова се напрягам сега да пиша, но сериозно – допада ми музиката му, и не само (ми допада)…има си изграден стил, интереси и се води по тях, това е рядко срещано…радвам се, че съм от хората, чули музиката му…та по въпроса де – всеки път, когато чуя нещо ново, негово, винаги настръхвам, защото то е различно от предишното, все по-добро и “израснало”, подчертавайки все повече наклонностите му (чисто музикално казано)…музиката му е понякога мистериозна, понякога завладяваща и прочие, и прочие…той и знае, в мое лице има истински фен, но се съмнявам само аз да мисля така за неговото творчество…уважавам упоритостта му, многото време, отделено за “направата” на нещо качествено, също и това, че никога не съм го чувала да се оплаче за нещо, свързано с нервите, които се изискват във връзка с пре и пре-редуцирането и изпипването на нещата…единственото, което аз мога да добавя, в полза на труда му, е да се опитвам да търся начин да бъде открит от хора, които да му помогнат за по-нататъшната му реализация…
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Мнение от gadabout »

ъъъаааъъъ :shock:
ами liyah01... хм... благодаря... :oops:
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

ъъъаааъъъ
ами liyah01... хм... благодаря...
...няма за какво да ми благодариш...казвам това, което мисля... :smile:


Скри ти шайбите, нали?

Не се плаши, тя и с мен така прави.
...е, глупости...не целя да плаша никого... :smile:
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

хах, благодаря, но...
Нова тема Отговори

Върни се в “Музика”